2777
2789
عنوان

من همونم که پدرشوهرم وکیل بود +++ ضبط صوت دایی شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 71792 بازدید | 333 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی که  تاپیک های من و میخونی و وقت میزاری ❤🥺 آره دوس ندارم جدا بشم  این چیزی ک میگی ...

میدونم گلم ولی بعضی وقتا گذشت خیلی ارزش داره 

ببین بنظرت زندگیت ارزش گذشت و نداره؟

بنظرم حتی اگه بری عذرخواهی کنی بزرگیت رو نشون دادی 

خیلی سخته بهت حق میدم ولی عمر ادم با ارزشتره 

الان دوسال شده که این وضع داری

میگی همه چی هم به پدرشوهرت بستگی داره 

خب پس تو باید کوتاه بیای مطمئن باش اون اول کوتاه نمیاد

بنظر من که برو پیشش تنهایی 

صحبت کن باهاش 

من اگه بودم زندگیم اگه دوس داشتم میرفتم 

نمیدونم شایدم اشتباه میکنم ولی منم خیلی مغرورم ولی اگه کسی رو بخوام بخاطرش راضی میشم برم 

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم
مرسی که  تاپیک های من و میخونی و وقت میزاری ❤🥺 آره دوس ندارم جدا بشم  این چیزی ک میگی ...

یک مورد دیگه هم هست توی دعوا هرچیزی ممکنه گفته بشه مخصوصا که پدرشوهرت وکیله و  اقتضای شغلش باعث میشه طرف مقابل رو خراب کنه و پیروز دادگاه بشه

تو سعی کن بزرگی به خرج بدی و فراموش کنی

میشه برام دعا کنین به خواسته ام برسم ، تا الان رسیدن بهش برام خیلی هزینه روحی و مالی داشته، واقعا نیاز دارم دعام کنی اگر کردی بگو منم برات صلوات بفرستم

با اجازه اسی ، خانما لطفا میشه تایپک تحقیق دانشگاهی من و گزارش بزنید حذف بشه

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  

اگه شوهرت تورو بخواد میاد دنبالت اگه نه ولشون کن بزور که نمیتونی کاری کنی دوستت داشته باشن ولی قبل از اینکه طلاق بگیری برو با پدرشوهرت حرف بزن که بعدا پشیمون نشی چرا کاری نکردی

نه بابا فقط سواستفاده جنسی میکرد ازش این مدت

۶ ماه باهم بودیم 

شاید کلا ۵ بار بوده 

شما اسمشو میزاری سو استفاده جنسی مهم نیس 

ولی اصلا ذره ای از این کارم پشیمون نیستم 

آقایون پیام واسه دوستی ندین حوصله ندارم 🚫
اگه شوهرت تورو بخواد میاد دنبالت اگه نه ولشون کن بزور که نمیتونی کاری کنی دوستت داشته باشن ولی قبل ا ...

حرف شما درست 

ولی ایشون میگن طلاق بدون هیچی   

و من اینو نمیتونم قبول کنم 

چرا نمیخوانت؟ قبل ازدواجم مخالف بودن و پیله پسرشون کردی؟

نه 

ازدواج ما کاملا سنتی بود 

اتفاقا پدرشوهرم خیلی دوسم داشت 

دیگ مهریه اجرا گذاشتیم و از این حرفا 

من مهریه اجرا گذاشتم  چون شوهرم زده بود من و

منم شوهرم ی مدت منو میزد یاا خونه بیرونم می‌کرد تا صبرم سر اومد حامله هم بود سقط کردم رفتم خونه مادرم یعنی خودش منو گذاشت تو بارداریم منو نمیزد اول مهریه گذاشتم اجرا بعد از یک ماه که دیدم دنبالم نمیاد 4ماه خونه بابام بودم تا اومد التماس که ببخشمش هنوز میرفتیم مشاوره دادگاه، گذشت تقریبا دوسال بعد سر ی موضوعی دعوا شد منو گذاشت خونه بابام به خانوادم گفتم دیگه نمیخامش یک سال نیم تو دادگاه بودم تمکین خوردم مهریه گرفتم البته قسطی و.... مدرک جمع کردم برای طلاق برگشت ولی قبولش نکردم هرکه رو میدی التماس می‌کرد تصمیم گرفتم ی فرصت دیگه بهش بدم الان دوساله برگشتم زندگیم خوب نیست ولی مثل قبل هم نیست بهتر شده

2801