2733
عنوان

با این نمره ها برم تجربی؟😂

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزجان ریاضی رو یادبگیری و با علاقه بخونی می فهمی که بهترین علم ریاضیاته

از میان ترم نترس

شروع کن با علاقه بخون

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣

عزیزم علاقت به چیه؟

با این نمره ها میشه رفت تجربی ولی بدرد شما نمیخوره اصلا قائل مقایسه با راهنمایی نیستش عزیزم اونجا وحشتناک اقت میکنی آیندت خراب میشه

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑

اگه تو خودت میبینی از روز اول بشینی بکوب درس بخونی خسته نشی برنامه ریزی داشته باشی خودتو به بی‌حالی نزنی شب امتحانی نباشی سه سال دبیرستان فکر و ذکر درس باشه بیا تجربی بهت خوش هم میگذره خیلی هم خوبه اگه همشو رعایت کنی من قول شرف بهت میدم پزشکی بیاری

من تجربیم  رشته بسی سخت است  فکر نکن حفظی هست اکثرا محاسباتیه  اگه علاقه داری و وا ...

اره دقیقا

من مثلا هیچوقت از خودم توقع ۱۳و۱۵ نداشتم و نگرفته بودم ولی تو تجربی گرفتم

تجربی رشته خوب و پر از شغله البته اگه آدم با اراده و زرنگی باشی بی حوصله و تنبل نباشی و همیشه در تلاش

تجربی و ریاضی نسبتا شبیه همن

انسانی هم خوبه ولی شغل هاش در اون حد زیاد و کاربردی نیستن البته در مورد انسانی زیاد اطلاعات ندارم شاید نظرم درست نباشه

به اسم روشن فکری و ملی گرایی، نژاد پرستی و بی منطقی را پشت اسم یک پادشاه عادل و بزرگ پنهان نکنیم.
2706