2737
2734

شوهرم بچه ی آخره و اختلاف سنی زیادی با برادرهاش داره. برادرهای شوهرم خیلی سال قبل از شوهرم ازدواج کردن و نوه هم دارن. حالا ما ۹ ساله ازدواج کردیم و مستاجریم. پدرشوهرم برای برادرشوهرام اولش یه خونه نه چندان جای خوب خریده و هیچ کدوم حتی یک روز هم مستاجر نبودن و بعدها خودشون و با کمک پدرشون خونه هاشونو عوض کردن و یه خونه خوب خریدن‌. و پول پدرشوهرم دیگه تموم شده و ما رو فرستاده مستاجری.

حالا پدرشوهرم یه ارثی بهش رسیده و میخواد برا ما خونه بخره برادرشوهرام میگن که چون برا ما اولش خونه خوب نخریده بودی برای این برادرمون هم نباید خونه خوبی بخری. باید در حد اون خونه اول ما بخری و اینا هم خودشون مثل ما عوضش کنن. 

اما اینو در نظر نمیگیرن که وقتی اینا ۱۰ ۱۵ سال پیش خونه عوض کردن خونه خیلی ارزونتر بود و الان حتی نمیشه یه میلیارد هم جور کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب خونه ای که برای اونا خرید چند متر بوده؟  همون قدرم برای شما بخره

بحث مترش نیس صرفا... خونه اولی پدرشوهرم براشون خریده بودن از نظر سال ساخت و محل خیلی عالی نبود. بعدها قبل گرون شدن عوضش کردن رفتن جای خوب. الان میگن باید یه خونه مثل خونه اولی ما برا این برادرمون بخرید.

ماهم بچه اول هستیم و خودمون خودمونو ارتقا دادیم ولی پدر شوهرم برای بعدی ها متفاوت عمل کرد و براشون حاضر و آماده کرد اما من و همسرم با وجود اینکه دیگران خیلی زر زدن و خواستن شر درست کنن اصلا اهمیت ندادیم چون خیلی احساس خوش بختی و رضایت داریم البته گاهی که بچه های بعدی چیزی میگن راجع به این موضوع مثلاً میگن زمان شما طلا ۱۰۰ هزار تومن زود دلم میگیره پیش خودم میگم چقدر بی معرفتن ما خیلی بیشتر ازونا دویدیم و ساختیم ولی اونا حاضر آماده بهترین جاها رو گرفتن ، بازم مهم نیست من همیشه میگم هرکس داستان خودشو داره هرکس روزی خودشو داره 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
خونه اول اونا هر جای شهر،هر چند متر که بود،رو قیمت بگیرید،همونقدر هم یاید به شما کمک کنه

خب برادرشوهرام هم همینو میگن اما انگار شما به یه نکته دقت نکردی... پدرشوهر من برا اونا همون اول زندگی خرید و اینا توی همون ارزونی عوضش کردن. ما بعد ۹ سال مستاجر بودن که الانم همه چی هزاران برابر گرون تر شده با حقوق کارگری شاید هیچوقت نتونیم عوض کنیم

2740
ماهم بچه اول هستیم و خودمون خودمونو ارتقا دادیم ولی پدر شوهرم برای بعدی ها متفاوت عمل کرد و براشون ح ...

عزیزم اول که خدا برا آدم باید بخواد و خدا ایشالا بیشتر از اون بهت بده ولی کوچیکترا بیراه نمیگن. شما خودت الان فکر کن بخوای از صفر شروع کنی. آیا میتونی مثل همون ۲۰ سال پیش خودتو ارتقا بدی؟

یعنی واقعا قبول نداری توی این ۸، ۹ سال اوضاع خیلی خیلی خراب شده؟

عزیزم اول که خدا برا آدم باید بخواد و خدا ایشالا بیشتر از اون بهت بده ولی کوچیکترا بیراه نمیگن. شما ...

پس بحثی باهاتون ندارم 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
عزیزم اول که خدا برا آدم باید بخواد و خدا ایشالا بیشتر از اون بهت بده ولی کوچیکترا بیراه نمیگن. شما ...

کدوم بیست سال پیش خانم؟

من سال ۹۴ عروسی کردم

منم توو همین سالها خودمو با سختی و تلاش و قناعت ارتقا دادم

اونا اخیرا .....

اتفاقا ثباتی که الان هست دوران ما نبود ما دوران روحانی بودم که همه چیز ناگهان ده برابر شد

نه الان که تهه تههش ۲۰ درصد افزایش باشه

ولی خیلی بین ما که بچه اول بودیم و بقیه که ۳ ۴ سال اخیر ازدواج کردن تفاوت ایجاد شد از سمت خانواده 

ضمن اینکه کوچکتر ها غلط میکنن بیراه نمیگن مگه ما چیزی گفتیم؟؟؟ اعتراضی کردیم که کنایه بزنن؟؟؟

کدوم بیست سال پیش خانم؟ من سال ۹۴ عروسی کردم منم توو همین سالها خودمو با سختی و تلاش و قناعت ارتقا ...

شما چرا منو با خودت مقایسه میکنی؟ اونم به این لحن؟

منم همون دوران ازدواج کردم. گفتم که ۹ ساله. اما برادرشوهرام خیلی قبل ما ازدواج کردن. 

اون موقع اوضاع خیلی بهتر بود اما دوران ما بدترین دوران بود.

بعدم کسی تا موی دماغ ما نشه ما هم چیزی نمیگیم. الان این بزرگترها موی دماغ ما شدن و میخوان دخالت کنن که ما اون حرفا رو میزنیم