2777
2789
دردسر میشه موظفن فاکتور بدن کدوم شهرین؟

.حالا که فاکتور نمی‌دن .من هر جا رفتم همین بوده. کرمانم .یا اصلا دست دوم ندارن یا دارند به این صورت میفروشن .بعدم میگن بیا به خودمون بفروش .حالا پول منم همش کمه در حد همین طلای دست دومه .

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

شهزنان جان قسمت ملافه برای رو تشک ایده ای هست که من چند ساله تو ذهنمه ولی تنبای نمیذاره انجام بدم من ...

ملافه رو نباید دربیاری 

وقتی تشک مهمان رو جمع میکنی اونم جدا  تا میکنی کوچیک بشه بمونه لای تشک

بله عزیزم چرا رعایت نکنن تو بهشون بگو همون اول مطمئن باش

ببخشید عزیزم ولی از اینکه گفتی میری خونه پدر و مادرت یا مادرشوهرت بخوری چون اگر شما نری خیلیا هستن ب ...

به نظرم تحت هر شرایطی ادم باید بره  خونه پدرش؛  اگه توانایی مالی داشتن چه بهتر اگر هم نه که شما جبران کن؛ خودمو مثال میزنم ، هرررر وقت برم خونه بابام ، حتماااا با دست پر میرم ، اونجا هم خریدی چیزی باشه انجام میدم با وجودیکه بابام الحمدلله اندازه خودش و مامانم حقوق داره ولی خب میگم چند تا نوه و عروس دیگه دارن ، ممکنه اونا کوتاهی کنند و خرج بزنه بالا ، من اندازه ی خودمون نمیذارم بهشون فشار بیاد....‌

بوده مدتی که شوهرم بیکار بوده و چند بار  دست خالی رفتم و اونا هم اصلا از این بیکاری خبر نداشتن و اصلا به رو نیاوردن، میخوام بگم که این کار منو ، برا خودشون تبدیل به حق نکردن و در هر صورت با روی باز ازمون استقبال کردن ... 

تو خانواده از خواهر برادرا ، دیدم که طرف نداشته گوشت بخره ، میاد خونه بابام؛ چه اشکال داره واقعا ؛ فرداسر که اون بچه پیشرفت کرد ،عزت و آبروش برا پدر مادرم چون آدم قدردانی هم هست .... 

خدایا نگهدار همسر و فرزندانم باش🙏🙏
2802
رو بالش بیاد که نمیشه عزیزم چون خیلیا ممکنه بخوان بالش رو جا به جا کنن

اینی که من میگم مثل هتلی ها یه وقتی خودمون میریم سوییتی جایی اول بالش و میذاری جای مورد نظر ملافه رو پهن میکنی از سر تا پایین روش 

خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر (شهادت اول حضرت زهرا) بی بی چک مثبت شد ۲۵(شهادت دوم حضرت زهرا)  آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌  ۲۸ تیر ۴۰۳ دخترم اومد تو بغلم خدایا شکرت 🥹🥹🥹
عزیزم من امسال ۴۵۰  _۵۰۰ وام میگیرم بنظرتون چیکارش کنم ۱۰۰ گرم طلا دارم  با یه کوییک که ...

اشتباه تگ کردید عزیزم، درستش اینه:

@masumehjoon    

دختر خوب کجایی؟ بازم غیبتت طولانی شدا 🩷 

نگی حواسشون نیست بشینم تند تند ببافم😂

بدو بیا با یه پست بلندبالا حاضری بزن

تابناک جان ۲۲ یا ۲۴ ماه با ماهی ۳۷۰۰ حساب کردم عددش از مبلغ وامتون هم کمتر میشه که! آخه میدونی چیه ...

ازهمسرم پرسیدم گفتن قسط اولش 4200وخرده ای بوده وقسط هاشم حدودا3750هستن که قسط اولش کارمزد بود و24تای بعدی 3700بودن

لطفالایک نکنین. 
مستقل جون فکر میکنم دوستمون وام مسکن انفرادی به اضافه جعاله رو گفتن میشه ۴۰۰ به اضافه ۱۶۰ . الان زو ...

از بانک پرسیدم عزیزم

رو هر ملکی ۱۶۰ وام جعاله میدن 

فرقی نمیکنه انفرادی یا زوجین

چند سال پیش جعاله رو میشد جدا گرفت ولی بعد تغییر دادن و گفتن روی وام خرید، میشه جعاله رو گرفت

آخه تو محل کارشون نیاز به تریلی خیلی دارن کارش هست فقط دقیق کسی نمیگه بهمون چقدر درآمد داره مثلا&nbs ...

شوهر من از کرایه ها و هزینه ها خبر داره درامد خالصشون شاید ۲۰۰ باشه ولی هزینه های جانبی هم زیاد دارن .

دخترای زبل یه مشورت بدین بهم لطفا ،یه طلافروش بهم پیشنهاد داده صد گرم طلا بهش بدم بابت کار که ماهانه بهم دو میلیون بده  ، الان تردید دارم چیکار کنم  ؟ اعتماد کنم ؟ اصلا نفس کار درسته ؟ 

دخترای زبل یه مشورت بدین بهم لطفا ،یه طلافروش بهم پیشنهاد داده صد گرم طلا بهش بدم بابت کار که ماهانه ...

نه عزیزم... از طلا فردش بعیده همچین پیشنهادی بده... پیشنهادش جای تعجب داره..‌ و اینکه بنظرم مبلغ اجاره باید بیشتر باشه 

در هر صورت طلا را پیش خود نگه دارید خییلی بهتره

دخترای زبل یه مشورت بدین بهم لطفا ،یه طلافروش بهم پیشنهاد داده صد گرم طلا بهش بدم بابت کار که ماهانه ...

🤐🤐🤐😬😬😬

مشاوره رایگان پوستی + ارسال رایگان محصولات به همه جای ایرانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9427706/مراقبت-پوست-با-انواع-ماسک-ورقه-ایضدجوشضدچروکآبرسان

مبلغی ک میده خیلی کمه

بعدم باید به ازای ضمانت بهت چک یا سفته ک بهتره بده

ولی اعتماد کردن سخته

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

خانومای عزیز من حدود ۲۰ تومن پس انداز دارم گوشیمم حدودا قدیمی شده و خیلی از قابلیتهارو نداره و آپدیتم نمیشه. ۵ ساله دارمش.به نظرتون ۱۰ تومن بدم گوشی و ۱۰ تومن طلای بدون اجرت بگیرم یا کلا طلا یا کلا گوشی

2801