2752
2734

من و همسرم اسفند ۹۴ اشنا شدیم فروردین ۹۵عقد کردیم این بزرگترین اشتباه زندگیم بود که انقدر عجله کردم البته بخاطر حرف اطرافیان

هر حرفی که دوران اشنایی قبل از عقد زده بود به صورت رسمی بعد از عقد زد زیرش 

مثلا اعتقادی یا رفتاری

دومین اشتباهم ادامه دادن به این رابطه بود اونم بخاطر حرف مردم که نگن عقدکرده برگشت

همسرم مرد خوبیه وقتایی که عصبانی نیست و به شدت مسئولیت پذیر برای رفاه خانواده هم خیلی تلاش میکنه

ولی اصلا همراه خوبی نیست

من در کنارش خوش حال نیستم 

به شدت عصبیه و خیلی خیلی خیلی بد دهن نقطه اشتراکمون خیلی کمه من اینو خیلی زود فهمیدم ولی خانواده ها نزاشتن جدا بشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ جالب 

مثلا همسر من دنبال یه زندگی آرومه 

و من دنبال یه زندگی پر از هیجان

من دوس دارم به شهر دیگه کوچ کنم

همسرم همین شهر 

و همش فکر میکنم اینا اختلاف بزرگیه هر چقدرم خوب باشه

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
2731

منم تقریبا مثل شماهستم  و حس میکنم دو ادم جدا هستیم با اخلاق رفتار و افکار جدا اما هیچ راهی برا جدایی نمیبینیم. اما خودم میدونم این ازدواج از ریشه اشتبه بود 

زندگی مشترکتون قابل ادامه هست ؟

اگر فرزند نبود 

اگر یه زندگی اروم میخواستم نه نیست 

عصبی بودنش و بد دهنیش دیگه خستم کرده

از این ادما هست که محبت و نمیتونن بیان کنن

یعنی نور علی نور

چ جالب  مثلا همسر من دنبال یه زندگی آرومه  و من دنبال یه زندگی پر از هیجان من دوس دارم ...

من دوست داشتم کلی باهم حرف بزنیم یکم راجب خودم مسائل کاریم زندگی بچه داری باهام حرف بزنه مثل دوست باشه ولی اصلا اینطوری نیست تازه طلبکارم هست 

متاسفانه الان فرزند داریم یک سالشه و دیگه نمیتونیم جدا بشیم امشب خیلی دلم گرفته گفتم اینجا حالمو بیا ...

رآه فقط ..راه شمال خوبه😊

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
منم تقریبا مثل شماهستم  و حس میکنم دو ادم جدا هستیم با اخلاق رفتار و افکار جدا اما هیچ راهی برا ...

منم میدونم هیچ راهی نیست مخصوصا الان که بچه هست 

همسر من  داماد خوبیه حتی تو فامیل ما عزیز هست تعامل و رفت امدش هم خوبه 

فقط بزرگترین مشکل من اینه همسر خوبی نیست مطمعنم هستم با هرکسی دیگه بود همین مشکلات و داشت 

پیش مشاوره هم رفتیم بارها مشاور هم بهش گفت تو در قبال همسرت مسئولی نه بقیه

اخلاقش طوریه اگر کسی بگه این کارو کن انجام میده من بگم میگه نه میگم چرا به من میگی نه از طریق دیگران باید درخواستم و بگم میگه تو خودی هستی به ابجیت یا کسی دیگه‌که‌نمیتونم بگم‌نه

ما هم با هم تفاهم نداریم ولی خوبه تفاهم نداشتنمون 

مثلا من فالوده دوس ندارم اون بستنی دوس نداره 

یه فالوده بستنی میگیرم اون فالوده میخوره من بستنی🤣🤣

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
من دوست داشتم کلی باهم حرف بزنیم یکم راجب خودم مسائل کاریم زندگی بچه داری باهام حرف بزنه مثل دوست با ...

منم مثل تو نقاط اشتراک با شوهرم خیلی کمه .اصلا کاراش و رفتارش مورد پسند من نیست و برعکس .ولی خوب قسمت ما همین بوده

2706