2777
2789
سلام و هزاران سلام از شهر سرد وباد بارانی 😘هم اکنون که می‌نویسم هوا بسی دلگیر است و عصبانی که غرش م ...

خانم فقط نخونی بیا خودت هم گزارش بده 

همسایه بالایی  با تو هستم.

رویا جون پست اضافه نیست دارم کسی رو با این ☝️☝️لینگ دعوت میکنم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عزیزم چن بار لباس گذاشتم ب قیمت خیلیییی پایین درخواست میدادن کسیم نخاست ب قیمت

لباس فرق می‌کنه منم نتونستم بفروشم ولی فروش ظرف خوبه من که تا ظرفی گذاشتم سریع فروش رفت البته قیمت مناسب بذارید

مرسی گلم

تمضات برای من چیزی جز آرمی به لاتین نیست

ولی اگه دلت دعا و انرزی مثبت میخواد که برات دعا می کنم که انشالله خداوند به حق نام اعظمش کمکت کنه و وجودت رو و زندگیت رو سرشار از انرژی مثبت کنه و انشالله خداوند اسباب خوشبختیتون فراهم کنه.

الهم انی اسئلک بسمک العظیم الاعظم.

الهی شکرت خدایا کمکمون کن نزار از مسیر خیر و خوشبختی منحرف بشیم و هر دم ما رو بیشتر هدایت کن به خیر و خوشبختی

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰
2802
خانوما امروز ۳۵۰۰دادم بیعانه النگو آینه ای ۳گرم و ۷۱۰سوت بود فی طلا ۳۵۲۲ میخوام قسطی بخرمش گفتش که ب ...

منم چند روز پیش سوال پرسیدم در ارتباط با اینکه اجرت و سود جدا حساب میشه یا نه کسی جواب نداد ولی به نظرم اگه هم اجرت زیاد حساب کنه هم سود بگیره خیلی زیاد میشه نمی ارزه 

من خودم یه بار از یه مغازه انگشتر خریدم نو بود فقط 9 درصد اجرت حساب کرد مالیات و سود نگرفت ولی چند وقت پیش با مامانم رفتیم از یه مغازه دیگه نیم ست خرید 12 درصد اجرت گرفت با 7 درصد سود واسه زنجیرم جدا 16 درصد اجرت گرفت با 7 درصد سود که خیلی زیاد شد گرون حساب کرد. 

تمضات برای من چیزی جز آرمی به لاتین نیستولی اگه دلت دعا و انرزی مثبت میخواد که برات دعا می کنم که ان ...

اونموقعی ک من این کامنتو گذاشتم خواسته بودم واس ازمونم دعا کنید..ازمونو خیلی وقته دادم

;Just 13 day's left
لباس فرق می‌کنه منم نتونستم بفروشم ولی فروش ظرف خوبه من که تا ظرفی گذاشتم سریع فروش رفت البته قیمت م ...

به نظرت چرالباس فروش نمیره من لباس شسته شده اتوشده ودرحدنو باقیمت خیییلی پایین گذاشتم فروش نرفت

منم چند روز پیش سوال پرسیدم در ارتباط با اینکه اجرت و سود جدا حساب میشه یا نه کسی جواب نداد ولی به ن ...

اره خیلی زیاد میشه واقعا الان حساب کردم میشه ۱۹درصد زیاده فردا میرم ۱۰۰میدم بهش پارسیان یک گرمی میخرم 

سلام دوستان ایام به کام و دلتون خوش و جیبتون پر از پول ممنون میشم راهنماییم کنیدیه خونه دیدیم طبقه ...

من طبقه اول هستم یککم زمستوناسرده که شماسرمایش ازکف دارید وخوبهسروصدای پارکینگ یککم هست که قابل تحمله درکل راضیم

اره خیلی زیاد میشه واقعا الان حساب کردم میشه ۱۹درصد زیاده فردا میرم ۱۰۰میدم بهش پارسیان یک گرمی میخر ...

پارسیان هم قیمتشون چک کن از سایت که سرت کلاه نزاره و اینکه تقلبی نباشه، این طلافروشی که گفتم ازش نیم ست خریدیم خیلی دروغگو بی انصاف بود به دروغ گفت کم اجرت پایین حساب میکنم 10 درصد 12 درصد دیگه ما هم فاکتور چک نکردیم که اجرت بالا حساب کرده با سود جدا بقیه پولم گفتم پارسیان بده اول خواستیم یه 800 سوتی بگیریم گفت دو تا 400 بگیرید بهتره گفتم پول وکیوم جدا باید بدم گفت نه اضافه نمیگیرم اومدم خونه حساب کردم دیدم از هر کدوم 150 اضافه گرفته😠

ببخشید عزیزم ویپاد بهره هاش بالا نیست؟مثلا ۱۰ تومن قسطش چقد میشه؟برای اینکه وام فعال شه باید گردش حس ...

نه ثابت نیاز نیست بمونه 

به ازاری هر ۲۴ساعتی ک پول تو حساب میمونه 

قبل از ۱۲شب تا بعد از ۱۲شب فرداش

برای هر ۱۰۰هزار تومن یک امتیاز

من ۵۰میلیون گرفتم یکساله با۲۳درصد سود  ۵۶باید پس بدم 

به عنوان ماشین سفری میخوایم بخریم چون تقریبا سالی دو بار از این سر کشور میریم اون سر کشور ماشین خودم ...

من بودم نمیخریدم

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

سلامم دختراااا

من برگشتمممم

از اول سال درگیر خرید خونه بودم که برای بچه هایی که یادشون نیست میگم که خونه ۲۵ سال ساخته و منطقه ۱۳ تهرانه و پارکینگ و اسانسور نداره ولی طبقه اوله ک قیمت خونه حدودا سه میلیارد و پونصد میلیون شد.

من طلا و نقد داشتم و فقط وام مسکن گرفتم (سند رهن بانک مسکن شد)

وام ۵۶۰میلیون بود ک ۱۵۰ میلیون اوراق خریداری و باطل شد و حدودا پنج میلیون هزینه کارشناسی ملک به بانک دادم.

قراره قسط رو پنج ساله بدم که اقساطش حدودا ماهی ۱۷ میلیونه

هزینه محضر برای جفتمون ۵ میلیون شد ک نصفش رو من دادم و هزینه اینکه سند در رهن بانک بره که حدودا ۱۲ میلیون شد که این رو فقط خودم پرداخت کردم و به عهده خریداره

دیگه انقدر بی پول شده بودم ک برای هزینه های محض  پوری نداشتم و وام برایند ویپاد رو که از اینحا یاد گرفته بودم گرفتمش

وام برایندش ک ۵۰ میلیونیش رو گرفتم که شیش ماهه باید انشالله پرداختش کنم

دیگه اینکه همه این کارها دیروز صبح تموم شد و من بعد حدودا سه ماه یه نفس راااحت کشیدم و امروز بعد مدتها باارامش و بدون استرس خوابیدم😂😂

اینم کل تجربه من از خرید خونه اونم دست تنها 

نه شوهری

نه پدری

نه برادری

بچه ها من یه دختر مجرد هستم و فقط و فقط با تلاشهای خودم به اینجا رسیدم 

حتی جمعه ها کار کردم و گفتم تا جوونم باید کار کنم.

خواستن توانستن است

شما شروع کنین خدا هم کمک میکنه

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
2801