2777
2789
من وام گرفتم از دی ج ی پی ولی با این وام فقط میشه خرید کرد یعنی بصورت اعتبار و اصلا نقد نمیشه کرد

بچه ها گفتن میشه سکه بخری من میخوام سکه بخرم بعد بفروشم. نوشته فقط چک میخواد برا وام .الان من چک دارم ایا نیازی هست پول بریزم برای دی جی پی برای وام مث تو بانک ک سپرده میکنی .بعد مثلا من سکه بخرم ممکنه تقلبی برام بفرستن .و اینکه ۵۰ ملیون ماهی چند قسط هست .لطف میکنین سوالات منو جواب بدین

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم .پرنسس الان ۶ سالشه .کاش خدا یه دونه آبجی بهش بده آمین  

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

عزیزم اگه بعد از خرید زمین شروع به ساخت میکنین به نظرم زمین بخرین ماشین هم من اگه بودم با یه پراید م ...

نه عزیزم قصد ساخت نداریم.ما مشهدیم اما اون زمین حاشیه ی مشهده

2802
عزیزم از اینجا باید کیف پول شارژ کنیم ؟

سلام عزیزم اره دقیقا همین جا که نوشته افزایش موجودی وارد بشو کاراش انجام بده  بعد خاستی پولت برداری انتقال بدی به کارتت   کنارش  نوشته انتقال وارد شو دیگه معلومه باید چکار کنی فقط شماره کارت میخاد وارد کنی 

ببخشید شما در مورد وام دی جی پی اطلاعی دارین .ارزش داره بگیرم بعد فقط چک نیازه یا شرط دیگ هم داره

سلام عزیزم من زیاد میرم تو برنامه دی جی پی به وامش هم نگاه کردم ولی باید حساب ملت داشته باشی با چک صیادی بنفش منم چون حساب ندارم حوصله هم ندارم برم حساب باز کنم از مامان سبحان بپرسی بهتر میدونه من خودم با ویپاد و بلو دارم کار میکنم 

خانومای زبر و زرنگ و باهوش و مقتصد و همه چیز دان و همه فن حریف سلام☺☺راهنمایی میخوام.ما تا شهریور حد ...

من باشم ماشین میگیرم چون داشتن ماشین واقعااا زندگی رو راحت تر میکنه

خیلی سخته.به خصوص برای همسرم

خب پس چرا به زمین و طلا فکر میکنید

ماشین بگیرید عزیزم

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
ممنونم عزیزم. من رند باکسهامو فعال کردم ولی اصلا نمیدونم اون رندش کجامیره؟ توی باکس خاصی میره؟ همه ج ...

عزیزم ببین علامت فلش یعنی رند ...حالاببین اون شکل فلش روی کدوم یک از باکسهاته....باکس لباس یاهرباکسی که تو بلو درست کردی روی کدوم علامت فلش هست هرمبلغی رند بشه میره توی اون باکس ...واینکه رند روفقط برای یکی ازباکسها میتونی استفاده کنی...بازم سوالی بود درخدمتم..

من گرفتم عزیزم۵۰ تومن با چک صیادیوام یکسالهبرای من کارساز بود

قسطش ماهی چنده و من باید حتما بانک ملت یا برنامه دی جی پی سپرده کنم پول یا لازم نیست توضیح میدین مراحل رو

شمارش معکوس برای گرفتن دستای پرنسس زمستونیم .خدایاشکرت.اللهم صل علی محمدوآل محمد.عشقم بدنیا اومد.دختر نازم میمیرم برات روزی هزار بار.فدای خنده هات  شیرین عسلم .پرنسس الان ۶ سالشه .کاش خدا یه دونه آبجی بهش بده آمین  
2801