2733
عنوان

یه حس ششمی بهم گفت تا خرداد باردار میشی و حالا..

| مشاهده متن کامل بحث + 6510 بازدید | 587 پست
عکسشو داری که،حدودا بگو ،شاید من ازش سوال  پرسیده باشم

خب شاتی ک دارم همینه..

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ستاره هاتون جفت نیست بنظرم راه های پیش روت بدون اون خیلی موفقیت های بیشتری داره روش گیر نکن به راهت ...

بنظرت فکر میکنه من مقصرم و طرف اون شخصیه ک ب من توهین کرد؟؟یکم توضیح میدی راجبش

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عکسشو داری که،حدودا بگو ،شاید من ازش سوال  پرسیده باشم

فقط یادمه اخر اسمش bvf بود

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ستاره هاتون جفت نیست بنظرم راه های پیش روت بدون اون خیلی موفقیت های بیشتری داره روش گیر نکن به راهت ...

پس چرا وقتی بقیع با قرآن برای ازدواجمون استخاره میگیرن خوب میاد.ای خدا کلافه امممم خیلی سردرگمم

نگو پشمام بگو چه جالب،😌
البته هنوز باردار نشدی و مهم نیست

الان مگه خرداده؟

اسم کاربریشم یادت نیست

🥲🥲

بنظرت فکر میکنه من مقصرم و طرف اون شخصیه ک ب من توهین کرد؟؟یکم توضیح میدی راجبش

بنظرم میدونه کی مقصره ولی طرف حق رو نمیگیره

میخاد خودشو امرکننده نشون بده و از اذیت کردن طرف مقابل خوشش میاد فک کنم زیادی رو دادی دختر

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
پس چرا وقتی بقیع با قرآن برای ازدواجمون استخاره میگیرن خوب میاد.ای خدا کلافه امممم خیلی سردرگمم

منم برای ازدواجم با همسری استخاره گرفتم ، خوب اومد

ولی چند سال اول زندگی خیلی سختی کشیدم ..

تو رو خدا برا منم بگو کی خونه میخریم

ایشالله به لطف خدا بین آذر تا بهمن ماه

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂
بنظرم میدونه کی مقصره ولی طرف حق رو نمیگیره میخاد خودشو امرکننده نشون بده و از اذیت کردن طرف مقابل ...

دقیقا 

همین الان ریدم بهش بلاکش کردم بره بچسبه ب ننه اوسکلش

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2706