2733

شوهرم قدش بلنده 

هیکلش هم عضله ای طبیعیه

سبزه س

موهای کچل(خودشم بقیه ش رو میزنه)

ته ریش گذاشته بود

دوست دوران دبیرستان و دانشگاهش از یه شهر دیگه اومده بود

دوستای دیگه م جمع کرده بود باهم رفتن بیرون

تو بلوار شلوغ شهرمون رفتن قدم زدن حدود ۸ نفر بودن

۳۸ ساله شه

خودمم بهش میگم موهاتو میزنی شبیه عمو جانی میشی ولی تو عالم زن و شوهری خودمون

خلاصه میگه ترافیک بوده یه دختر سرش رو از ماشین آورده بیرون گفته عمو جانی که میگن تویی

دوستاش همه خندیدن

میگفت ملت تو ترافیک همه نگاهم کردن از خجالت آب شدم 

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم اتفاقا از کچل کچل خوشم میاد عین زیدان

یعنی جذابه؟  

برای منم جذاب ترین مرد دنیاس خب من دوسش دارم نگاهم اینجوریه بهش

اینجا تبادل نظره اگه مخالف نظرم هستی ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم حوصله ندارم
عمو جانی کیه 

سوال منم هست؟

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

بخاطر حرف مردم نمیشه خودتو عوض کنی که

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2706