2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم باغ پسته داریم توش درخت توت کاشتیم چندتا

عههه چه خوب،پربرکت و پرروزی ان شاء الله🤲🤲🌹🌹 اقا پسته هم میخوام🤣 من اصلا علاقه شدیدی پیدا کردم باتو رفت وامد خانوادگی پیدا کنم🤣

تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
عههه چه خوب،پربرکت و پرروزی ان شاء الله🤲🤲🌹🌹 اقا پسته هم میخوام🤣 من اصلا علاقه شدیدی پیدا کردم ب ...

🤣🤣🤣🤣🤣 ممنون عزیزم قدمت رو چشم  چی از این بهتر 😍😍😍😍

🤣🤣🤣🤣🤣 ممنون عزیزم قدمت رو چشم  چی از این بهتر 😍😍😍😍

پس ادرس دقیق، به اضافه شماره تلفن، کد پستی و..کلا هر مشخصاتی که لازمه یکهو در نری گمت کنم شوخی که نیست پایه پسته و توت درمیون😁😁😅خدا چشماتو روشن نگه داره🌹🌹

تهش میرسه به خدا،پس از اولش بسپار به خدا🥰
پس ادرس دقیق، به اضافه شماره تلفن، کد پستی و..کلا هر مشخصاتی که لازمه یکهو در نری گمت کنم شوخی که نی ...

پسته وتوت 🤣🤣🤣🤣🤣 واقعا شوخی نیس  خب کی میای وقت توت بیای پسته نیس وقت پسته بیای توت نیس 😂😂😂 🫠🫠🫠🫠