2733
یاد خودم افتادم😁ببین همچین چیزی ولی بدون رنگ با مداد ساده در ابعاد بزرگتر و وسط صفحه کشیدم به زور د ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣کیان اهل نقاشی نیست دیروز که اینو کشید تو دلم گفتم یکم به بابات و عموهات میرفتی بچه حتما باید به خودم میرفتی🤣🤣🤣🤣🤣منم نقاشیم خوب نبود اصلا زنگ نقاشی رو دوست نداشتم برعکس بقیه بچه ها ولی عاشق ریاضی وتاریخ بودم کیان هم همینه الان خودش جمع وتفریق رو انجام میده وهی ازم میپرسه یا سه رقمی رو نمیدونم کی و چطور یاد گرفته.

خدایا همسرمو برام نگه دار  ته همراه پیر بووشم پیری با ته قشنگه♥️♥️♥️♥️♥️
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣کیان اهل نقاشی نیست دیروز که اینو کشید تو دلم گفتم یکم به بابات و عموهات میرفتی بچ ...

😁😁

من الان نقاشیم خوبه😍

قرار نیست همه توی همه چیز سررشته داشته باشن

ولی بنظرم هرچیزی با تکرار و تمرین عالی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا یکی نکوبیدن تو دهنش 🤣فقط استعدداد نداشتم یا شایدم اعتماد به نفسباورت میشه سحر جونمن همیشه خجال ...

دقیقا میفهممت منو همیشه بخاطر لاغریم مسخره میکرد زنداییم، یا رنگ پوست...همیشه در تلاش بودم که چاق شم وفکر میکردم خیلی زشتم...الان میگم این خیلی خوبه که وزنم اکی هست وهمه چی میتونم بخورم وچاق نشم این یه نعمته...

😁😁من الان نقاشیم خوبه😍قرار نیست همه توی همه چیز سررشته داشته باشنولی بنظرم هرچیزی با تکرار و تمری ...

آره بابا،من از کلاس چهارم شبکه دو بود اگه درست یادم باشه نقاشی آموزش میداد نگاه میکردم ومیکشیدم یا چیزیو میذاشتم جلوم میکشیدم ولی از ذهنم هیچی درنمیاد😁😁😁

یا مثلا کیان خیلی خوندن و پیانو و گیتار دوس داره میره رو بخاری و مثلا پیانو میزنه🤣🤣🤣🤣😁 یا از خودش شعر میگه منم همیشه تلاش میکردم شعر در کنم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تنها نکته ای که می خواستم بهت بگم اینه که اضطراب از ما ،به بچه ها منتقل میشه .مخصوصا وقتی که اون ها ...

دقیقا من از مریضی از ازدست دادن خیلی میترسم چون از بچگیم تو مریضی و ازدست دادن بودم....سعی میکنم خودمو بهتر کنم تو این مورد...

سلام دوستای خوبم♥️چقد هوا خنک شده 😍😍😍 

صبح کاوه بیدارمون کرد مثل هر روز😁کاراشو انجام دادیم وچای دم کردم خواهرشوهرم نون گرم برامون اورد دستش دردنکنه. برنج خیسوندم  وخونه مرتبه.  کیان هم خوابه. باید بریم حموم دلم بیرون وخرید میخواد.

چطور بود در مجموع؟ ولی بشدت دقیق بود تست...کیان خیلی دوس داره جلب توجه کنه...سرتر باشه....خیلی هم هی ...

در مجموع ،خیلی خوب بود .👌🌹🌹🌹

حسن نیت ،منظور راستگویی و مهربانیه.

توی تفسیر نقاشی به نکات ریز توجه می کنیم .مثلا :

اگه انگشت ها به حالت تیز و شبیه پنجه خرس کشیده بشه ،نشونه پرخاشگری  و خشمه .انگشت هایی که کیان کشیده اینطوری نیست .

استفاده زیاد از رنگ قرمز هم نشونه خشمه .

پاک کردن و کثیف کاری نقاشی و خطوط خیلی کمرنگ یا بیش از حد پر رنگ ،در حد پاره شدن صفحه ،یا خال خالی کردن آدمک ،هیچ کدوم توی نقاشی کیان نبود .

یا مثلا بچه هایی که دروغگو هستند ،سر آدمک رو خیلی کوچیک تر  نسبت به بدن می کشند،یا با ریش و سبیل دهان آدمک رو مخفی می کنند .

🌈در من چه میگذرد آن زمان که جهان در گذر است 🌈
والا یکی نکوبیدن تو دهنش 🤣فقط استعدداد نداشتم یا شایدم اعتماد به نفسباورت میشه سحر جونمن همیشه خجال ...

یعنی خوشم میاد ،اینهمه بقیه تلاش کردند که اعتماد به نفست رو بیارن پایین و ازت ایراد بگیرن ، ولی تو با اراده قوی و محکم رفتی دنبال خواسته هات و کوتاه نیومدی ...

واقعا آفرین به این همه تلاش و پشتکار 👏👏👏👏👏👏👏🥰👍👍👍👍👍

در مجموع ،خیلی خوب بود .👌🌹🌹🌹حسن نیت ،منظور راستگویی و مهربانیه.توی تفسیر نقاشی به نکات ریز توجه ...

خب خداروشکر😍😍😍😍😍ممنونم که برام وقت گذاشتی😘😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️انشالله خانوم دکتر بشی😍😍😍😍🤲🤲🤲🤲

خب خداروشکر😍😍😍😍😍ممنونم که برام وقت گذاشتی😘😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️انشالله خانوم دکتر بشی😍😍😍😍 ...

خواهش می کنم عزیزم .❤❤

ممنون از لطف و محبتت🥰😘😘

‍ عزت نفس کودکان چطورساخته میشه؟

بهتره از جملات توصیف کننده استفاده کنیم نه جملات قضاوت کننده!

مثلا بجای"تو ریاضیت عالیه"  بگیم:"خوشم اومد که موقع جمع وتفریق حواستو حسابی جمع کردی".

یابجای"خوب نقاشی میکشی"  بگیم:"ازاینکه اینقدر با فکرنقاشی میکشی خوشم میاد،اینکه انگار خونه ت داره لبخند میزنه منم احساس خوشحالی میکنم" یا وقتی توی صفحه مشق شلخته و بی نظمش فقط یک حرفو قشنگ نوشته بگیم: "خوشم میاد که اون حرف سین رو اینقدر زیبا نوشتی".اینطور حتما دفعه بعد هم یه حرف زیبای دیگه تو مشقش پیدا می‌کنید.

تلاشش رو تحسین کنید و اونچه که می‌بینید رو توصیف کنید؛ بدون استفاده ازکلمات قصاوتی (چه مثبت چه منفی)!قضاوت با برچسبهایی مثل(عجول، شلخته، آروم، باهوش و...) مانع پیشرفت فرزندتون میشه.

بچه ها من تجربه گوشت تو شیشه پختن رو ندارم، تاحالاپختین؟ خوب میشه؟ شنیدم خیلی مقویه میخوام بلدروچین بپزم برای کاوه اگه تجربه ای دارین بگین بهم♥️♥️♥️♥️♥️♥️

آره بابا،من از کلاس چهارم شبکه دو بود اگه درست یادم باشه نقاشی آموزش میداد نگاه میکردم ومیکشیدم یا چ ...

🤣🤣

واقعا بعضی ها ذهن خلاقی دارن

مثل ترانه و دریا

منم زیاد ذهن خلاقی ندارم اگر هم ایده بیاد میترسم اجرا کنم

پاییز بنظرم برای اینکه از نگرانیت کم بشه کیان رو ببر تست بگیر ببین تو چه زمینه ای استعداد داره و در راستای استعدادش تقویتش کن

ببین خواهرزاده من از شش سالگی میره فوتبال 

عاشق فوتباله 

اما من نمیبینم اون تلاشی رو که باید بکنه یا شایدم اعتماد به نفسش رو نداره 

علاقه کافی نیست

خودمون اگر در راستای استعدادمون تلاش میکردیم الان خیلی موفق تر بودیم

2706