2777
2789
عنوان

خانومای متاهل بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 57 پست
من معلمم نمیشه برم 

اهان چقد سخت من هرموقع شوهرم میخواست بره جایی ماتم داشتم فقط یه بار پیش اومد تو عقد بودم رفت شهرستات داییش گیم نت زد داد دست شوهرم اونم رفت من هیچی نگفتم دو روز بعد زنگ زد گفت با داداش پاشو بیا همینجا خونه مادربزرگم میگه بیا که من تنهام اونم تنهاست گناه داره به بهانه مادربزرگش رفتم بعد نذاشت برگردم دیگه یک ماه موندم چون مادربزرگش خیلی مهربون بود کسیو نداشت خیلی بهم دیگه وابسته شدیم یادش بخیر چه خاطره ای زنده شد درکت میکنم جای خالی رفیق همیشه حس میشه منو شوهرم جدا از زن و شوهر رفیق خیلی خوبیم برای هم تو همه چی 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

دو تا بچه داری شاغلی شوهرتم نیست چقدر سخت

۲بچه رو پس کی نگه میداره 

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
من حتی یروزم نمیتونم تحمل کنم

سختته؟

منم وابستگی افراط گونه و زیادی بهش ندارم

همیشه تو خونه بود و حرف میزد و با دخترم بازی میکرد

الان ک نیست نبودش احساس میشه 

من یک ساله با شوهرم دوشهر متفاوت زندگی میکنیم. هزار کیلومتر بینمون فاصله است. هر شب هر شب این موقع ه ...

اخی الهی درکت میکنم عزیزم 

کلا وقتی مرد خونه نباشه نبودش احساس میشه و ادم احساس تنهایی و دلتنگی میکنه 

انشاالله به حق فاطمه زهرا مشکلت حل بشه 

سخته ولی قابل تحمل  تابستونه برو پارک پیاده روی ،باشگاه،خونه مامانت،بازار شب هم تصویری باه ...

آره میگذره 

فقط یکمی احساس تنهایی میکردم 

خدا کنه دخترم بهانه گیری نکنه چون خیلی بهش وابسته‌ست

یکی دو روز اول اینجوری،دیگه عادی میشه. ولی اون روز آخر ک قراره بیاد دیگه خیلی خوبه . اون هیجانش این ...

اره دقیقا اولش یکمی ادم احساس تنهایی میکنه ولی بعدش اوکی میشع 

مرسی 🌹🌹

2801