2733
2764
اره اینکارو میکردم ولی میگفت کیفم پر از ظرف نکن چون خیلی کاغذ و سند و این چیزا میزاشت اذیت میشد منم ...

عزیزم منم هر روز برای دخترم لقمه میزاشتم میبرد مدرسه، اما ازش خواهش میکردم پلاستیک‌ش رو تمیز برگردونه

اونم خوشکل تاش میکرد و هر هفته فقط یه پلاستیک استفاده میکردیم 😍

نه به خاطر هزینش، چون من کیسه فریزر رو کیلویی میخرم، صرفا به خاطر محیط زیست♥️

✨✨✨✨

دیشب همسرم ماموریت بود، 200 زد ب کارتم، پیام داد برای بچه ها چیپس و پفک سفارش بده بیارن ،سرگرم شن 😐

تو یخچال هندوانه داشتیم، ب بچه ها گفتم الان دیر وقته ا س ن پ دیگه کار نمیکنه سفارش نمیارن 😁

به جاش تو یخچال هندوانه ی خنک داشتیم، نشستیم باهم برش زدیم بعد هم خورده شد، بچه ها خیلی بیشتر خوشحال شدن، خوراکی مضر هم نخوردن 🥰✨🥰

200 تومنم هم رفت برای خرج این هفته چون بودجم تمام شده متاسفانه 😅

✨✨✨✨

@خانم_مستقل  

@مامان_سبحان7  

@شهزنان  

@سماااااا20  

ممنون از پیشنهادادتون 🥰♥️👌

سلامممممم سلام 😍صد تاااا سلام

هزار و سیصد تاااا سلام 😍

دوستای گلم عزیزای دلم ❤️

حال دلتون خوبه ؟روزگار بروفق مرادتون ؟؟؟؟

بالاخره تمااااام شدم و راحت شدم 🤗🤗🤗😬😤😌آخیشش😍😉🥰

چقدر دلم براتون تنگ شده بود 😘

دلیل نبودم این بود که چون هدف داشتم و با خودم قرار گذاشته بودم که حتما تا سی ام خرداد تموم کنم

که هم بتونم یه تیکه طلا بگیرم ،(از اونجایی که طلا تو رنج قیمت خوبی فعلا )👌حیفم میومد که مبادا دیرتر تمام کنم و طلا بره بالاتر

به قولی به تومان کار میکنیم و به دلار خرج میکنیم 🙁

قبل اینکه پولم بخواد بی ارزش بشه باید یه کاری میکردم 🥰😉

و از یه طرف هم  اینکه پیش دوستایی که اسممون رو صاحب کار برای کار بالاتر نوشته بود نمی‌خواستم عقب بمونم 😌

بگزریم .....

بعد از تمام تلاش شبانه روزی بالاخره تموم کردم

آخ که چقدر کیف میده آدم دستمزد زحماتش رو میبینه😍

خدا به آدم تنی سالم بده آدم فقط در همه حال در حال تلاش و کوشش و یادگیری باشه 👌

حالا منظور از تلاش ...فقط شاغل بودن و  کار کردن نیست ها دوستان

یکی با درس خوندن تلاش می‌کنه 😉 یکی با خانه داریش.که سعی می‌کنه نمره اش بیست باشه تلاش میکنه 😍.یکی با هنرش و😍ووووو ....

خب و اما کارهایی که کردم این چند روز یه گزارش ریز بدم 👌

انشالله دیگه از فردا کنارتون هستم و هرروز به لطف خدا و مرحمت خدا خواهم اومد سایت 👌تا باهم به هدفی که برای امسال معین کردیم یه قدمی برداریم در کنار هم 👌

هدف هامون که یادمون نرفته انشالله 😌😉

کاری که کردم و راضی بودم و در نظر داشتم بهتون بگم در مورد خرید از طلاسی بود 👌

بچه ها من از طلاسی هم خرید کردم هم فروختم

دو سه باری، به مبلغ تقریبا دو سه ملیون

تا حدودی اعتماد مو جلب کرده 👌

هم اینکه پشتیبانی فوق العاده خوبی دارن  که هر سوالی داشتی آنلاین جواب میدن زود ...در ساعات کاری 👌

و هم اینکه برای خرید هر لحظه میتونی اقدام کنی هیچ مانعی نیست

و برای فروختن طلا ت پولت رو در عرض یکی دو ساعت واریز میکنن به حسابت 😍 چرا یکی دو ساعت ؟

چون پایا می زنند 👌

از اینش خوشم اومد که تو یه مرحله اش سی تومن منفعت کرده بودم 😍حالا نه به خاطر اون سی تومن

به خاطر اینکه با اندک پول هایی که داری ...میتونی یه حرکت بزنی و پولت برات پول بیاره 👌

اون روز گفتم بهتون که از پس انداز های ریز که از مدیریت خونه میذارم کنار ...باهاش هر شب یه چند سوت طلا میگیرم

مثلا روزهایی از هفته رو که سعی میکنم بدون خرج باشم و پولش رو تبدیل میکنم زود 👌و پول تو جیبی بچه هارو زود تبدیل میکنم ...نمیذارم بمونه ته کارتشون

و یا ته قلکشون تا از ارزش بیوفته پولشون

پولمون صد تومن شده خرید رو زدیم حالشو بردیم 😍

چی از این بهتر ؟😉برای دختر کوچیک اون روز سیصد تومن داشت که گفتم بیا خرید بزنیم

بعد گفتم کاغذ خودکار بیار بنویس که من ۸۷سوت در نزد مادر طلا دارم وقتی به پونصد تا رسید میریم خرید 😍

فقط خودتون تحقیق بکنید و به گفته ی من یا دوستان تصمیم نگیرین 👌

خلاصه خیلی کیف میده 😍دیگه تند تند پول وکیوم نمیدی و پول های ریز و به چشم نیات جمع میشه

این از این 👌

بعد با یه تحقیق سایت میلی رو انتخاب کردم با کارمزد نیم درصد 👌

اونم خوبه ولی فعلا خرید زدم ولی هنوز نفروختم ...که انشالله صاحب کار فردا بیاد  حسابم رو چاق کنه .😍..از میلی هم فروش میزنم تا بتونم یه حرکت طلایی دوباره بزنم 😍

چون نیم درصد ...به صلاحتر از طلاسی دیدم👌 منتها ...میلی رو هنوز آشنا نیستم باهاش 👌

اما از دخترا ....❤️دختر بزرگ که سخت مشغول درس و امتحانات نهایی است

و تمام کارا افتاده گردنم 👌

این چند وقت که دختر بزرگ سخت مشغول خواندن ❤️

اومدم یواش یواش دختر کوچیک رو با کارهای  سختر خونه آشنا کردم 😍😉

کار می کرد تو خونه قبلا

ولی همون در حد نپتون کشیدن ...و جمع کردن سفره و چایی دم کردن و چایی آوردن

تقریبا یکی دو ماه که کارها افتاده به گردنم

و خودم هم سخت مشغول کار بودم 👌وقت خیلی کم میاوردم

به دختر کوچیک هم کم کم مسیولیت کارهای بزرگتر رو میدادم میگفتم برو ظرفهامون رو بشور 😉

میام نگاه میکنم ...اگه کارت بیست باشه 👌ظرفها ترو تمیز شسته بشه 👌 ظرفشویی برق بزنه 😍چکان خالی از قابلمه و لگن و سبد بشه 👌بعد اتمام ظرف ها با دستمال آبگیری کرده باشی 😍 روی ظرفشویی آب زلال بره

بهت یه جایزه خواهم گرفت 😍

با اینکه ماشین ظرفشویی دارم ولی وقتش که یواش یواش مسیولیت داده بشه 👌

باهاش که مادرو دختری حرف می‌زنیم میگم آبجی ات از کلاس سوم شروع کرد به کار تو خونه 😍

کلاس سوم بود سه تا کار گفته بودم  انجام بده 👌

کلاس چهارم شد ...یه دونه به مسیولیت هاش اضافه شد و شد چهار تا کار 😍

کلاس پنجم باز یه مسیولیت دیگه و پنج تا کار 👌

کلاس ششم دیگه تموم کارهای خونه از دستش بر میومد 😍

تو هم که دخترم کلاس سوم هستی روزانه ظرفهامون با تو هستش ...به اضافه ی گردگیری ...به اضافه ی نپوتن کشیدن

این سه تا کار تا آخر شب باید تکرار بشه 👌

👌

ادامه دارد....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلامممممم سلام 😍صد تاااا سلامهزار و سیصد تاااا سلام 😍دوستای گلم عزیزای دلم ❤️حال دلتون خوبه ؟روزگا ...

مثلا شام میخواستم بذارم میگفتم برو سیب زمینی بیار فلان تعداد پوست بکن ...خورد کن ...بعد برو بشور و سرخ😍 کن ...یا مثلا سبزی خوردن می‌گرفتم ...میگفتم مامان جان من میرم دنبال کارم ...تو بشین سبزی هامون رو قشنگ مرتب پاک کن 😍بیام
یا مثلا سالاد شیرازی میخواستم درست کنم
میگفتم برو قشنگ دستات رو بشور بیا سالادمون رو بگیر
منم بشینم پای کارم 😘 در کل خودم بخوام ده دقیقه ای سالاد رو میگیرم 👌 ولی میخوام کار یاد بگیره 👌
دوستان بچه هاتون رو هر طور بخواین میتونین به بارش بیارین 👌
سعی کنین از همین ابتدای کودکی بهش مسیولیت بدین
وقتی بزرگتر شد دیگه نمیتونین ها سخت میشه 👌
الان مثلا تو دوست و آشنا هر کس دختر بزرگ منو ببینه
میگه خوشبحالت دخترت چه قدر خانوم ❤️ کمک حالت
کارهات رو می‌کنه 👌
میگن دختر من اصلا دست به سیاه و سفید نمیزنه 👌
دختر تو عین دخترای زمون قدیم 👌خوشبحالت
باید بهتون بگم که عزیزان رمز موفقیت من همون که گفتم از کودکی ...از همون وقتی که به قولی میگم بچه هامون مثل  نوار خالی هستند ...هر چی بگن جمع می‌کنند ..از اون موقع.دست به کار شدم 👌

مثلا با خواهرم که می‌خواستیم بریم جایی دخترا رو میذاشتیم تو خونه ....دختر اون تو خونه ی خودشون
و دختر منم تو خونه ی خودم ❤️
خواهرم ...میومد چیکار میکرد ...تنقلات می‌گرفت پول می‌داد بهشون ...می‌گفت بشینید به کارتون نگاه کنین 👌
موقع ناهار هم برین از سر کوچه ساندویچ سفارش بدین 👌
منم برم بیام
من چیکار میکردم ؟؟
به دخترم میگفتم مادر من میرم فلان جا ...مهمونی ....عروسی ....خونه امون رو عین باغ گلستان کن 😍منم برم و تندی بر میگردم 😍طوری تمیز باشه که بیام

(عسل بریزم تو خونه و لیس بزنم) ....این یه مثل تو زبون ترکی 👌
از همون کودکی که پنج شش سالش بود  یاد دادم که تو
خونه فقط قالی روی زمین میمونه ...تمام چیزا باید برن جای خودشون ..و اینطوری شده که الان حساس هستن که چیزی روی زمین نباشه 👌
از همون کودکی یاد دادم که من میرم بیرون کارهامون رو بکن و ناهارمون رو آماده کن بیام 👌
تا اینکه این مسیولیت دادن ها باعث شد که دخترم رشد کنه ساخته بشه ...کار بلد بشه ...کلاس ششم بود میگفتم ناهار دو استکان کته بذار ....کباب بنداز دارم میام خونه 👌😍سخت‌ترین غذاهارو بهش میگفتم بذاره 👌
خراب میکرد ...میسوزند ... اسراف میکرد...شفته میکرد  ولی دعواش نمی‌کردم ...میگفتم بذار یاد بگیره 👌
تا اینکه کلاس   هشتم نهم شد آشپز ماهر 😍
وقتی هم که می اومد می‌گفت مامان چی بذارم شام .؟..یا میری بیرون ناهار چی بذارم ؟میکفتم نمی‌دونم برو پیدا کن یه چیزی بذار 👌خودم از عمد نمیگفتم که
میخواستم خلاق باشه ...بفهمه ...بدونه ...زرنگ باشه 👌فردا سر بتونه از پس زندگی اش بر بیاد 👌

الان که هجده سالش تموم شده ...من دیگه تو خونه دست به غذا نمی زنم ...مگر اینکه درس داشته باشه 👌
اینم از این قسمت ...که منظور به بچه هاتون مسیولیت بدین ...بچه ها نمی‌دونن که باید فلان کار رو انجام بدن ...توی مادر باید بهش یاد بدی و یا آوری کنی 😍
تا بدونه

ادامه دارد...

مثلا شام میخواستم بذارم میگفتم برو سیب زمینی بیار فلان تعداد پوست بکن ...خورد کن ...بعد برو بشور و س ...

و اما از مسابقه ی دخترم کوچیکه ...که چند روز پیش مسابقه ی دارت داشتن ....و به لطف و مرحمت خدا مقام دوم رو کسب کرد و جایزه یه کیف مارک ... 😍براش دادن
که نگه داشتم برای سال جدید 👌تا این قسمت هزینه نکنم
الان یه کیف الکی بخوای بگیری ...هشتصد .نهصد  تومن باید کم کم پول بدی بابتش 👌
و اما طلایی که گفتم اونروز گرفتم
وام‌ ویپاد ده تومنی اش دوباره برام فعال شد با شش ماهه منم درنگ نکردم و زود درخواست دادم آنی نشست به حسابم ...می‌تونستم نگه دارم یه ساله اش رو بگیرم
گفتم دیگه من برای خرید همیشه عجله دارم 😍
چون پولم کم بود اومدم
از باکس  هزینه های پیش آمده 😍 و باکس خریده عمده
قرض گرفتم 👌
موقع قرض گرفتن هم اسکرین میگیرم که عین اون مبلغ رو بذارم سر جاش 👌
و در اولین فرصت که همسرم پول میاره اول قرض هارو به باکس ها پس میدم و با مابقی درصد بندی میکنم 😍
طلایی که گرفتم ...ده ملیون وام ویپاد .+یه ملیون از باکس خرید عمده +یه ملیون باکس هزینه های پیش آمده +یه ملیون نامادری عزیزم ❤️ برای سالگرد پدرم داد که هر سال پول میده میگه خیرات اول داخل مسجد بعد بیرون
+سیصد هم که اون ماه گفتم اگه خاطرتون بیاد ...که قرار شد نامادری ام  هر ماه سیصد بهم بده ...سیصد برای من 😍و سیصد برای خواهرم
جمع پول من شد ۱۳۳۰۰/۰۰۰که بعد از بدهی که به طلا فروش داشتم ....حدود ده و نیم مونده بود

که یه دونه دستبند داشت که یه جورایی نو به حساب میمود با اجرت پنج درصد میداد ...اونو گرفتم به مبلغ ۱۳۶۰۰/۰۰۰
صد تومن هم تخفیف گرفتم موند قرض من سه تومن که قرار شد آخر همین ماه تسویه کنم
و اینگونه شد که من با تقریبا چهار گرم طلا برگشتم خانه 😍

برای امروز دیگه کافی 😉اگه دوست داشتین بازم ادامه میدم این گزارش هارو ...برای این چند روزی که نبودم

عزیزم من امسال ۴۵۰ _۵۰۰ وام میگیرم بنظرتون چیکارش کنم۱۰۰ گرم طلا دارم با یه کوییک که صفر نیست(بالا ...

اگه بتونی یه خونه ی دوم یا زمین داشته باشین به صلاحتر 

قطعا پولتون که به سه تومن نمی‌رسه خونه رو عوض کنین 

پس بهتر یه سرمایه گذاری دیگه داشته باشی نه طلاهات به حد حساب رسیده ...الان فرصتش که یه حرکتی بزنی باهاشون 

زمین شمال اگه مطمین به صلاح تر ..چون شرایطی میده از این لحاظ خوبه 

باز ببینید صلاحتون به چیه عزیزم 

کابینت و مبل هم با چک و قسط میتونین ...بعدا بگیرین 

حیف که بخوای پول بزرگ رو خورد کنی 👌

سلام علیکم اومدم یه گزارش ریزی بدم و برم سعی میکنم همه رو بخونم ولی وقت نمیکنم پس اگر لایک نمیکنم شر ...

سلام عزیز دلم ❤️ شرمنده فدات شم ♥️ پستت برای چند وقت پیش 

الان جواب میدم 

ماشاالله بهت 👌 چقدر کیف میکنم از کد بانو بودنت 👌از خانومیت 👌

عالی 👏👏👏هم زیارت هم تجارت 😍

در مورد خرید طلا ...چون هدفت پنج ساله است 

همون طلای دلخواه خودت 😍قطعا تا پنج سال چندین برابر سودش رو کردی

پس بگیر و لذتش رو ببر و با قدرت جلو برو 😍

گزارش ها یادت نره 

لذت می‌بریم از گزارش هات 

منم دیگه هستم انشالله . درسته نبودم ولی ..تو همین صفحه سه تا پست گذاشتم بلند ...😍😉

خانوما من این روزها خیلی ذهنم درگیرهشبا اصلا خوابم نمیبرهنمیدونم چه تصمیمی بگیرماگر خاطرتون باشه من ...

عزیزم شرایط مهاجرت با بورسیه دکترا که بهتره 

ولی این جداشدن یا نشدن کارت رو سخت کرده 

یعنی اگه الان بخای بری دیگه جدا نمیشی؟ایشون هم باشما میاد یعنی میاد بمونه برا زندگی؟مگه اگه الان بری مشکلاتت با شوهرت حل میشه؟

منظورم اینکه اول باید تکلیف زندگی روشن بشه تا بتونی تصمیم بگیری البته این نظر من و نوع برخورد من با مشکلاته 

اشتباه تگ کردید عزیزم، درستش اینه:@masumehjoon دختر خوب کجایی؟ بازم غیبتت طولانی شدا 🩷 نگی حواسشو ...

😂😂😂😂

ای جاااانم عزیزم 😍 قربونتون برم من خودم هم دلم براتون لک زده بود ♥️ ولی چون تاریخ معین کرده بودم باید تموم میکردم 

ولی دیگه هستم 😍🥰اومدم چه جور هم اومدم از صفحه ی ۵۰۰موندم  🙁😩

ببینم گزارش ها رو از فردا چطور میدین 😉خودمم هستم 

خودمم تند تند گزارش میدم 

انشالله خدا اجازه بده عمری باقی باشه 

معلامه جون میشه سوال منم جواب بدی ما میخوایم یه ماشین پراید بگیریم الان ۲۰ دارم ۳۰ تومنم یه ماهه دیگ ...

برای شش ماه عزیزم حتما تبدیل کن 

چون میگی شش ماه بعد ...

تو صحبت فردا رو بکن ....معلوم نیست شرایط چه جوری خواهد بود 

گفتم پول داشتین حتما تبدیل کنین 👌سکه جمع کردن رو هم از خرجی خونه جمع کنین 

معصومه جان لطفاً روال قبلت گزارش بده عزیزم 🥰به شخصه از مدیریتت و هنر مهمونداریت یاد میگیرم کم تجرب ...

قربونت برم من عزیزم ❤️میفهممت عزیزم 

منم به خاطر همین ریز باز میکردم میگفتم 

ولی دیدم دوستان انگار ناراحت هستند گفتم ریز نگم بهتر 

حق و الناس نباش گردنم‌

سلام عزیزم راستش چند ماهی هست که برا گوشت چرخی ، گوشت بوقلمون رو جایگزین گوساله کردم که خیلی هم راضی ...

سلام عزیزم 

هر بسته جگر بین ۶۵ تا ۸۰ خریدم و همیشه تولید همون روز رو میخرم 

گوشت و جگر بوقلمون نسبت به مرغ هورمون کمتری داره و گوشت گرمی هست 

فقط عزیزم تو مصرف جگر نباید زیاده روی کرد  

سلام و صد سلام 😍چند روز پیش یک مهمانی شام 25 نفره داشتم، که از مدتها قبل براش برنامه چیده بودمتمام ...

سلام مستانه جون میشه تو دورهمی از ظرف و ظروفات بگی منم میخواستم بخرم ولی یکساله دیگه سرویس پذیرایی چی داری سرویس غذا خوری اینا همه رو بگو 

و اینکه ما پذیراییمون فقط چای و میوه اس اینجوری نیست که بریم خونه فامیلا شیرینی یا آجیل و ... باشه بنظرت چی بذاریم که فقط اینا نباشه یه چیز کم هزینه و شیک و پیک 

2706