2733
2764
خیلی تبریک میگم انشالله اخری نباشه عزیزمو چقد دلچسب و شیرینِ نتیجه تلاش سخت و مداومتونمن سالها کاربر ...

ممنون عزیزدلم

انشالله بهترش برای خودتون

ووقعا واقعا سخت بود

بدون ماشین

پیاده کلللی گشتم تا این خونه بی عیب و ایرادو پیدا کردم

یکسری هم صاحب خونه ها ادمهای درستی نبودن ک پای قولنامه بیخیال میشدم و کنسل میکردیم

انقدررر سختی کشیدم

من حتی یک میلیون هم کم میاوردم کسیو نداشتم ازش بگیرم

کلی هم قرض به دوست و قوم و خویش داده بودم ک حتی پس هم ندادن وعبرتم شد به هیچکس قرض ندم

تازه من پدرهم ندارم و مخارج خونه از صفر تا صد با خودمه

چقدررر مجبور شدم حساب شده خرج کنم و قدر پولهامو بیشتر دونستم

تو اون روزها فقط پول نقد و طلا به دردم خورد و چقدرر برام عبرت شدم ک الکی خرج نکنم

چون ما زنیم و یک دوره ای جوونیم و توان کار کردنمون بالاست 

بعد کم کم یک مقداری افت میکنیم

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

از ویپاد چه وری بریزم تو دی جی پی

برین داخل برنامه دی جی پی این قسمت ک زده افزایش موجودی اونجا رو بزنید شماره کارت پاسارگاد تون رو بزنید و بقیه مراحل از ویپاد کم میشه میاد تو کیف پولتون از اونجا هم انتقال بزنید ب هرکارتی ک خواستین واریز کنید 

افزودن موجودی بزن شماره کارت ویپاد تو بزن 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی دخترم 💕
ممنون عزیزدلمانشالله بهترش برای خودتونووقعا واقعا سخت بودبدون ماشینپیاده کلللی گشتم تا این خونه بی ع ...

از ته دلم برات ارزوی خوشبختی میکنم

خانمایی مثل شما لایق بهترینن

حتما حتما ادمهای دورت رو گلچین کن ،از یه الک ریز رد کن 

برین داخل برنامه دی جی پی این قسمت ک زده افزایش موجودی اونجا رو بزنید شماره کارت پاسارگاد تون رو بزن ...

ممنونم گلم ،راستی من وام برآیند مد نظرمه بگیرم ،آیا باید تسهیلات پشتوانه رو مرحله به مرحلشو بگیرم تا اون یکی وام برام فعال بشه یا نه ربطی نداره

برین داخل برنامه دی جی پی این قسمت ک زده افزایش موجودی اونجا رو بزنید شماره کارت پاسارگاد تون رو بزن ...

یه سوالی دیگه هم دارم همسرم ۳۰تومن تسهیلات برآیند ۶ماهه گرفته ،اگه همشو تسویه کنیم ،دوباره میشه وام ۵۰تومنیشو گرفت ،

یعنی کل امتیازش سر ۳۰تومن پریده ،دوباره باید امتیاز جمع کنه

سلامم دختراااامن برگشتمممماز اول سال درگیر خرید خونه بودم که برای بچه هایی که یادشون نیست میگم که خو ...

منم آرزومه نارمک خونه بخرم خونه ام متطقه پونزده اس خیلی کم داریم دعا کن برام رفت و آمد پدرمو درآورد کارم اونجاس

منم آرزومه نارمک خونه بخرم خونه ام متطقه پونزده اس خیلی کم داریم دعا کن برام رفت و آمد پدرمو درآورد ...

انشالله میخرین

نارمک منطقه اصیل و خوبیه و گرووون😄

لطفا من را در تاپیک های اقتصادی تگ کنید  .
شما اطلاع دارید اگه بخوام سکه امامی بفروشم چند ازم می‌خرن طلا فروشی؟ میخوام سرم کلاه نره

توی گوگل بزنین سکه بیوک،یه شماره میاد که هر زمان از شبانه روز تماس بگیرین صدای ضبط شده ی اپراتور قیمت لحظه ای خرید یا فروش انواع سکه و دلار و.. رو اعلام میکنه

بله عزیزم .

مامان سبحان عزیز دلم ممنون میشم جواب بدید .

امروز میخواستم درخواست وام ده میلیونی بدم 

برای همسرم .

قبلش اعتبار سنجی کردم.

یکی از قسمت های گزارش اعتبار سنجی نوشته بود 

مانده اعتبار کارت اعتباری سرویس مکنا،۳۰۰میلیون 

الان براتون شات میفرستم .

این ۳۰۰میلیون چیه 

خیلی بش نیاز داریم اگه بتونیم بگیریمش. 

چون قرار نیست ازش استفاده کنید (سالی دوبار بنظرم استفاده محسوب نمیشه)ماشینی هم که استفاده نشه هم قطع ...

نه خب اونجوری نیست که ما کلا سالی دو بار مسافرت بریم مسافرت داخل استان هم زیاد داریم ولی مسافرت خارج از استانمون سالی دوباره.

اگه بخوایم توی شهر استفاده کنیم هزینه استهلاک و سوخت و امکان تصادف ایناش زیاده که قطعا چند برابر بیمه ش هزینه برمیداره

ولی در کل با حرفای شما و بقیه دوستان دارم به خرید ملک توی کرج فکر میکنم عوض خرید ماشین.

اگه بشه زمین و کل طلاهامو میدم یه واحد کوچیک تو کرج میخرم اینجوری انگار بهتره

ولی خب خیلیم دلم میخواد یه ماشین حسابی داشته باشیم

حالا تا دو سه سال بعد ببینیم خدا چی میخواد شاید شد و خریدیم به امید خدا.

2706