2737
2734
عنوان

کیا وسواس فکری و وسواس اعداد دارن؟

361 بازدید | 79 پست

سلام سرم دیگه داره میپُکه از شدت وسواس ، کسی هست مثل من باشه و وسواس اعداد و کلا وسواس فکری داشته باشه؟ اگه وسواس هستین مثال بزنید مثلا چجورید🤕

آقا نیاد تاپیکام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی مثلا چون توی فلان تاریخ ، فلان اتفاق افتاده ، دیگه من کاری نکنم توی اون تاریخ🤕

پشت وسواس فقط دلایل غیر منطقی هست

زندگی عادیتو پیش برو ..‌هرفکری هم اومد سمتت بگو من مسئولش نیستم

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
یعنی مثلا چون توی فلان تاریخ ، فلان اتفاق افتاده ، دیگه من کاری نکنم توی اون تاریخ🤕

😐

چ عجیب

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
شما اینطوری نبودید؟

نه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
2738
پشت وسواس فقط دلایل غیر منطقی هست زندگی عادیتو پیش برو ..‌هرفکری هم اومد سمتت بگو من مسئولش نیستم

شما اینطوری نیستید که چون مثلا در تاریخ مثال میزنم چهارم برج فلان شخص فوت کرده ، دیگه در اون تاریخ خرید نکنید؟

آقا نیاد تاپیکام
پشت وسواس فقط دلایل غیر منطقی هست زندگی عادیتو پیش برو ..‌هرفکری هم اومد سمتت بگو من مسئولش نیستم

شما اینطوری نیستید که چون مثلا در تاریخ مثال میزنم چهارم برج فلان شخص فوت کرده ، دیگه در اون تاریخ خرید نکنید؟

منظورم سالگرد اون فرد هست.

آقا نیاد تاپیکام
شما اینطوری نیستید که چون مثلا در تاریخ مثال میزنم چهارم برج فلان شخص فوت کرده ، دیگه در اون تاریخ خ ...

نه

چندسال میش وسواس داشتم میخواستم یچیزیو تمیز بشورم رو عدد خاصی بودم ..

اگه اشتباه نکنم به این افکار میگن افکار جادویی

بهتره بذاریش کنار ...سخته ولی میشه...

شما اینطوری نیستید که چون مثلا در تاریخ مثال میزنم چهارم برج فلان شخص فوت کرده ، دیگه در اون تاریخ خ ...

نه عزیزم

غیر منطقیه این افکار

فکرکن وسواس نداشتی باز هم همین فکرمیکردی؟

نه

تو وسواس ادم همش دنبال قانع کردن خودشه که یجوری خودشو قانع کنه با این افکار هرجوری شده

ولی باز میبینه ته دلش منطقی نیست افکار وکاراش

آبجی چقدر مذهبی هستی؟ شب قبل خواب سوره ناس بخون

ینی معجزه به معنای وااااااقعی 

ینی یه جوری یادت میره که انگار از اول وسواس نداشتی

من وسواس بد داشتم ، همش چیزای بد راجبه امام ها توی ذهنم میومد 

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706