2733
عنوان

تجربه عمل انحراف چشم تورو خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 22614 بازدید | 222 پست
سلام عزیزم، چشای دخترت و بازم عمل کردی ؟؟ دکتر سنجری چشای دخترمو عمل کرده ، بدتر شده ، می‌خوام ببرم ...

سلام گلم.خوبین؟

انحراف چشم دخترتون رو به خارج بود یا داخل؟

دکتر سنجری کدوم عضله رو عمل کردن؟ 

کی عمل کردین؟ 

ممنون میشم این سوالامو جواب بدین 

در مورد دکتر کشتکارجعفری ام ،نه ‌‌.اصلا پیشش نبر بچه تو .قضیه ش مفصله..اگه دوسداری بدونی بگم چرا میگم نبر .

دکتر دختر منم تا ۷ سالگی گفتن تحت کنترل باشه اینبار که بردم گفت میتونه عمل کنه منتهی ضرورتی هم نداره ...

عزیزم اگه تهرانی پیش دکتر صالح پور کلینیک نگاه هم ببرش، من تصمیم دارم نظر دکتر صالح پور رو هم بدونم در مورد دخترم، دکتر کشتکار جعفری هم زیاد تعریف میکنن ولی من یکبار دختر بزرگمو بردم پیشش زیاد راضی نبودم ، افتادگی پلک دخترتون از خستگیه و چون انحراف داره زمان خستگی و خواب‌آلودگی طبیعیه ولی حتما با دکترش مشورت کن در این مورد ،دختر من ۲ سال و ۹ ماهشه و چون سنش کمه نمی‌ذارم با موبایل بازی کنه ولی گاهی گوشی خواهرشو میگیره و نیم‌ساعت بازی می‌کنه خودش همون چشمش رو نشون میده و میگه درد می‌کنه و تبلت رو میده به خواهرش و من میبینم که چشمش ملتهب و کمی پلکش خسته س،امیدوارم به حق شهید شش ماهه کربلا آقا علی اصغر دخترامون هر چه زودتر خوب بشه چشمای نازشون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم اگه تهرانی پیش دکتر صالح پور کلینیک نگاه هم ببرش، من تصمیم دارم نظر دکتر صالح پور رو هم بدونم ...

نه تهران نیستم 

اره از خستگیه چشمه دکتر گفت اون چشمش پرکاره واسه اون

منم گوشی نمیدم ولی گاهی وقتا که اصرار میکنه نیم ساعت بازی میکنه و چند روز پشت سر هم که میشه میبینم پلکش یه حالتیه متفاوت از اون یکی چشمش وگرنه مواقع عادی کاملا خوبه مشکل افتادگی پلک نداره توکل به خدا انشالله که خوب بشن

دخترم بی شک تو همان آرزوی برآورده ی شده ی منی...❤
عزیزم اگه تهرانی پیش دکتر صالح پور کلینیک نگاه هم ببرش، من تصمیم دارم نظر دکتر صالح پور رو هم بدونم ...

راستی دکتر سنجری خیلی تعریفشو اینجا شنیدم چرا میخوای دکتر دیگه ببری؟ این مورد دخترامون فقط عمله عینک اینا نمیدن به دختر منم نداد

نه تهران نیستم اره از خستگیه چشمه دکتر گفت اون چشمش پرکاره واسه اونمنم گوشی نمیدم ولی گاهی وقتا که ا ...

انشاالله توکل به خدا 

ما ابان ماه وقت ویزیت داریم پیش دکتر سنجری ، نتیجه رو میام اینجا میگم، شبتون خوش ❤️

راستی دکتر سنجری خیلی تعریفشو اینجا شنیدم چرا میخوای دکتر دیگه ببری؟ این مورد دخترامون فقط عمله عینک ...

بله حرف نداره دکتر سنجری ، خیلی هم خوش برخورده ،من هربار که دخترمو میبرم ویزیت زود هم نوبتمون میشه و اصلا اذیت نشدیم ،مسیرش هم بهمون نزدیکه و در کل راضی ام 

ولی چند روز پیش یه خانومی تاپیک زده بود که دکتر سنجری دخترشو عمل کرده و بدتر شده و معتقد بود کارش رو خوب انجام نداده و پولکیه،هرچند به نظرم معمولا انحراف چشم با یکبار جراحی ممکنه خوب نشه و دوباره نیاز باشه ، در مورد دکتر صالح پور هم نظرات متفاوته، همسرم هم میگه وقتی دکتر سنجری انقدر کارش خوبه بیخودی بچه رو اذیت نکن ، موندم چه کنم 

ولی توی این تاپیک دیدم نظرات نسبت به دکتر سنجری مثبته و خیلی امیدوار شدم 

راستی دکتر سنجری خیلی تعریفشو اینجا شنیدم چرا میخوای دکتر دیگه ببری؟ این مورد دخترامون فقط عمله عینک ...

من به دکتر سنجری گفتم عمل نیاز داره یا نه گفت انشاالله که نیاز نمیشه و اگه عمل بخواد بهتون میگم ،ابن دفعه دقیق ازش میپرسم 

من به دکتر سنجری گفتم عمل نیاز داره یا نه گفت انشاالله که نیاز نمیشه و اگه عمل بخواد بهتون میگم ،ابن ...

انشالله که نیاز نیاز نباشه عزیزم ممنون میشم بیای اینجا بگی دکتر چی گفته❤️

شبتون خوش

انشاالله ، به روی چشم حتما، تا اون موقع اگه سوالی هم داشتید بگید من از دکتر میپرسم❤️

اگه تونستین راجب همین افتادگی خیلی کم پلک چشمی که انحراف داره موقع خستگی و کار با گوشی بپرسید که ایا با عمل اونم برطرف میشه یا نه؟ ممنون عزیزم

سلام گلم.خوبین؟انحراف چشم دخترتون رو به خارج بود یا داخل؟دکتر سنجری کدوم عضله رو عمل کردن؟ کی عمل کر ...

سلام عزیزم ، انحراف دخترم ب داخل بود، بعد عمل شده ب بالا،

هفت ماهه عمل شده دخترم، خواهشاً بگو چرا کشتکار جعفری رو تایید نمیکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم ، انحراف دخترم ب داخل بود، بعد عمل شده ب بالا،هفت ماهه عمل شده دخترم، خواهشاً بگو چرا کشت ...

ای جااانم.الهی دورت بگردم من.هممون درگیریم عزیزدلم.توکل کن به خدا دورت بگردم.ان شاءالله حل میشه 

واقعیتش خیلی طولانیه 

کامل بگم بهت 

ما بیست روز پیش رفتیم دکتر جعفری دخترمو ویزیت کرد.گفتش که دوباره عمل کنیم.ازش پرسیدم دکتر کدوم عضله هارو دوباره عمل میکنی ؟گفت همونایی که قبلا عمل کردم! زیادم امیدواری نداد.گفت احتمال موفقیت ۶۰ درصده 

ما دخترمو پیش دکتر اقصایی فر هم میبردیم قبل عملش.بعد عملشم بردیم.همون چند سال پیشم بین دکتر اقصایی فر و جعفری دو دل بودیم که نهایتا دکتر جعفری رو انتخاب کردیم گفتیم خب با تجربه تره.استاد دانشگاست و ...

میخواستیم وقت عمل بگیریم از دکتر جعفری،به شوهرم گفتم ضرر نداره ،پیش دکتر اقصایی فر هم ببریم دخترمو.ببینیم ایشون چی میگه.دکتر جعفری اندازه گیریاشو انجام داده بود.تو یه برگه نوشته بود.گفتم به اقصایی فر نشون بدمش .ببینم چی میگه 

دو هفته پیش رفتیم مطب اقصایی فر.اندازه گیری کرد ،گفت انحراف دوربینی دخترم با نزدیک بینیش فرق داره .اندازه انحرافش وقتی به دور نگاه میکنه ۲۵ درجه س.به نزدیک نگاه میکنه ۳۰ درجه س.در حالیکه دکتر جعفری هردو رو ۲۵ درجه تشخیص داده بود.! 

به دخترم گفتم بره بیرون.رو کردم به دکتر گفتم دکتر من حالم خیلی بده.ارت خواهش میکنم منو برادرانه راهنمایی کن.من نمیدونم باید چیکار کنم.بهش گفتم دکتر جعفری یه بار دخترمو عمل کرده.پرونده عملشو تو گوشیم عکس گرفته بودم.داشتم.نشونش دادم گفت دکتر عمل اول رسسشن کرده.اسم تکنیک عمله.دید حالم بده با اینکه اصلا زیاد صحبت نمیکنه یه عالمه بهم توضیح داد و راهنماییم کرد.

(ببین این عمل دو تا تکنیک داره.یعنی دو مدل میشه عمل کرد.یکی رسسشن که یعنی عضله بیرونی چشم رو تضعیف میکنن.یکی رزکشن که تو این عمل عضله ی داخلی چشم رو قوی میکنن.)

بعدش اندازه گیریای جدید دخترمو که دکتر جعفری انجام داده بود رو بهش نشون دادم.یه سری تکون داد گفت دکتر جعفریه چه دل و جرأتی داره! باز میخواد رسسشن کنه.خب عمل قبلی ام رسسشن کرده.عمل قبلیشم انحراف ۳۰درجه بوده.الانم ۳۰ درجه س.هیچ توفیقی حاصل نشده.پس اصلا عقلانی نیست که دوباره همون عضله بیرونی رو تضعیف کنه.اینبار باید عضله داخلی چشم رو عمل کنیم .ایشاله با این جواب میده.یعنی دکتر اقصایی رزکشن انجام میده.تو نت سرچ کنی کامل همه چیزش میاد

بعد بهم گفت خودت میدونی .تصمیم گیرنده خودتی.اما من اگر بودم ،هیچوقت دخترمو دوباره همین عملو رو چشماش انجام نمیدادم.احتمال موفقیتش خیلی پایینه 

خودشم خیلی بهم امیدواری داد.خیلی .و این موضوع حال منو خیلی بهتر کرد

ببین حرفاش با عقل من جور در اومد.نمیدونم دکتر جعفری پیش خودش چی فکر کرده که یه عملو دوبار تکرار میکنه ،در صورتی که بار اول جواب نگرفته .نمیدونم 

این تجربه من بود.شما گفتی دکتر سنجری عمل کردن بچتونو؟؟خیلی تعریف میکنن ازشون که .چرا آخه اینجوری شده؟

2706