2733
2764
متوجهم عزیزم خودم هم تذکرات شمارو لایک کردم ولی دیگه پست های تذکر شما فکر میکنم از پست های بچه داری ...

من فقط میخواستم خانم هایی که بهم بی احترامی کردن سر تربیت بچه داری باعث ترکیدن تاپیک نشن ولی نمیدونم چرا من آدم بده شدم

بگذریم

بهتره ادامه ندیم💚🌱

❤ممنون میشم برای حاجتم یه صلوات بفرستید❤
وای مرسی عزیزم یغنی سه چهار بار من این سوال رو پرسیدم خانمایی که قلک طلا دارن پول میریزن بدون خرید ف ...

من یبار قلک طلا برداشتم. طلا اون روز هر چقدر بود بعلاوه ۷ درصد بمن فروخت‌ و درنهایت دو گرم و خورده ای شد و تبدیلش کردم .چیز اضافه تر از ۷ درصد نکشید .البته اگه طلا نو باشه اجرت داره اونم بستگی ب طلا فروش داره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب الان میخواین من براتون در مورد تحصیل رایگان لیسانس و دندون و دارو و پزشکی تو کشورهایی مثل ایتالیا ...

عزیزم اتفاقا من خیلی از بحثی که شما راه انداختی خوشم اومده و بنظرم این تاپیک عمومیه ... همونطور ک من از بحثهای ریز خرید و امثال اون میگذرم بقیه هم باید احترام بزارن. این مباحث ک شما دارید میگید لول بالا هست من خود خوشم اومده دوسدارم اطلاعاتم بیستر بشه راجبش. 

هر بحثی رو که نمیشه سرچ کرد گوگل... یکی باید آموزش بده توضیحات بده راجبش. لطفا شما بیشتر از این مباحث بگید ...

در کنار مباحث خانه داری و بچه داری که داریم صحبت میکنیم اینم باشه خوبه.

صرافی نوبیتکس عضو شدی کد معرف منو بزن. برات دعا میکنم.. کد معرف 973317

راستی خانم ها

اگه پارسیان میخرین

و ممکنه سالها بعد بفروشین

حتما این کارو انجام بدین

حتی بخواین کادو هم بدین بازم این کارو انجام بدین

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***
بچه ها در خصوص کار کردن تو خونه بهتون بگممن خواهر بزرگتر از خودم مجرد داشتم این بود که مادرم کار بهم ...

ای جانم🌸

خدا مادر تون رو رحمت کنه عزیزم🤲

منم کاملا موافقم باید به بچه ها مهارت زندگی یاد بدی من خودم دو تا پسر دارم مثل یک خانوم واقعی از پس امور خونه بر میان

آشپزی و هر کاری بگی بلدن من بارها رفتم سفر و اونا خودشون مدیریت کردن کارای خونه رو 😍

این ربطی به کلاس زبان رفتن یا یادگیری هنر نداره هر چیزی به جای خودش مثلا شما فکر میکنید هر کس کار خونه انجام نمیده مثلا تو امور دیگه خیلی هنرمند و استاده خیر 😐

من به پسرام میگم هر جای دنیا که باشی تا اخرین روز زندگیت باید بلد باشی یه چیزی واسه خودت بپزی همیشه که نمیشه از بیرون غذا گرفت و کارگر و خدمتکار داشت 🤔😏

انسان باید واقع بین باشه از من به شما نصیحت به بچه هاتون همه کار یاد بدید لای پر قو بزرگشون نکنید عذر میخوام بی عرضه و مفت خور بارشون نیارین😵‍💫

نذارید فردا نتونن دو تا شاخ بز رو از هم سوا کنن این مثل ما برای آدمای نکاره است😛

ببخش دوست عزیز رو پست شما ریپلای زدم نظرم کلی بود😇😘

اینم اضافه کنم مدیریت زندگی فقط بحث پس انداز مادی نیست اینا پس انداز معنویه که از بچگی باید روش کار کرد😊 همون فرزندتون فردا از اینکه نذاشتید هیچکار یاد بگیره ازتون گله مند خواهد بود🫤

پایدار باشی دوستم🌸

برای خورشید پس از شبهای طولانی
من یبار قلک طلا برداشتم. طلا اون روز هر چقدر بود بعلاوه ۷ درصد بمن فروخت‌ و درنهایت دو گرم و خورده ا ...

ممنون عزیز 

واقعا برام سوال بود که فقطیبار اجرت و سود و مالیات ..حساب میکنن یا هم موقع خرید و واریز پول و هم موقعی که وزن طلا به دلخواه رسید 

شهر ما متاسفانه هیچکدوم از طلافروشا این طرح رو ندارن 

گفتم پرس وجو کنم ببینم صرفه هست از شهر اطراف به صورت نتی خرید کنم 

با ارزشترینهایت رو صرف کسی کن که به تو صداقت و وفاداری هدیه میکند

سلام به همه امروز میخوام زندگی مامان عزیزمو براتون تعریف کنم

راستش ما تو خانواده با شرایط مالی عالی به دنیا اومدیم و همه چیز تو بهترین حالت خودش بود تا زمانی که پدرم و از دست دادیم اینجا جاش نیست تا تعریف کنم فقط اینجوری بگم که عملا هیچ چیزی برامون باقی نموند 

حتی تا سال‌ها بعد حقوق هم نداشتیم

موقع ازدواج پدرم به مادرم مبلغ زیادی بابت هدیه میدن که برای خودش خرید کنه و طلا بخره ولی مامانم با اون پول منطقه خیلی خوب تهران خونه میخره و این خونه تو همه ی این سال‌ها به دادمون رسید

یعنی ما تو منطقه مرفه تهران خونه داشتیم ولی هیچ حقوقی نداشتیم 

مامانم خونمون و اجاره داد و ما برای چند سال رفتیم پیش مامانبزرگم زندگی کنیم

خانوما الان که فکر میکنم مامانم خیلی توانمند بود با وجود اینکه درآمد ما به منطقه زندگیمون نمیخورد ولی هیچوقت نزاشت ما این کمبود و بفهمیم

خیلی خوب بلد بود خرید کنه بهترین چیزهارو با بهترین قیمت میخرید

ما همیشه تو خونمون غذای تازه و گرم داشتیم

همیشه خونمون تمیز و مرتب بود

برای درس ما خیلی هزینه میکرد و ما همیشه کلاسهای خوب آموزشی و ورزشی میرفتیم

و به قانون کلی داشتیم وقتی اول ماه میشد و  اجاره میگرفتیم تا موقعی که به بودجه مامانم برسیم ما لاکچری ترین خرج هارو میکردیم مثل رستوران و تفریحات خاص نصف ماه و هم مامانم با همون بودجه ای که مونده بود میگذروند این باعث شد که هیچوقت جلوی دوستامون که درآمد بیشتری داشتن کمبود حس نکنیم

این قانون باعث شد ما هیچوقت حسرت چیزی و نداشته باشیم

مامانم تا آخر عمرش دیگه نتونست پول خاصی سرمایه گذاری کنه 

فقط تونست خونرو نوساز کنه و ماشین و 

ولی بچه هایی و تحویل اجتماع داد که هیچ عقده و حسرتی تو دلشون نموند و نبود پدر و متوجه نشدن

ما تو بهترین دانشگاهای سراسری درس خوندیم و کار خیلی خوبی داریم

اینارو نوشتم تا بگم حواستون به بچه ها باشه خاطرات بچگی تا آخر عمر میمونه به موقع هایی مامانم مارو میبرد رستوران گرون یا مسافرت خوب ولی تا چند وقت بعدش دیگه خرج نمیکردیم و هیچ اعتراضی هم نداشتیم چون خیلی بهمون خوش گذشته بود

الان شرایط مالی خیلی تغییر کرده و تقریبا رسیدیم به دورانی که پدرم زنده بود و گاهی اوقات اصلا یادمون نمیاد که تو بچگیمون واقعا بی پول بودیم چون مامانم با قدرت و توانمندی نزاشت که بفهمیم

با خودم عهد کرده بودم که تمام اون خرج ها و سختی هارو با پول خودم برای مامانم جبران کنم حیف که خدا ازمون گرفتش و جبران شد بزرگ‌ترین حسرت زندگیم

قدر پدر و مادرهاتون و بدونین💔

راستی خانم هااگه پارسیان میخرینو ممکنه سالها بعد بفروشینحتما این کارو انجام بدینحتی بخواین کادو هم ب ...

مهر طلافروش رو عزیز میگفتی میزد روی برچسب 

من یبار قبلا هم اینجا گفتم وقتی پارسیان میخرم 

طلافروش مهر میزنه روی پاکت با ثبت مشخصات 

دبگه خیالمون راحته

حتی برای کادوی روز معلم هم من همینکارو کردم 

سلام به همه امروز میخوام زندگی مامان عزیزمو براتون تعریف کنمراستش ما تو خانواده با شرایط مالی عالی ب ...

روحشون شاد باشه عزیزم ایشالا همیشه خوشبخت باشید

من از بچگی پدر و مادرم از هم جدا شدن هیچکدوم منو قبول نکردن دیگه من تا یه سنی هی چندماه چندماه خونه دوست و فامیل میموندم و ۱۸ سالگی مجبور شدم با همسرم ازدواج کنم که متاسفانه به مشکل خوردیم طبیعی هم هست

خیلی دوست دارم از این به بعد یه زندگی طبیعی و آروم داشته باشم واسه همین میترسم این پولی که با سختی تو این مدت جمع کردم یکدفعه بخاطر مهاجرت از دستم بره خلاصه از چاله بیفتم به چاه 😁

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

معذرت میخوام از دوستان که اینجا این حرف رو میگم و اقتصادی نیست اما روحی روانی هست 

خانمایی که پدر یا مادرشون به رحمت خدا رفتن 

دوستی میگفت انقدر خوشبخت باش و شاد زندگی کن تا روح مادرت در ارامش باشه 

این بزرگترین هدیه به روح اموات هست ،آرامش داشتنش

خانوما من ی سوال داشتم عروسی خاهر دوستم دعوتیم بعد پرسیدم همینجوری قیمتارو گفت واسه هر نفر ۷۰۰حساب م ...

بنظرم همون ۵۰۰ تومنو سکه پارسیان بگیرین شکیل تره

همچنین ۵۰۰ تومن کافیه بنظرم وقتیکه توانتون همینقدره

به خودتون سختی ندین

سلام به همه امروز میخوام زندگی مامان عزیزمو براتون تعریف کنمراستش ما تو خانواده با شرایط مالی عالی ب ...

سلام، روحشون شاد 

چقدر عالی 

صد افسوس که آرزوتون، حسرت شد💔 

ولی مطمئنم، مادرتون از بهشت شما رو میبینن و بهتون افتخار میکنن. 

روحشون شاد، حرفشون شد. براشون فاتحه میخونم. 

میشه بگی مادرتون چه شخصیتی داشتن؟ تحصیلکرده بودن؟ خانواده متمولی داشتن؟ اون جوهره درونیشون چی بود که خم نشدن؟ 

ببین خیلی سخته آدم به صفر برسه، زمین بخوره اما بلند شه. 

یه جوهره ای باید باشه. 

مطمئنم خودتون زیاد کنکاش کردین، به نظرتون چی اون قدرت رو به مادرتون که بیوه هم شده بود میداد؟ چون به هر حال خود فوت همسر آدم رو از پا درمیاره. 

این ویژگی ها، این ریشه ها خیلی به ما کمک میکنه. 

مطمئنا شما هم خانوم قوی ای هستین❤️ دختر اون مادرین❤️

Coming soon
عزیزم اتفاقا من خیلی از بحثی که شما راه انداختی خوشم اومده و بنظرم این تاپیک عمومیه ... همونطور ک من ...

لطف داری عزیزم

من اگه ۴ ماه زودتر میدونستم واسه دکترا بورسیه هست که حقوق و خونه و همه چی میدن تازه مدرک زبانم نمیخواد اینجوری در حال چنگ زدن خودم و ارشد دوباره و استرس بیپولی نبودم😁

اگر سوالی بود عزیزان تاپیک اخر خودم یا دورهمی کامنت بذارن در خدمتشون هستم

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان
2706