2777
2789
عنوان

ماهی چهل تومن خرج میکنیم لارج هم زندگی نمیکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 42738 بازدید | 848 پست
جدی متوجه نشدی چی گفتم؟ خیلی واضح نوشتم که. اشکال نداره یه بار دیگه میگم. جنوب استان فارس یه سری ...

یجور میگی سبک جمله بندی، انگار خودت پایه ریز فرهنگ و لهجه شیرازی هستی و اون بالا نشستی میگی کی شیرازیه اصیله از نظر شما و کی نیست 😊

گلم ما نسل در نسلمون تو دارالرحمه شیراز خاک شدن، یه پل زیرگذر هم بنام عموی شهیدم تو شیراز گذاشتن( چونکه شیرازی اصیلیم)، پس شما ملاک نیستی که بخای بگی کی برا کجاست از این ادبیاتتون تعجب کردم که گفتم متوجه نشدم ... که میگی واضح نوشتم و یبار دیگه میگم اتفاقا ادبیات شما به شیرازیا نمیخوره، هر چند همه مردم ایران گل هستن ❤️❤️

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اورانیوم غنی شده میخورید یا طلا ۲۴ اعیار؟

واقعا همه چی گرونه 

من ۲۱ تومن شوهرم داده واسه خرجی خونه اهر ماه روم نشد بگم تموم شده پول خودمو خرج کردم 

واقعا جالب اینه کاش با این مبالغ آدم مرفه زندگی میکرد عجیبه به خدا گوشت رو میذارم واسه سه بار هر کیلو رو ، اونم واسه چهار نفر 

2802

شور پولدار بودن رو در آوردین😂

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

داری دروغ میگی.سه نفر ماهی پنج کیلو گوشت میشه ۳تومن مرغ ۵تا میشه۱تومن ۴ برای شوینده و هایپر ۶ تره بار لباس ۱۰ میشه چقدر ۲۴ تومن.تازه من پر پر گفتم

ما چهار نفریم ماهی ۲۰پول خوراک و لباس و سرویس میشه بدون کرایه خونه.۳۵ هم قسط میدیم.کرایه هم نمیدم.تازه اکثر غذاها هم گوشت و مرغه

در صورتی حرفت درسته که رستوران زیاد بری

والا ماهی یه گوسفندم بخوان بخورن بازم ۴۰تومن نمیشه😅😅حالا اگه اجاره خونه داشتن آره نرمال بود مگه ای ...

خرج ماهیانه منظورش هست

من اکثر خریدم انلاین هست. الان نگاه کردم از اول امسال خرجی ک اضافه بوده و میتونست نباشه یه جعبه ابزار بوده! اونم همه ابزارنون تو کارتون کفش بود. ینی پول نداشتیم اونو نمیخریدم 

واقعا خرجا گرونه. کسی ک دستش تو خرج باشه میدونه ددست میگه

باریکلا به اونهایی ک گعتن به ده پوتزده تومن زندگی میکننوالا یه سرماخوردگی ساده ی ساده بچه از مدرسه ب ...

دقیقا همینه من بچه ندارم ولی دقیقا اهل اینا هستم 

مثلا عید ی دکلره مو 4700 دادم 

تیر ماه شارژش شد 2 ونیم

یا مثلا هفته ای یکبار متخصص چک میشم 

عاشق دریا 
داری دروغ میگی.سه نفر ماهی پنج کیلو گوشت میشه ۳تومن مرغ ۵تا میشه۱تومن ۴ برای شوینده و هایپر ۶ تره با ...

عزیزم خیلی کلی گفتی

یه ماه میبینی بیمه ی ماشین رسیده

یک ماه ی جای ماشین خراب میشه

خدای نکرده یه سرما خوردگی بهت بخوره

ی لوله تو خونه خراب بشه کلی هزینش میشه

منم رو کاغذ مثل شما حساب میکنم میام تو زندگی میبینم وای اصلا اونجوری نیست

مثلا الان وقت خرید گردو و بادوم و رب و شیره ووووو هستش خب کلی هزینه داره اینا

ما۳۰ حقوقمونه ۲۰قسط میدیم ۱۰ میخوریم ۴نفریم پول سرویس و پوشک و شیرخشک واینام ازهمین ۱۰تومنه

برای من هیچکس دوبار عزیزنمیشه ...هرچی بودهمون بار اول بود  غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند،سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند.برای توهمین کافیست که طرزنگاه کردنم به تودیگرمثل سابق نمیشود.... 
2801