2733
عنوان

با رفتارای خانواده شوهر جای من باشید چکار می کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 47 پست
پس مهمه اینجاست تو انتخاب همسرت بودی احتمالا اگه یکم میخوان حرصت بدن برا اون بوده.مهمترین همینه همسر ...

این موارد شاید از بیرون کوچیک باشه 

دونه به دونش منو یاد گدشته عقدم میندازه ناخودآگاه.

سر خیلی مسائل بین من و شوهرم اختلاف ایجاد میکردن.

حتی مادرشوهرم بهم تهمت زد که تو میخای رابطه پسرم را با فامیلاش قطع کنی چون من قبول نکردم باهاشون تو یک ساختمون زندگی کنم

چقدر درگیر  اونی. ادامه بدی  مطمئنن مریض میشی 

ارتباط رو کم کن و هر حور دلت راضی میشه برخورد کن 

و دیگه کارنکن. و تحویلشون نگیر  ببین چطور میان سمتت فیط زیاد نرو  از هر ۵ دعوت  یکیشو برو  

به شوهرتبگو من اینطوری راحت ترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی تو دوران عقد بهم بدی کرد. یادمه تازه عقد کرده بودیم و اولین بار رفته بودم خونشون.مدام صدام می ...

بخدا با تو لج بودن اون موقع  بیخیال چون انتخاب همسرت بودی. به دل نگیر. خیلی کارا هست که برا ما ها نکردن ولی برا دونی و سومی میکنن. بیخیال من زیاد برام مهم نیست.من چایی ریختن چیه کوزت بودم و الانم هستم ولی دیر به دیر میرم. البته نمیگم مادر شوهر پدرشوهرم خیلی ادمهای خوبین. دوسشون دارم. جارررریم که هیچ کمکی نیست و میخوره و میشینه

بخدا با تو لج بودن اون موقع  بیخیال چون انتخاب همسرت بودی. به دل نگیر. خیلی کارا هست که برا ما ...

شما اگز مادذشوهذت روی پوششت مدام نظر بده و هرچی میپوشی بیاد بکن نکن داشته باشه چکار می کنی 

چقدر درگیر  اونی. ادامه بدی  مطمئنن مریض میشی  ارتباط رو کم کن و هر حور دلت راضی میش ...

شوهرم به شدت آدم ملاحظه گری هست و همیشه منو به زور میبره خونه خانوادش 

چقد سم. حالا فک نکن حسادتم میکنی. چقد مهمونی دارین.یه دوره سمی هست میگذره. حالا دختره مالی هست ؟

خانواده پولداری داره دختر خوبیه 

من ازش رفتار بدی نمیبینم 

شما خودت مادرشوهرت روی لباس پوشیدنت و همه چی نظر بده ناراحت نمیشی؟؟

مجموعا شمارو خیلی نرمال ندیدم ، اونا میخوان آرامش و صلح باشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

تقصیر خودته به حرفاشون اهمیت نده مثلا اونجاکه گفت فلانی این لباسو میپوشه تونپوش فقط یه نگاه میکردی و همون لباسو میپوشیدی. وقتی میگن چایی بیار بریربیار بزار وسط روی میز جلوی کسی نگیر تعارف نکن. موقع جمع کردن ظرفا فقط ظرف خودتو همسرتو جمع کن. کلا خودت اونارو نادیده بگیر شایداینطوری آروم بگیری

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه
شما مگه منو میشناسی راحت نظر میدی  تو زندگیه من نیستی قضاوت میکنی

از روی تاپیک هاتون ، که روی یک موضوع بشدت کلید کردید

مثلاً نوشتید اولین باری که اومده اصلا مادرشوهرم نگفت بهش پاشو ظرف بشور!

حالا صد بار گفتنت هیچی ولی حس کردم در زندگی همش روی این موضوع زووووم کردید 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
تقصیر خودته به حرفاشون اهمیت نده مثلا اونجاکه گفت فلانی این لباسو میپوشه تونپوش فقط یه نگاه میکردی و ...

کلا کاری ندارم بهشون.

ارتباطم هم خیلی محدود میگنم ولی وقتی اونجا میریم رفتارشون ازاردهندس

از روی تاپیک هاتون ، که روی یک موضوع بشدت کلید کردید مثلاً نوشتید اولین باری که اومده اصلا مادرشوهر ...

آره چون مدام تو عقد به شوهرم میگفتن که برو بهش بگو ما رسم داریم و عروس باید چایی بیاره و...

هزار جور تهمت و...بهم زدن 

2706