2733
عنوان

با رفتارای خانواده شوهر جای من باشید چکار می کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 47 پست
منو میگید از کاه کوه ساختم؟خودت باشی رفتارت چیه؟

هیچی . چیز خاصی ندیدم تو رفتارشون. بنظرم نو اومده به بازار کم کم کهنه میشه اونم . واقعا این چیز مهمی نیست که بخوای اوقاتتو باهاش تلخ کنی و بهش فکر کنی. مهم همسرته که کنارت بوده

منو میگید از کاه کوه ساختم؟خودت باشی رفتارت چیه؟

اروم باش طرف تو عقده انتظلر نداری که اونقدر که باشما راحت هستن با اونم باشن یا باید بااون حرف بزنن تا یخش باز بشه توصیم برات کمتر حسودی کن و کاراشونو نادیده بگیر تا رفتاراشون عادی بشه توهم باجاریت حرف بزن یا صداش کن پیش خودت تا اوناهم بیان پیشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی ظرف یا وسیله ای رو پدرشوهرت گفت بیاری این میشه همش کار کردن؟

شما خودتون را جای من بزارید ناراحت نمیشید؟

مادرشوهرم و خواهرشوهرم اونور پیش پدرشوهرم نشسته بودن تا جاریم و برادرشوهرم اومدن 

اومدن اینور جاریم نشستن و من تنها اینور.

سالاد باهم خوردن و پفک یه تعارف نزدن 

دقیقا اسی کجا بی ادبی کرده؟ 

پدر شوهرش دوبار بهش گفته فلان چیزو بده ولی نشنیده گرفته و نشسته ، عروستون در پیک نیک که هزار تا کاره با پدرتون با اون سن سال اینکارو کنه خوش حال می‌شید ؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
هیچی . چیز خاصی ندیدم تو رفتارشون. بنظرم نو اومده به بازار کم کم کهنه میشه اونم . واقعا این چیز مهمی ...

شما خودتون را جای من بزارید ناراحت نمیشید؟

مادرشوهرم و خواهرشوهرم اونور پیش پدرشوهرم نشسته بودن تا جاریم و برادرشوهرم اومدن 

اومدن اینور جاریم نشستن و من تنها اینور.

سالاد باهم خوردن و پفک یه تعارف نزدن 

شما خودتون را جای من بزارید ناراحت نمیشید؟ مادرشوهرم و خواهرشوهرم اونور پیش پدرشوهرم نشسته بودن ...

بخدا چرا فک میکنی ما ندیدیم این چیزارو. شاید این اصلا چیزی نباشه.تازه این هیچی نیس. من میگم خودت رو برا این چیزا اشفته نکن. سعی کن اصلا جبهه نگیری.یه چیزم بگم شاید از اونا بپرسی اونا بگن تو خودتو گرفتی و نرفتی سمتشون

شاید . وگرنه این زیادچیز مهمی نیست عزیزم. اونام جو عروس جدید گرفتشون.  

مادرشوهرم منو خیلی اذیت کردن تو دوران عقدمون.

چندبار بهم با بدی گفت تو هیچیت به پسرم نمیخوره و ...

شوهرم منو خودش انتخاب کرد.

مادرشوهرم منو خیلی اذیت کردن تو دوران عقدمون. چندبار بهم با بدی گفت تو هیچیت به پسرم نمیخوره و ... ...

پس مهمه اینجاست تو انتخاب همسرت بودی احتمالا اگه یکم میخوان حرصت بدن برا اون بوده.مهمترین همینه همسرت پشتت باشه. الان فک میکنن چه خبره با عروس جدید یه سال دیگه برو بشین ببین چی میگن. تا بد نیاد قدر خوب نمیدونن. 

الان رابطت باهاشون خوبه؟

پس مهمه اینجاست تو انتخاب همسرت بودی احتمالا اگه یکم میخوان حرصت بدن برا اون بوده.مهمترین همینه همسر ...

خاله شوهرم جاریم را پاگشا کردن و ماهم دعوت کردن من لباسم تقریبا شبیه جاریم بود یعنی اتفاقی شد که لباسامون تقریبا یکی شد.

مادرشوهرم بهم گفت اینو فلانی آورده بپوشه تو اینو نپوش و...

کلا حرفاش همیشه برای من تلخه.

من باهاشون معمولی هستم.

پس مهمه اینجاست تو انتخاب همسرت بودی احتمالا اگه یکم میخوان حرصت بدن برا اون بوده.مهمترین همینه همسر ...

خیلی تو دوران عقد بهم بدی کرد.

یادمه تازه عقد کرده بودیم و اولین بار رفته بودم خونشون.مدام صدام می کرد خودتو از غذا درست کردن کنار نکش و‌‌...بیا چایی ببر و‌..

به شوهرم میگفتن برو بعش بگو ما رسم داریم عروس چایی میاره و ...

ولی از وقتی جاریم اومده تاحالا بهش از این حرفا نزدن 

بدجور دلمو شکستن 

خاله شوهرم جاریم را پاگشا کردن و ماهم دعوت کردن من لباسم تقریبا شبیه جاریم بود یعنی اتفاقی شد که لبا ...

چقد سم. حالا فک نکن حسادتم میکنی.

چقد مهمونی دارین.یه دوره سمی هست میگذره. حالا دختره مالی هست ؟

بیشتز تاپیک هاتونو خوندم بنظرم رفتار خانواده ی شوهرت تقریباً معقول رو به خوب هست ولی شما بششششدت دنبال شر هستی

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
چقد سم. حالا فک نکن حسادتم میکنی. چقد مهمونی دارین.یه دوره سمی هست میگذره. حالا دختره مالی هست ؟

تاپیک هاشو بخون

2706