2777
2789

بچه ها مادرم فشار خون بالا داره چند بار حالش خراب میشه سر گیجه و تپش قلب میگیره ما فکر میکردیم ممکنه به قلبش زده باشه چند بار دکتر قلب رفت گفتن قلبش مشکلی نداره تا این دکترش  فرستادش پیش دکتر مغز و اعصاب ایشون هم فرستادش تو دستگاه گفت فشار خون به رگ های مغزش صدمه زده یه جور های فکر کنم انگار باعث تورم رگ های مغزش شده من اینجوری متوجه شدم یه عالمه قرص داره مصرف میکنه چند ماهه ولی اصلا بهتر نشده امروز بازم نوبت داشت گفته با وجود اون همه قرص که میخوای بازم فشارت بالاست یه بار دیکه اگه بخواد صدمه بزنه احتمال سکته زیاده به نظر تون چیکار کنم بخدا خیلی نگرانم من تو دنیا نه خواهر دارم نه هیچ کس دیگه داداشم هم که هیچ بود نبودش برامون یکی هست من فقط همین مادر رو دارم که همدم هست بیچاره سنی هم نداره همش ۴۶ سالشه به نظر شما چیکار کنم کسی چیزی میدونه ؟تجربه دارید در این مورد راهنمایی کنید چیکار کنم حالش بهتر بشه 

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فشار عصبی داره؟چه مشکلی داره که اذیتش میکنه؟

بخدا نمیدونم داداش بزرگم خیلی اذیتش کرده خیلی چه مجردی چه وقتی ازدواج کرد الان ازش می پرسم زیاد حرص نخور فکر خیال نکن میگه نمیکنم دیگه نمیدونم جز اذیت های داداشم هیچی 

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
اگر این قرص ها فشارش راپایین نیاورد داروهه را عوص کنند.تغدیه هم موثره و فشارعصبی یهشون وارد نشه.دستگ ...

قرص هاش رو یه بار دکتر عوض کرد‌ حالش بدتر شده بازم قرص های خودشو نوشت قوی ترین هست انگار یه قرص دیگه اضافه کرده کنار قرص خودش بیچاره زخم معده هم داره که اونم در نتیجه همون  حرص هست دستگاه فشار خون داره 

قلبشون نیاز به بالون نداره؟

نه عزیزم خداروشکر قلبش رو چندین بار دکتر چک کرده مشکلی نداره 

من خودم فشار خونی هستم سوال داری بپرس

عزیزم ببخش نتم یهو قطع شده دیر شد دیدی چی نوشتم؟دکتر گفته به رگ های مغز آسیب زده مادرم میگه وقتی میخوایم انگار به سرم به حس گرمی میاد دکتر گفته اون بخاطر فشار هست که با قرص ها پایین نمیاد چون به رگ ها صدمه خورده یه بار دیگه هم بخواد اینجوری بشه ممکنه سکته هم بکنی من نگرانم به نظر شما بهتر میشه چیکار کنم یکم بهتر بشن

چربی خون چک شده؟دستگاه فشارسنج داشته باش مرتب کنترل کن باید داروهای رو عوض کنید کلیه هاش چی چک کردی ...

چربی خون منطورتون همون آزمایش هست چکاب که دادن قند خون چربی نداشتن دارو هاش رو یه بار دکتر عوض کرد بعدش بدتر شد واسه همین بازم همین‌ها رو‌ براش نوشته دکتر میگه از از همشون  قوی هست امروز انگار یه قرص دیگه  اضافه کرده کنار اون قرص قبلی در مورد کلیه هم نمیدونم نه چک نکرده در مورد کلیه چیز خاصی حس نکرده بگه کلبه هام مشکل داره نمیدونم دقیق

سلام اون سرگیجه بخاطر فشار بالا هست 

۱_یا دارو هاش رو مرتب نمیخوره   

۲- باید متخصص فشار خون ببرید و اگه امکان داشت دستگاه هولتر ببندید که  ۲۴ساعته فشار رو اندازه میگیره 

۳_یک مدت هر روز دو بار در روز فشار بگیر و یادداشت کن 

۴_ گفتم قلب یا کلیه رو کنترل کنید 

۵_و اینکه باید فشار خون مادرتون رو حدود ۱۲ روی هشت نگهدارید

۶_نمک کلا قطع کنند چون داخل هر غذا مثل گوشت و نان خودشون نمک دارند 

۷_ موز و برگه زرد آلو و بادام و آبغوره بدون نمک پتاسیم دارند و براشون خوبه

۸_ اگه اضافه وزن دارند کم کنند و گوشت قرمز و نان و چیزهای شیرین از نمک هم بدتر هستند و فشار رو بالا می‌برند

امیدوارم مفید باشه

چربی خون منطورتون همون آزمایش هست چکاب که دادن قند خون چربی نداشتن دارو هاش رو یه بار دکتر عوض کرد ب ...

سلام

مایعات ،آب زیادبخوره

کاهوخوب براشون

اگرحجامت کنه عالیه براش تحت نظریک متخصص کاربلد

گوشت قرمزنخوره

موادقندی ونشاسته ای

آرامش داشته باشه

ان شاءالله خوب میشن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

عزیزم چند هفته پدر من بخاطر فشار خون بالا ۲۴ بستری شدن. تقریبا ۳ روز بیمارستان موندن. چند نوع دارو دکتر بهشون داد تا یک مدل خورد بهشون 

بعد تلان اصلا غذای چربی دار و نمک دار نمیخورند هر روز هم پیاده روی میرن 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
2801