2777
2789
قسمت افزایش موجودیشماره حساب ویپاد رو بزنید از خود حساب برداشت میکنه

یعنی مثلا الان وام ۳تومنی میخام بگیرم اول وام و بگیرم بعد برم افزایش موجودی زده مبلغ بزنم سه میلیون از درگاه که زده همون لحطه میاد بعد میاد حسابم؟

من ۵۰ تومن رو تو ایزی تریدر برداشت کردمکافیه درگاه بانک پاسارگاد رو انتخاب کنید و ….بعد انتقال بدین ...

همسر من ۲۰تومن و ریخت نوبیتکس ظهر زد فردا صبح ساعت ۵صبح اومد حسابش

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

یعنی هیچکدومتون از دی جی پی وام نگرفتین ..من چندروزه سوال میپرسم هیچکدوم جواب نمیدین .شاید چون تازه ...

عزیزم وام د ی ج ی پی سقفش تا ۵۰ میلیون هست و حتما هم چک صیادی باید به نام خودتون باشه و از یک سری فروشگاه خاص مثل د ی ج ی کالا میتونید خرید کنید .

من برای خونه خریدنم بقدریییی سختی کشیدم که نگییین. بااینکه خانواده هامون خیلی کمک حالمون بودن ولی با ...

عزیزم یه سوال چطور ماشین قسطی گرفتید چه شرایطی داشت

کاربر قدیمی هستم کاربری قبلی ترکید 
2802
بچه ها گفتن میشه سکه بخری من میخوام سکه بخرم بعد بفروشم. نوشته فقط چک میخواد برا وام .الان من چک دار ...

عزیزم وام د ی ج ی پی نیاز به سپرده گذاری نداره وقتی طرح ۵۰ میلیونی رو انتخاب میکنید و مشخصات رو وارد میکنید و بارگذاری بعدش که چکتون تایید شد باید چک رو براشون ارسال کنید چک که به دستشون رسید برای وام ۵۰ میلیون ۵ میلیون و پانصد واریز کنید و بعد وام براتون فعال میشه .

میتونید از د ی ج ی کالا سکه بخرید .

سکه های د ی ج ی کالا معتبر هست من هم خرید داشتم و هم فروش . 

قسطش ماهی چنده و من باید حتما بانک ملت یا برنامه دی جی پی سپرده کنم پول یا لازم نیست توضیح میدین مرا ...

قسط ۵۰ میلیون ماهی ۴ میلیون و هفتصد هست ولی اینکه حساب باید حتما داشته باشید رو دقیق نمیدونم ولی من خودم از قبل حساب داشتم .

ببخشید عزیزم ویپاد بهره هاش بالا نیست؟مثلا ۱۰ تومن قسطش چقد میشه؟برای اینکه وام فعال شه باید گردش حساب بالا بره یا ک مبلغی ثابت برای مدتی تو حساب بمونه؟من تازه حساب باز کردم بی اطلاعم 

خانوما امروز ۳۵۰۰دادم بیعانه النگو آینه ای ۳گرم و ۷۱۰سوت بود فی طلا ۳۵۲۲ 

میخوام قسطی بخرمش 

گفتش که به قیمت امروز میشه ۱۵۵۰۰ 

گفتم چنددرصد حساب کردی 

گفت ۹درصد اجرتشه ۷درصد هم سود ۲درصدهم سود خودمه

به قیمت گرم خام باید پولشو بدم که کلا شد ۴گرم و ۴۱۰سوت

بعدازش پرسیدم بخوام همین گرم رو پارسیان ببرم چطورمیشه چقدبایدبدم

گفت ۱۳۵۰۰

حالا دودل شدم ۲تومن اضافه تر خیلیه چکار کنم بنظرشما؟؟؟؟

زررررررنگ 😁👏

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
ازشون مارتین جون پرسیدم ... گفتن پایین دویست میلی ...یه میلی کارمزدش ....یعنی چقدر میشه دقیق ؟

سلام و هزاران سلام از شهر سرد وباد بارانی 😘

هم اکنون که می‌نویسم هوا بسی دلگیر است و عصبانی که غرش میکند وصدای باران نم نم روی برگهای انگور در حیاط میریزد وبرگها در حال شادی ورقص

باجی از اون جایی که بقول شما صاحب کار همسر چک داده چند روز است فقط۸۰۰دارم 

۴ تیر ۱۱۸ سیب زمینی وسیب و هلو گوجه 

سبزی خوردن ۲۵

پنیر ۶۰

۵ تیر هم بدون خرجی 

۶_

۷تیر پنجشنبه بود رفتیم پارک ۳۰تومن باگت خریدم وخیار شور و گوجه وکاهو از خونه برداشتم

بقیه رو خواهرم خریدویکم هم سرد بود شام خوردیم اومدیم.

_۸ _۹بدون خرجی 

۱۰تیر دوستای دختر کوچک یه جشن داشتن تو پارک که ما هم دعوت شدیم .دوستان آمادگی بود مال پارسال 

ناهار باید می‌بردیم که حاضری باشه نیاز به گاز نباشه 

نان صبحانه دوازده 

نان باگت ۱۵ سه تاش

۱۰۰ سه تا نوشابه  و سه تا سس تک نفره کالباس 

دختر خانم یدونه نودل برداشت 

تو راه یدونه بستنی قیفی ۲۰تومن واسه دختر خانم 

۱۰۰هم پنیر گرفتم .

خیار شور گوجه وکاهو هم داشتم 

دختر بزرگ هم یه مراسمی باید می‌رفت از صبح ۸تا۶عصر

اونم ناهار میخواست 

صبح زود رفتم ۲۵۰۰یدونه سنگک گرفتم با پنیر و گردو شد صبحانه 😍

میوه هم سیب وهلو از خونه گذاشتم براش ویه ظرف آجیل هم گذاشتم دو بار هم پذیرایی کرده بودن این مال بزرگه

دختر کوچک هم صبح بیدار شد صبحونه خرد 

حاضر شدیم یه کوله برای اینا تو پارک بود پتو یه فلاکس چای وقند     هلو وسیب واجیل   آب و...

تو راه هم یدونه چیپس وکمی هم تخمه شد ۵۰

امروز اینگونه گذشت وبا دوستاش خوش گذشت 🤗🥰

معصومه الله کمکت باشه والله من تا این چند خط رو بنویسم باران بارید وبند آمد من هنوز تموم نشدم🙊🙊🙊

سلام عزیز دلم ❤️مطمینم که خیلی زود به آرزوت می‌رسی قطعا که ارزشش رو داره 👌 ماشین فوق العاده راحتی ه ...

مرسی از اینکه وقت گذاشتی و جواب دادی عزیزم.

حقیقتش حتی با فروش کل طلاهامم نمیتونیم قسمت نقدش رو جور کنیم از یه طرف هم نمیخوام طلامو صفر کنم که یه وقت اگه از اقساط کم آوردیم با طلا جای چک رو پر کنیم.

شوهرم خیلی چشمش میترسه از اینکارا حقیقتش تا حالا هررررر حرکتی زدیم با اصرار من بوده وگرنه به آقایون باشه دوس دارن فقط بریز و بپاش کنن😄🤦‍♀️

به نظر من زمینتون رو نفروشید بابت ماشین مرتب طلا پس انداز کنید رشد طلا همپای همون ماشین هم هست و نکت ...

ممنون از راهنماییتون

حقیقتا بدون فروش زمین نمیتونیم قسمت نقد رو جور کنیم و اینکه زمین تو این شهرستانی که ما هستیم خیلی رشد نمیکنه ولی به قول معروف ماشین هم آب و آتیشه مثل زمین مطمئن نیست 

چشم به این نکته حتما توجه میکنم❤️

خودت چقدر سوار میشی عزیزم فقط دوست داری بخری یا نه مثلا هر روز استفاده و بقولی میخوای لذتشو ببری؟

به عنوان ماشین سفری میخوایم بخریم چون تقریبا سالی دو بار از این سر کشور میریم اون سر کشور ماشین خودمون به خرج افتاده و برای سفر اصلا راحت و مطمئن نیست.

2801