2733
نمیدونم براماکه اطرافم همه اینجورن چندتاقرعه خواهرمم نوشت بازم ازقبل میدونست چه ماهی برااونه همسایمو ...

نکنه منظورت صندوق های قرص الحسنه ی خونگی که تعدادشون افرادشون خیلی زیادن

من باید خوب میشدم،روانشناس روانی شد🖤
بچه ها من از صبح نبودم ...تازه صفحات رو نشستم به خوندن چند صفحه ای که خوندم دیدم متاسفانه به خاطر پس ...

معصومه خانم خدا پدر ومادرت رو بیامرزه 

واقعا خداروشکر صبر و بردباری داری 

متاسفانه بعضی از دوستان جوری با سوالات بقیه رفتار میکنن انگار ازاولین روز همه چی دان بودن 

خب عزیزمن خودت یه روزی ده تا سوال پرسیدی و معصومه جان و بقیه جوابت دادن تا الان یاد گرفتی و برات تکراری و خسته کننده شده ...

واقعا میبینم جوری منت میکنن انگار پولی پرداخت شده و حقشون رو بقیه میخورن 

واقعا خدا بهت سلامتی بده دل خوش بده که حوصله کنی بیشتر بیایی راهنمایی کنی ایده بدی 

حالا هرکسی یه ایده بدردش میخوره یکی اقتصادی یکی تربیتی یکی همسرداری..

بازم میگم ☺️🙏مهربونتر باشیم باهم 

انفاق سلامتی و تجربه رو همین اشتراک گذاری بدونیم 

با ارزشترینهایت رو صرف کسی کن که به تو صداقت و وفاداری هدیه میکند

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام پولدار مخفی های خودم😍

منم امروز خرید زدم🙏

حقوق دو ماهه خودم و پولی که از کسی می‌خواستیم شد

۳۵۳۰۰۰۰۰ هزار تومان.

که خوب همسرم کاملا در جریان بود و ایشون استاد پول به فنا دادنه

چند روزی بود که می‌خواستیم بریم نیم سکه برداریم 

که یهو همسرم گفت کاش میشد یه نیم و یه ربع برداریم

منم سریع زنگ زدم طلا فروش و دیدم ۱۹۰۰ کم داریم فوری رفتم ۲۴۰۰ پس انداز مخفی داشتم نقدی (آوردم وسط) نمی‌دونم کارم درست بود یا نه...

شوهرم ذوق مرگ شده بود برای ۱۹۰۰ 🤧

رفتیم یه نیم و یه ربع خریدیم

۵۰۰ تومان باقی موند

که همسرم ۳۵۰ گلس خریدن (تا قرون آخر خرج نکنه آروم نمیگیره)

خیلی تشنه بودم و گرم بود ۱۱۰ آب طالبی و باقلوا خوردیم

من فوری اعلام کردم حساب خالیه😭

اگر نقدی ها رو نمی‌آوردم پول به ربع سکه نمی رسید و همسرم دو سه روزه خرجش میکرد و پوچ میشد...

حالا وام پشتوانه ۱۰ میلیونی هم داشتم که همه داخل همون کارت بود یعنی قلبم گرفت تا عملیات انجام شد.

شوهرم می‌گفت چقدر دیگه مونده من یه گوشه داشتم جمع و منها میکردم زیاد از دستم نره...

بیشترش و بهترش سهم شما عزیزای دلم انشاالله،🌺

❤️❤️هدف تعویض ماشین❤️❤️

❤️❤️My Goal Is My Job❤️❤️
سلام خانما اسم نویسی توی قرعه های خانگی خوبه؟؟ ۱۰۰ میلیون ماهی ۵ تومن

به نظر من نه

این قرعه کشی ۲۰ ماهه اس

یعنی یک نفر ممکنه نفر بیستم بیفته اون موقع پولت ارزش الان رو داره؟

تنها قرعه کشی هایی رو ثبت نام کن که نهایتا ۱۰ ماهه باشه

همین ماهی ۵ تومن رو سکه گرمی بخری بعد ۲۰ ماه ارزش پولت حفظ شده و سود هم کردی

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
سلام به همه امروز میخوام زندگی مامان عزیزمو براتون تعریف کنمراستش ما تو خانواده با شرایط مالی عالی ب ...

عزیزدلممم

بین این همه کامتت که چند روزه دارم میخونم  به لایک بسنده کردم نتونستم از کنار کامنت شما بگذرم..

چقدر دلم گرفت

چقدر حالم یطوری شد

چقدررر خوشحالم برات که انقد با عشق از مادتون حرف زدی.

عزیزم

مطمئن باش بهترین جایگاه رو دارن مادرتون.

روح هم پدر هم مادرتون در آرامشِ کامل عزیزم.

براشون فاتحه میخونم🌹🌹

خدایا خودت مواظب عزیزانم باش🥺😚
پاساژ صرافیان تو سعدی کلا با ۷ درصد میفروشنسانا گلد تو تجریش پاساژ قائم هم از ۵ درصد به بالا دارهطلا ...

مرسی مهربونم

اره زیر ۷ درصد نمیدادن

من فقط برا سرمایه گذاری

میتونم ماهی ۱۵  ۲۰ بگیرم

اتفاقا من اطرافم ازین بچه ها هستن و خودم هم اینطور بودم .خیلی بهتره می‌ره تحصیل می‌کنه و پول در میار ...

عزیزم من درس خوندم کارمند بانک شدم ولی پول کارگر ندارم

تک تک کارها رو یاد گرفتم کم کم اونم خونه شوهر

ولی....

مدیزیت و کنترل خونه رو هرگز یاد نگرفتم

متاسفانه منم در دوران مجردی تا ۲۹ سالگی کار خونه انجام ندادم و الان واقعا دچار مشکلم

قربونت برم عزیزم ♥️ خوبم شکر بهتر از این نمیشه واقعا 😉پس خدا باهام یار بود

عزیزدلمی خداروشکر بابت حال خوبت  

من خیلییی دلم گرفته خاله ام فوت شد روز عید قربان دلخوشیم الان این تاپیکه یکم که از مراسمش دور میشم میام این تاپیک 

دیروز خونه زندگیش رو نگاه میکردم خیلی ساده ولی مرتب و تمیز 

اخرین بار که حالش بد بود داشتیم صحبت میکردیم گفت شوهرم برای اشپزخونه فرش خریده ۳ماهه ولی خودم نتونستم بلند شم برم داخل اشپزخونه ببینمش

بمیرم براش جوون بود

این جند روز فهمیدم دنیا چقددد بی ارزش‌تنها چیزایی که اون دنیا باهاشه این بود هرسال‌زیارت مشهد و کربلا میرفت هیمنارو برد با خودش دیگه همه چی موند این دنیا....

عزیز طرز تفکر شما برای این دوران خیلی سنتی هست .اگر دختر موفق میخواید بهتره اون زمان کار خونه رو بره ...

نمیدونم خودتون بچه دارید یا نه ولی قطعا یکی از وظایف‌پدر و‌مادر اینه راه و رسم زندگی رو یاد بچشون بدن یکیش همین انجام کارای روزمره اس

من خودم شاغلم ولی تاابد مدیون مامانمم یادم داده چجور از پس زندگیم بر بیام الان خانومایی که تو‌خونه خودشون دارن‌کار‌میکنن از دید شما کلفتن؟؟؟؟ همین بچه فردا پس فردا شاید دانشگاه رفت جای دور رفت خارج کشور نباید‌بلد باشه گلیم خودش رو از اب بکشه بیرون؟؟؟ ببخشید ولی اصلا نظرتون نه عرفیه نه علمی‌

علم‌روانشناسی حتی تاکید داره روی اینکه بچه باید از همون اول‌مسئولیت بهش داد

عزیزم منم هر روز برای دخترم لقمه میزاشتم میبرد مدرسه، اما ازش خواهش میکردم پلاستیک‌ش رو تمیز برگردون ...

سلام‌ گلبانو 

نمی‌دونم شما این را دارید یا نه ، اما ما یه کیسه هاییی داریم به اندازه پشقاب یه طرف سفره یه طرف پارچه ، بعد با یه زیپ دورش دوخته میشه ، یه نیم دایره میشه، ما اول مهر این را کادو می‌دیم به بچه ها، کسی حق نداره پلاستیک بیاره همه حتی معلم ها 

دونه ای ۳۰ میتونید . اگه خواستید میتونید هم یه عالمه درست کنید و بفروشید. 

تو باسلام دیدم عکسش را براتون فرستادیم دیدم نوشته دونه ای ۵۵ ما پارسال ۳۰ خریدیم 

لبخند بزن که دنیا به لبخند تو زیبا تره 🌺🥰
عزیزم بزن رو وام و تایید و بزن وقت اداری واریز میشه حسابت اقساطشم میاد تو همراه بانکت خودشون درمیان ...

سلام شما تا الان از بانک مهر وام گرفتی؟

توی شازده کوچولو یه قسمت بی نظیر داره که میپرسه اگر بیفتم چی؟؟؟؟!!  😕و اونم جواب میده عزیزمن اگر پرواز کنی چی!؟😍به جای اینکه همیشه بگی اگه نشه چی؟؟؟ یه بار بگو اگر بشه چی؟!😍😍😍
ازهمسرم پرسیدم گفتن قسط اولش 4200وخرده ای بوده وقسط هاشم حدودا3750هستن که قسط اولش کارمزد بود و24تای ...

شما از بانک مهر وام گرفتین؟

وام امتیازی یا فوری؟

من خونه دارم و وام فوری بهم تعلق نمیگیره چون رتبه اعتباری ندارم. 

میخواستم ببینم معدل حساب که میگیریم تو همراه بانک،همون اندازه وام امتیازی تعلق میگیره یا نه؟

دوستان دیگه هم  هر کی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه🙏🙏

توی شازده کوچولو یه قسمت بی نظیر داره که میپرسه اگر بیفتم چی؟؟؟؟!!  😕و اونم جواب میده عزیزمن اگر پرواز کنی چی!؟😍به جای اینکه همیشه بگی اگه نشه چی؟؟؟ یه بار بگو اگر بشه چی؟!😍😍😍
نه من بهش گفتم چون به پولم احتیاج دارم اگه زودمیدیی وامومینویسم اگه نه که هیچ اونم گفت نفر5و6مال تو ...

وام گرفتن از رسالت خیلی صبوری میخاد

از جای دیگه نمیتونید وام بگیرید؟

هر چند اکثر واما سپرده ای شده

نه عزیز برات مثال زدم فقط اگه بانک مهر داری برو همراه بانکت...... معدل حسابت نگاه کن خودش همه چیز او ...

نازی جون شرمنده سوالام زیاده من خونه دارم و وام فوری بهم تعلق نمیگیره چون رتبه اعتبازی ندارم.

الان وام امتیازی بخوام بگیرم همون عددی که معدل حساب نشون میده برای وام امتیازی همون مبلغه؟

شما از بانک مهر وام گرفتین؟وام امتیازی یا فوری؟من خونه دارم و وام فوری بهم تعلق نمیگیره چون رتبه اعت ...

دوست عزیز 🌸

من خونه دارم و وام فوری به من تعلق گرفت 

فقط  معدل حساب داشتم همین😇

البته برج ۹ پارسال گرفتم الان نمیدونم دیگه چجوریه قانون عوض شده یا نه🫤🤔

برای خورشید پس از شبهای طولانی
2706