2733
2764

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

سلام عزیزم ممنونم ازاین که جواب دادید ولی میخاستم با وام زوجین واین مبلغ نقدی که داریم یه واحد بخریم ...

شما شروع کن
پول خونه همیشه جور میشه

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ، فکری به حال خویش کن این روزگار نیست
😂😂😂😂ای جاااانم عزیزم 😍 قربونتون برم من خودم هم دلم براتون لک زده بود ♥️ ولی چون تاریخ معین کرده ...

دل به دل راه داره دیر به دیر که میای جای خالیت خیلی

حس میشه💝❤️

خب گزارش بدم خدمتتون، 

عرض کنم که

گوشتمون داشت تموم میشد، ولی از ده روز قبل آلارمشو به همسرم داده بودم که به فکر باشه،، 

من هر چیزی یا نکته ای بخوام بهش بگم اعم از خرید خونه یا انتقاد یا پیشنهاد، فقط یه بار میگم چون دوست ندارم بلانسبت همه دوستان غرغرو به نظر بیام و اونم خدا رو شکر با یه بار گفتنم حرفو برمیداره و پشت گوش نمیندازه، خلاصه بهش گفته بودم که عزیزم به فکر خرید گوشت باشیم داره تموم میشه. اینم بگم که همیشه گوشت رو از غرفه قصابی اتکا میخریم چون هم تازست و هم مطمئن..

این دو سه روز از جلوی قصابیها رد میشدم قیمتها رو میدیدم وحشت میکردم گوسفندی بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ و گوساله هم حدود۴۵۰😱😱🤧🤧 

دیروز یه سر رفتیم اتکا قسمت قصابی گوشت گوساله رو زده بود ۴۹۹ تومان. 

به همسرم گفتم بیا یه نگاهی هم به بسته بندیا بندازیم، 

بچه ها گوشتهای گرم تنظیم بازاری و کشتار داخل آورده بودن، ران یا سردست گوساله هر بسته یک کیلویی ۲۹۹ و راسته

یا قلو گاه گوسفندی هم ۳۱۰ تومن،

قیمتها و کیفیتشون عالی بود. 

ما دو بسته گوساله و دو بسته هم گوسفندی برداشتیم 

کلا ۴ کیلو شد ۱۲۰۰، که در مقایسه با قیمت بیرون واقعا عالی بود. 

آوردم خونه باز کردم کیفیتش خیلی خوب و تازه بود، اصلا بوی نامطبوع یا مورد خاصی هم نداشت. 

این مقدار برای ما اگه مهمان نداشته باشم حداقل سه ماه کافیه، مهمانم اومد قدمش روی چشم خیالم راحته فریزرم پره خدا روشکر، ان شالله فریزر و کابیتهای خونه همه پر از نعمت و برکت باشه🙏

گفتم اینجا هم مطرح کنم اگه دوستان گوشت خواستن بخرن یه سر به فروشگاههای زنجیره ای بزنن، جانبو هم دیدم که میاره.

خب دیگه پرحرفی نکنم پاشم برم باشگاه. 

روز خیلی خیلی خوبی داشته باشید🌸🌸

سلامممممم سلام 😍صد تاااا سلامهزار و سیصد تاااا سلام 😍دوستای گلم عزیزای دلم ❤️حال دلتون خوبه ؟روزگا ...

با احترام
 کار خونه در خون خانمها هست و نیازی نیست از بچگی انقد تحت فشار باشن چون به اندازه کافی در خونه شوهر قرار کار کنند
نهایت ماهی یک بار کارگر میگیرن برای نظافت خونه ( ارج و قرب شون پیش شوهر هم میره بالا )
متوجه میشه خدمتکار نگرفته
این وقتیکه برای آموزش خانه داری میذارن یک حرفه یاد بگیرن بهتره
مثلا وقتی ظرفشویی برای آسایش داریم چرا باید با دست ظرف بشورن
به نظرم آموزش استفاده از ظرفشویی بلد باشن
مادر همسرم بیمارستان بود یه پسر مجرد 25 ساله تو خونه داشت بلد نبود لباسشویی روشن کنه   
نمیگم کار شما اشتباه بد برداشت نشه روش هر کسی فرق داره فقط نظرمو گفتم

سلامممممم سلام 😍صد تاااا سلامهزار و سیصد تاااا سلام 😍دوستای گلم عزیزای دلم ❤️حال دلتون خوبه ؟روزگا ...

عزیز طرز تفکر شما برای این دوران خیلی سنتی هست .اگر دختر موفق میخواید بهتره اون زمان کار خونه رو بره کلاسهای هنری و زبان خارجی و ورزش.کلفتی که یاد دادن نداره .بچه نمی‌ یاریم کمک حالمون بشه که

دل به دل راه داره دیر به دیر که میای جای خالیت خیلیحس میشه💝❤️خب گزارش بدم خدمتتون، عرض کنم کهگوشتمو ...

منم دو هفته پیش از اتکا این گوشت های 299 تومنی گرفتم اولش ترسیدم ولی خریدم بسیار هم خوبه
 برای خرید پیشنهاد میکنم

اگه بتونی یه خونه ی دوم یا زمین داشته باشین به صلاحتر قطعا پولتون که به سه تومن نمی‌رسه خونه رو عوض ...

عزیزم فقط زمین شمال ۲۰۰ و خورده ای و مناسب ساخت برا سرمایه گذاری سالها بعد مناسب

خیلی دوس دارم شمال خونه داشته باشم

دو تا از همکارای آقام هم اونجا خرید داشتن

والله مطمئن که چه عرض کنم حسم میگم همکترم میخاد منو معرفی کنه خودش شرایطش بهتر بشه یا چی(چون مشکوکه)  و اینکه طرف گفته سند میکنم ولی الان میگن بعد ساخت سند میکنن

راستش من سالی ۴۰۰  ۵۰۰ ممکن بیشتر یا کمتر بتونم طلا بخرم

حس میکنم دو ساله بشه

بازدهی طلا بیشتر از زمین و ملک؟

یه سوال دیگه

منو همسرم تو رانندگی نابلد و تازه کاریم با کوییک شروع کنیم یا یه پراید بگیرم مدل پایین هر دو راه بیفتیم

اللبته یه بار همسرم مالیده به در پارکینگ 

ولی باز هر دو نابلدیم

سلام عزیزم هر بسته جگر بین ۶۵ تا ۸۰ خریدم و همیشه تولید همون روز رو میخرم گوشت و جگر بوقلمون نسبت به ...

اخه گفتین بدون هورمونه ، خیلی خوشم اومد و گرنه جگر مرغ اینا هیچ وقت نمیخریم ....

خدایا نگهدار همسر و فرزندانم باش🙏🙏
مثلا شام میخواستم بذارم میگفتم برو سیب زمینی بیار فلان تعداد پوست بکن ...خورد کن ...بعد برو بشور و س ...

چقدر خوشحال شدم دوباره برگشتین ، با دیدن اسمتون لبخند اومد رو لبم 

ممنون که از نکات تربیتی دختراتون میگید من واقعا بهش نیاز داشتم خواهشا بازم بیشتر بنویسید

عزیز طرز تفکر شما برای این دوران خیلی سنتی هست .اگر دختر موفق میخواید بهتره اون زمان کار خونه رو بره ...

ببخشید با احترام با نظرتون مخالفم 

واقعا دخترا نیاز دارن علاوه بر کلاسهای بیرون کار خونه هم یاد بگیرن

مثلا من دخترم کلاس ششم ، واقعا دست به سیاه و سفید نمیزنه ، میگه من بدم میاد ، و این تقصیر من مادره که از بچگی کار بهش ندادم و دلسوزی بیخودی کردم والان دخترم حاضر نمیشه کار کنه جالب میگه در آینده کارگر میگیرم 

اما مگه میدونیم شرایط مالیش در آینده چطوریه؟

2706