2733
یاس عزیز لطفا برای بحث دکترا و مهاجرت برای دوستانی که به این بحث علاقه دارن تاپیک جدا بزنید و اینجا ...

عزیزم من قصد ادامه ندارم

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

سلام به همه خانم های مدیر و مدبر ❤️

خرداد ماه تموم شد و میخام گزارش این ماهمو بدم بهتون 

۱- آشنایی با طلاسی ‌و خرید ۲/۵ گرم طلا از سایت( پس انداز مخفی ) 

۲- پرداخت شهریه سه ماهه ژیمناستیک و خط و رباتیک ( کلاسایی که پسرم میره به مبلغ ۸ تومن )

۳- فریز کردن ۵۰ بسته انبه برای زمستون 

۴-تولد سه سالگی دخترم و خیلی شیک برگذار کردیم 

۵- یه ست کامل لباس مهمونی برای پسرم خریدم 

۶- یه مسافرت یک هفته ای شمال رفتیم 

۷- و در جهت رسیدگی به خودم 

لیزر - پدیکور - ژلیش ناخن پا- اصلاح ابرو - خرید لباس خونه ای و 

چکاپ تخصصی ریشه دندون هام 

--------------------------------------------------

یه تشکر ویژه میکنم از دوستای خوبی که طلاسی رو معرفی کردن من خیلی تا با الان راضی هستم اول خرداد آشنا شدم و چون نقدی داشتم و طلافروشی ها تو اون تایم بسته بودن به پیشنهاد دوستان از طلاسی خرید کردم اولین خرید و ۵ خرداد زدم و امروز موجودی طلام ۵/۲۶۹ بود به مبلغ مشخصی برسه فروش میزنم 

تصمیم دارم دفعه بعد با میلی خرید بکنم ایشالله بعدا نظرم در مورد اونم میگم اینجا ❤️🙌

خانم گل هایی که بچه دارین قطعا همتون آگاه هستید ولی صرفا جهت یادآوری مجدد حتما روی بچه هاتون سرمایه گذاری کنید از کودکی ( ورزش - هنر - مهارت ) 

فریز کردن انبه تو این فصل. و یکی از دوستان عزیزم چند سال پیش بهم یاد داد همیشه تو این فصل میخرم پوست میکنم دونه هاشو میگیرم و تو پاکت فریزر بسته بندی میکنم و از مهر اینا که هوا رو به سردی میره عصرا واسه بچه هام شیر انبه درست میکنم یک موزم میندازم و بجای شکر هم یکم شیره انگور میریزم هم مقوی هست هم کلا ما ابمیوه فروشی هیچ وقت نمیریم  دو تومن انبه خریدم ۵۰ بسته شد یه دو تومن دیگه هم میگیرم کامل زمستون مارو بسه 

دختر خوشگلم سه ساله اش شد و ما برای اولین بار براش تولد گرفتیم( یک سالگی و دو سالگی رو رفتیم ترکیه همون تاریخ و تو هتل براش یه تولد کوچیک گرفتیم البته کیک و دیزاین خود هتل برامون رایگان انجام داد) که با پدر بزرگ مادربزرگ ها و عمو و خاله کلا ۱۴ نفر بودیم رفتیم رستوران اتاق تولد تولد دیزاین شده اختصاصی سرویس چای و غذا که  ماهیچه بود 

و سفر شمال که صرفا برای ما چیزی فراتر از تفریح خودمون بود تو این سفر پدرشوهر و مادرشوهرم که سن و سالی دارن و همراه کردیم کلا هدفمون این بود که اونا رو یه سفر ببریم چون سن شون بالاس و دیگه خودشون به چشم نمبینن برن و خیلییییی بهشون خوش گذشت و میدونم که دعای خیرشون پشت همسرم و زندگیم هست و برای من خوبی دیگه ای که داشت این بود بارها و بارها از اون روزهمسرم از من. تشکر کرده و میدونم که خیلی به چشمش اومد❤️

و در نهایت از خدا میخام که 

تن همه تون سالم ، دلتون شاد و جیب تون پر پول باشه 🙌😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرتون خیلی راحت می‌تونه سه دونگ خونه پس بگیره مگه شما اون خونه بفروشید و تبدیلش کنید به یک چیز دیگ ...

اگه اطلاعاتمون کامل نیس کاش راهنمایی اشتباه نکنیم!!! اگه در قولنامه چک قید شده باشه (منظور در ازای مبلغی پول این ملک بنام شخص خورده ) دیگه نمیشه پس گرفته چون از نظر قانونی یعنی فروخته شده به شخص و این چیزی که شما میگین یعنی بخشیده شده یا به اصطلاح هب شده و تقریبا امکان پشیمانی و پس گرفتن هست ! پس نیازی نیس حتمن تبدیل بشه فقد کافیه تو قولنامه قید بشه در ازای مبلغی پول به شخص فروخته شده 

خودم بنامم شده و همه ی شرایط از روی تجربه دقیق میدونم 

بچه ها خرداد ماه تموم شد 

ی گزارش فصلی بدین و برنامه ریزی هاتون برا سه ماه بعدی. تا تایپیک یکم رونق بگیره دوباره🥰 

خب اول خودم 

ب لطف خدا تا امروز حدود دو گرم طلا گرفتم 🌷

قسط و واما ب موقع پرداخت شدن 🌷

ی قرعه 20 توننی دارم ک نهایت تا برج ده گیرم میاد انشالله ک زودتر بشه دیگه قرعه طولانی ننویسم 🌷

من پارسال فقط طلا خریدم و وام گرفتم هدفم امسال ب خودمون بیشتر رسیدن بود 

ک بهمن ماه کلی لباس برا خودم و بچه ها خریدم زیر و رو و بالا و پایین😁 اما چون لباس خونگی هام کم شده بود مجدد 

دو دست لباس خونگی و زیر جدید گرفتم 🌷 

ب دندونام رسیدگی کردم تقریبا تمومه ایمپلنتم هم تو تیرماه یا مرداد ماه انجام میشه هم زیبایی هم درمانی ک هم با بیمه تکمیلی بود هم از خودمون پول گذاشتیم🌷 

موهام رو دکلره کردم خیلی خوشگل شدن و روحیم عوض شد🤩🌷هم عروسی رفتم هم نامزدی هفته اینده داریم سعی کردم با کیفیت و مناسب برا بچه هام خرید کنم خودمم بیشتر برا مو و پوستم هزینه کردم و لباسمو هم قرض کردم انشالله برا عروسی بعدی ک خیلی نزدیکه میخرم🌷 

تفریحات بدون خرج ینی پارک رفتن و طبیعت گردی رو زیاد انجام دادیم 🌷 غذا روزمون رو از خونه بردیم .

ی بار بچه هام و دوستاش رفتن شهربازی و شام خوردن چهارسال و دوساله هستن ک خیلی بهشون خوش گذشت😂🤩🌷 

وبقیه بازیاشون پارک عمومی میرن و بهونه شهربازی رو نمیگیرن و برام خیلی با ارزش بود و واقعا از شادیشون ب منم خیلی خوش گذشت. 

طبق برنامه غذایی و برنامه پس انداز حتی چند صوت هم ک شده پیش رفتم و خیلی راضیم از این بابت🌷 

فقط چون بیشتر حقوق رو قسط نوشتم و خیلی کم برامون میمونه و شوهرم گاهی اسنپ میره هنوز مجبورم از بعضی باکس ها تا اخر ماه برداشت کنم ک تنشالله پایان تابستان فسطا سبک شدن کمترش باید کنم🌷 

این بود گزارش من 

پس انداز کم بود چون واقعا ناچیز میمونه برام مبلغشو نمیگم ک چالش نشه برا گروه اما واقعا دو هفته اخر ماه هیچی نمیمونه و با مدیریت وسایلای خونه میگزرونیم البته حواسم ب ویتامین بدن بچه هام هس 🌷 

موفق باشید همگی

سلام دوستان کسی هست که همسرش نیسان داشته باشه؟؟؟راضی هستین؟درآمدش چطوره؟؟؟شرمنده اینجا پرسیدم چون ب ...

سلام عزیزم ما داریم

پژو فروختیم نیسان خریدیم

خیلیا گفتن مگ میشه آدم ماشین خونگی نداشته باشه و...‌ اما ما عقلانی عمل کردیم و خریدیم.

بازارکار خیلی خوبی داره.

شوهرمن با یکی از اقوام کارمیکنه یعنی صبح برای شرکت اون طرف.

عصرا هم  هفته ای دوسه روز برا خودش اضافه کاری کار میکنه.

امااااا ما صفر نخریدیم خرج ماشین خیلی بالا.

این که کجا کارکنه بارگیری چی داشته باشه هم درنظر بگیر

جاده باشه یا باربری درون شهری

و اینکه کمر و پای آدم نابود میشه اصلا نرم نیست

سوال دیگه داشتی دورهمی ازم بپرس

خدایا شکرت

خانوما حقوق شوهرم ۱۳تومنه با یارانه ۱۴ میشه بعضی ماه ها هم ازطرف کارخونشون کارت ارزاق بهش میدن که میانگین ۳تومن میتونیم باهاش خرید کنیم ...۷تومن درمجموع قسط میدیم طبقه پایین پدرشوهرمم کرایه و پول آب و برق و گازهم نمیدیم بیشتر شبا هم صدام میکنن میرم بالا این تااینجا 

یعنی خرج آنچنانی ندارم در سال هم شاید نهایتا ۳بار مهمونی بدم

۷تومن می مونه و اون ۳تومن ارزاق که یک ماه در میون درنظر بگیریم

حالا هرکسی میتونه برام برنامه ریزی کنه لطفا 

اینم بگم الان دو هفته ست که باشما آشنا شدم عالی پیش رفتم ولی چون اول راهم یه کم گیجم

از ۲۳ خرداد تا امروز کلا ۶۸۰تومن خرجمون شده اونم ۱۵۵ تومنش مای بیبی دخترم شد ۱۰۰تومن هم کرایه رفت و برگشت داهات شد بقیش خرجی روزانه و چیزایی ک احتیاجم بود

خب بچه ها اگه یادتون باشه گفتم ک ۹ تومن پس انداز مخفی دارم و میخام ژل صورت بزنم 

از اونجایی ک تحلیل گرا میگن قیمت الان طلا نسبت به اونس جهانی بسیار مناسب و فرصت خریده🙂🙂

رفتم نشستم پای پیجای طلای دست دوم هی بالا پایین کردم اول خاستم یه کار دوگرمی بخرم 

بعد گفتم بیا و خودت رو به چالش بکش رها شو از این طلاهای یک گرمی و دوگرمی😁🫰🏻

یه انگشتر پنج درصد دیدم ۴ گرم به نرخ امروز میشد ۱۴۲۰۰ یعنی حدود پنج و دویست از پول من بیشتر 

گفته بودم ک حقوق این ماه رو همسرم دست من داده اداره کنم

۵ تومن پس اندازه آشکار گذاشته بودم توی باکس گفتم هرچقدر رو بتونم قرض میکنم 

بقیشم از پس انداز اشکار میبرم و سرحقوق از سهم پس انداز مخفی خودم میذارم سرجاش

از خاهرم ۲ تومن تونستم قرض کنم و ۳ تومنم از پس انداز اشکار بردم و زورکی صاحب ۴ گرم طلا شدم

بیخیال ژل ام نشدم هنوز

یه چالش دیگ راه انداختم برا خودم ک هرجا تونستم قناعت کنم یا کار مفیدی انجام بدم پولش رو کنار میذارم و ایشالا تا دوماه اینده پول ژل رو جور میکنم 

راضی ام از خودم الان و حس بهتری دارم❤️

ایشالا تا اخر ماه ام قرضامو تصفیه میکنم

شادی‌های کوچک بیاب خوشی‌‌های کوچک بساز. جوری که بتوانی دوام بیاوری، طوری که زندگی همچنان ارزش زیستن داشته باشد. 
شما از بانک مهر وام گرفتین؟وام امتیازی یا فوری؟من خونه دارم و وام فوری بهم تعلق نمیگیره چون رتبه اعت ...

وام امتیازی با ضامن میتونی بگیری عزیزم

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

بنظرم طلا هفته دیگه کاهشیه خودمم شاید سکه بخرم

امروز میخام یه کوچولو از کارایی که میکنم که هزینه هامون کنترل بشه بگم 

اول اینکه نعمت و برکت خدا رو خیلی خیلی قدر دانم و همه تلاشمو میکنم هیچ دور ریز مواد غذایی نداشته باشیم 

✳️برنج حتی اندازه دو قاشق هم اضافه بیاد میریزم تو ظرف مخصوص و فرداش واسه ته دیگ برنجمون استفاده میکنم 

به بچه هامم یاد دادم قشنگ و تمیز غذا بخورن جوری که اگه اضافه موند دلت بیاد جدا کنی البته در وهله اول به اندازه غذا کشیدن تو بشقاب 👍

✳️برنج اضافه بیاد میشه ته چین واسه فردا ، ماکارونی اضافه بیاد میشه کوکو ماکارونی واسه وعده بعد ، مایع ماکارونی اضافه بیاد میشه  پبراشکی ، مرغ اضافه بیاد میشه ساندویچ مرغ ، گوشت اضافه بیاد میشه ساندویچ گوشت واسه وعده بعدی ،خورشت اضافه بیاد میذارم واسه فردای خودم به همون میزان از ناهار فردا کمتر میذارم اندازه خودم و خلاصه به همین تند تند یخچال فریزر و کابینت هامو چک میکنم  که خدایی نکرده چیزی خراب نشه 

✳️ غذاهای فیورت خانواده رو خودم سعی میکنم آماده کنم که دیگه نیاز به رستوران نباشه برای اون غذای خاص 

پسرم عاشق پیتزا لازانیا و جوجه اس.  همسرمم چلو گوشت ‌

حتما تو هفته اینا رو درست میکنم 

✳️ دوغ نمیخورن بچه ها ولیییی در عوض آنقدر از بدی های دلستر و نوشابه گفتم که دیگه شوهرم نمبخره با این وجود بازم در هفته اونم تابستون سه چهار تا میخرن 

الان کراش زدن رو موهیتو و لیموناد که میخام خودم دست بکار بشم و درست کنم بذار یخچال 

✳️ غذا هامو اکثرا با سرخکن بدون روغن میپزم مصرف روغنم خیلییییی کم شده واسه غذاهایی که باید چرب و جیلی باشه دو نوبت روغن میکنم اول تو مرحله سرخ شدن با حداقل روغن دوم یه ربع قبل آماده شدن غذا که روغنه قشنگ تو چشم بعضی ها باشه 🙈( همسرم )

✳️ تفریح بدون هزینه زیاد میریم تقریبا هر روز پارک میبرم بچه ها رو دوچرخه هاشون و میبرم هلاک میشن آنقدر بازی میکنن 

یه کوله ام همیشه همراهمه آب معدنی یخ زده شده آب معدنی معمولی یه تراول ماگ با آب جوش نون پنیر گردو خرما چای نبتون 

یه چند تا خوراکی کوچولو ، دستمال مرطوب دستمال کاغذی چسب زخم ( کوله ام کوچیکه ها ولی همه چی داره )

که نیاز نشه برم سوپر چون پارک های الان همه داخلش کافه و سوپری هست اگه خرید باب بشه براشون هر روز باید بخریم 

✳️ کلا همیشه تو ماشبنم تو تابستون شیشه آب یخ و آب معمولی دارم و کمی خوراکی تو داشبورد خیلی جوابه تو زمستون هم تراول ماگ 

✳️ از. شهربازی های سرپوشیده پک تخفیف تهیه میکنیم خیلیییی خیلییی ارزون میشه مثلا الان با ۲۵۰ تومن کارت شارژ ۳ میلیونی خریدیم که یکسال اعتبار داره ولی شما معمولی برید شهربازی هر بازی کمترین قیمتش ۵۰ تومن هست بعد هی باید به بچه تذکر بدی بسه اینو برو اینو باشه دفعه بد و هم بار روانی برای بچه داره و هم مالی برای پدر مادر ولی من میرم ولشون میکنم هر چی میخان بازی میکنن بی دغدغه الان چهار تا پک داریم از ( لگو سیتی / راندولا / سرزمین عجایب / و قهرمانان ) 

باز چیزی یادم بیاد مینویسم ........

2706