2733
2764

سلام عزیزان میشه منم راهنمایی کنید ما صد تومن وام برداشتیم بعد یه مقداری هم طلا دارم بنظرتون واسه سرمایه گذاری ماشین ثبت نام کنیم یا با اون صدتومن باز طلا بگیرم؟بعد اینکه تقریبا یکونیم تا دوسال دیگه ما ب پول اینا نیاز داریم کدوم برامون بهتره بنظرتون؟

آخه ویپاد واسه خرید کالاست من پول‌ میخوام انتقال بدم به کارتم😕

خب عزیزم انتقال هم میتونی بدی ...تاپیک مارتین رو یه نگاه بهش بنداز ....من خودم از ویپاد دو سه باری گرفتم تبدیل به طلا کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام و هزاران سلام از شهر سرد وباد بارانی 😘هم اکنون که می‌نویسم هوا بسی دلگیر است و عصبانی که غرش م ...

😁😁😁😁ای جانم گوزل باجی ♥️

یواش یواش گزارش کار بدی تو هم دست عادت می‌کنه به نوشتن 😃

آفرین پس رمز موفقیت کم خرجی شدنت ....

۱......چند روز بدون خرج 

۲وسیله بردن از خونه برای تفریح رفتن 

۳....به تعداد نفرات خرید کردن ....باریکلا 👏👏👏

مرسی از اینکه وقت گذاشتی و جواب دادی عزیزم.حقیقتش حتی با فروش کل طلاهامم نمیتونیم قسمت نقدش رو جور ک ...

دقیقا همینطور عزیزم ❤️ به مردا متکی باشی باید قید پیشرفت و ترقی رو بزنی 😊

الان همسر من نمی‌دونه چقدر قسط دارم 

چقدر قرعه میدم در ماه 

چند تا چک کشیدم 😃چندتا بیرون چک دارم 

چقدر به طلا فروش بدهکارم 

چقدر به خرازی ( وسیله ی خونه )بدهکارم 

بدونه همونجا سکته رو می زنم دپر از جونش 😁

مامان سبحان عزیز دلم ممنون میشم جواب بدید .امروز میخواستم درخواست وام ده میلیونی بدم برای همسرم .قبل ...

عزیزم این برای همه هست ، هر فرد میتونه تا سقف ۳۰۰ میلیون وام در قالب کارت اعتباری بگیره که تا ۲ سال پیش خیلی از بانک ها راحت میدادن ولی الان به این راحتی ها نیست .

من خودم پارسال خیلی پیگیر شدم از بانک ملی بگیرم ولی نتونستم . 

ممنونم گلم ،راستی من وام برآیند مد نظرمه بگیرم ،آیا باید تسهیلات پشتوانه رو مرحله به مرحلشو بگیرم تا ...

خواهش میکنم 

ن عزیزم فک نکنم ربط داشته باشه باز دوستان راهنمایی بگیرید

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی دخترم 💕
یه سوالی دیگه هم دارم همسرم ۳۰تومن تسهیلات برآیند ۶ماهه گرفته ،اگه همشو تسویه کنیم ،دوباره میشه وام ...

نمیدونم عزیزم 

مامان سبحان ماشاالله حرفه ای هستن تو وام 

امیدوارم پست بخونن شمارو راهنمایی کنن

@مامان_سبحان    

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی دخترم 💕
درسته عزیزم یک میلی کارمزد میگیرهمثلا من که خریدم قیمت هر گرم طلا ۳۵۲۰ بود، ازم ۳۵۲۰ تومن کارمزد بر ...

ممنون عزیزم لطف کردی اشاره کردی به این موضوع❤️

کار خوبی کردی 👌 منم یه باکس گذاشتم

هدف رو گذاشتم به پونصد تومن که خرید بزنم ...از طلاسی 

اینطوری که اگه در طول هفته ی اول روزی بدون خرج بودم

یا کم خرج بودم ....

طبق اون بودجه ای که در نظر گرفتم برای مخارج خونه ....در هفته ی اول پول اضافی هر چی جمع شد پایان هفته 

رو بزنم به طلاسی و یا میلی  جمع بشه واسه پس انداز مخفی خودم 🥰😍

و در هفته ی دوم باز همین روال ...

.ولی با یه تفاوت که جمع بشه بره باکس قرو فر ۲

که مخصوص برای خودم گذاشتم ...که جایزه ای باشه برای دل خودم ...به خودم هم ارزش بدم ...که دور و بریام هم به من ارزش بدن ❤️

خیلی اعتقاد دارم به این جمله زنی که خرج نداره ارج نداره 👌

که امروز حاصل زحماتم رو چشیدم 😁و بسی خوشحالم ۴۰۰در باکس مورد نظر جمع شده بود که برای خودم 

یه دونه دوفاز گرفتم بهترین مارک برای موهای رنگ شده 😍که سالها  امتحانش رو خیلی پس داده 😍

و یه دونه عطر پر کردم امپراطور برای دل خودم به مبلغ ۱۷۰تومن 😍

مارکت باشه معصومه عزیزم منم مثل دوستمون از وقتی طلا خریدن شما رو دیدم خیلی انگیزه گرفتمماه قبل تقری ...

قربونت برم عزیزم ♥️بیشترش سهم دل خودت 

خونه اتون هم خیلی مبارک عزیزم خونتون 😉😍

به سلامتی و دلخوشی انشالله بشینید 

باریکلا به خانوم خونه 😉🥰هفتصدد ملیون طلا 😍

آفرین داری واقعا ....به این جمله ایمان دارم که قطره قطره جمع شود وانگهی دریا شود 👌

طلاهای جدیدت هم مبارک عزیزم ❤️

دقیقا همینطور عزیزم ❤️ به مردا متکی باشی باید قید پیشرفت و ترقی رو بزنی 😊الان همسر من نمی‌دونه چقدر ...

الهی عزیزدلم😄

والا راست میگی مگه خودمون کاری بکنیم وگرنه به آقایون باشه یه خونه کوچیک و یه پراید هم کافیه

از تمام عزیزانی که قصه هایی از زندگی اطرافیان تعریف کردن و تجربه هاشونو انتقال دادن خیلی ممنونم ... ...

خیلی خوش اومدی عزیزم به جمع امون ❤️

باریکلا به تغییر جهتی که دادی 👌

ازت گزارش کار می‌خوام ها ....الکی عضو نباش 😉

بیا قشنگ از برنامه هات ...کارهات بگو 

یه ایده ...یه انگیزه ای باشه برای دوستان 

منم چشم بازم مینویسم براتون ❤️ فرصت کنم حتما رو چشمام 

سلام عزیزم زهرا خانوم سرچه کاری میرن همون کلاس ارایشگری که گفتی می‌ره درامدش خوبه ؟

سلام عزیز دلم ❤️ بله فعلا که اول راه هستن ولی خوبه در آمدشون عصری باهم بودیم می‌گفت کم کم روزی پونصد ششصد رو دارم ...روزی هم دو سه ساعت بیشتر کار نمیکنم 

در زمینه ی لیفت ابرو ...لیفت مژه ...و تتو فعالیت داره عزیزم و راضی کامل....فعلا تو سالن کار می‌کنه 

ممنون فدات بشم ان شالله همیشه تو اوج ببینیمت همینقدر خانوم و خیر خواه و پر از ارامش و اسایش و رفاهه ...

قربونت برم من عزیزم 😘❤️ 

شما به من لطف داری خانومم 😘❤️❤️❤️

خدا عزیزاتو برات نگه داره گلم ❤️

@عشقم_محمدم   بیا ببینم عزیزم یه هو به یادم افتاد کجایی دختر تو که هر لحظه تو سایت بودی 

چند وقت ازت پیامی نمی‌بینم ♥️

بچه ها اکه کاربری تیتان رو میدونین تگ کنین چند وقت نیستن نگران شدم یه لحظه...یه خبری از خودشون بدن برامون ❤️

@مامان7علیرضا   تو هم نیستی ها عزیزم ❤️ نگو حواسم نیست 😉

2706