2777
2789
عنوان

خانومای متاهل بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 57 پست
اهان چقد سخت من هرموقع شوهرم میخواست بره جایی ماتم داشتم فقط یه بار پیش اومد تو عقد بودم رفت شهرستات ...

خیلی خوب و عالیه 

انشاالله پایدارتر باشین گلم

من و شوهرمم تا بحال پیش نیومده زیاد از هم دور باشیم 

یکم احساس تنهایی دارم چون امروز رفته واقعا نبودش احساس نمیشه 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
خیلی خوب و عالیه  انشاالله پایدارتر باشین گلم من و شوهرمم تا بحال پیش نیومده زیاد از هم دور ب ...

عزیززززم دلتنگ نباش انشالله زود برمیگرده شبا یکم دلگیره روزا خودتو خسته کن سرگرم کن شب زودتر بخوابی فکر نکنی 

عزیززززم دلتنگ نباش انشالله زود برمیگرده شبا یکم دلگیره روزا خودتو خسته کن سرگرم کن شب زودتر بخوابی ...

آره شب دلگیره 

روز ک میرم سر کار و بعدش کار خونه و بچه داری 

الانم مجبورم گاهی برم خونه مادرشوهرم تا این روزا زودتر بگذره

آره شب دلگیره  روز ک میرم سر کار و بعدش کار خونه و بچه داری  الانم مجبورم گاهی برم خونه ...

درکت میکنم نمیدونم چرا هرچی دلتنگیه و غمه از دم غروب هجوم میاره تو مغز و روح و جسممون حکایتش چیه الله و اعلم 

درکت میکنم نمیدونم چرا هرچی دلتنگیه و غمه از دم غروب هجوم میاره تو مغز و روح و جسممون حکایتش چیه الل ...

واقعا همینطوره.

شوهرم صبح رفت زیاد غمم نبود 

همی ک عصر شد کم کم احساس بدی بهم دس داد

واقعا همینطوره. شوهرم صبح رفت زیاد غمم نبود  همی ک عصر شد کم کم احساس بدی بهم دس داد

اره همینطوریه من همیشه فکر میکنم چرا از دم غروب ادما دلتنگیشون چندبرابر و ناراحتیشون بهشون غلبه میکنه هنوز جوابی یافت نشده 😁