2733
2764
پاییزجون لازم نیست همه علائم رو داشته باشه . برای شناسایی اضطراب کودک می تونیم یه تست ازش بگیریم .رو ...

وای سحرجون ممنونمممم😍😍😍😍😍خیلی ازین تستا دوست دارم.راستی وقتی برده بودمش سنجش باید اشکال هندسی میکشیدن کیان خیلی رسم کردرفتم پیش مشاوره گفت دوس داره سرتر باشه(دقیقا هم همینطور هست کیان)کمی وسواس داره( کیان یه لیوان پلاستیکی داره همیشه زیر شیرآب هست چون قدش نمیرسید لیوان برداره اینو میذاره اونجا که راحت آب بخوره بعد دقت کردم دیدم قبل آب خوردن لیوان رو دوسه بار به حالت سرسری آب میکشه بعد پرمیکنه میخوره)ازش پرسیدم برای چی چندبار آب میکشی گفت شاید کثیف باشه گفتم نگاه کن اگه کثیف نبود لازم نیست الان کمی بهتر شد وقتایی که عجله داره یادش میره واصلا آب نمیکشه... ازون موقع سعی کردم خودم حساسیت و کمالگراییمو کم کنم خیلی هم موفق شدم ولی هنوزم خیلی جا داره برای تغییر...ولی اون مشاوره گفت در کل خوبه نگران نباش از کمالگراییت کم کن...

یه نکته گفتی کیان با کوچیکتر از خودش فوتبال بازی کنه هرکی دور کیان هست بزرگتره ازش همه چهار سال به بالا ازش بزرگترن من برا همین اکثرا نمیذارم تو کوچه بره چون ازش بزرگترن و هی دوس داره تو سطح اونا باشه که خب نمیتونه واذیت میشه همیشه شاکی میشه ولی آرشام وقتی میاد دنبالش میذارم بازی کنن چون هم سن هستن بعد بازی هیچ گله وشکایتی نداره حالش خوبه.

یا دیروز تو کلاس مربیش گفت کیان شما قدت بلندتره بیا عقب واستا من میدونستم کیان الان چقد ذوق کرده🤣🤣🤣🤣🤕 بعدا بهم گفتم باهاش صحبت کردم گفتم آره از بعضیا هم بلندتری از بعضیا هم کوتاه تری مهم اینه سالم وشاد هستی. این قسمت سالم وشاد رو که بهش میگم واقعا میدونم درک میکنه وتا حدودی بهش رسیده.دیروز خیلی هلو وشلیل خورده بود گفت بازم میدی گفتم تو یخچال دیدی که زیاد هست میتونی بخوره ولی ممکنه زیادیش باعث اسهال شه(گلاب به روت) اگه هر روز چندتا بخوری بهتره یا اینکه مریض شی چند روز حال خوردن نداشته باشی.... که قبول کرد ونخورد منظورم اینه واقعا متوجه میشه نه که سرسری بهش بگم

خدایا همسرمو برام نگه دار  ته همراه پیر بووشم پیری با ته قشنگه♥️♥️♥️♥️♥️
هر چیز دیگه هم که خواست در کنار آدمک بکشه ،خوبه و بزار راحت انجام بده .به هیچ عنوان راهنمایی نکن و ...

آره هیچی نمیگم ببینم چیکار میکنه. یه سری رو وایت بردش من وعمه وعموها وبچه ها وداداشم وهمسرمو کشید....خیلی جالب بود سحر،داداشمو وسط صفحه بزرگتر ازهمه کشید( چون داداشمو خیلی گنده میدونه ازهمه نظر چندشب پیش از دور میدون آزادی رد میشدیم میگفت برج آزادی خیلی قدش  کوتاهه داییجونم بلندتره😬🤣🤣🤣🤣) اون عمویی که ارتباط نداریم رو از همه کوچیکتر کوچیکتر کشید.

عمه اش رو با چشما ومژه های بلند حالت دار کشید🤣🤣🤣( دقیقا خواهرشوهرم مژه میکاره) 

همسرم رو با شیکم گنده کشید🤣🤣🤣🤣اون عموش رو خیلی لاغر کشید.دختر عمه اش رو با پاهای دراز کشید🤣

واقعا بچه ها با نقاشی حرف دلشون رو به تصویر میکشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزدلم خداقوت.به به زردآلو من عاشق زرد آلو هستم😍😍😍😍ولی تاحاالا مرباشو نخوردم,خوشمزس؟منم ام ...

فدای تو ایشالله همدیگر از نزدیک ببینیم 

اره خیلی خوشمزه هست طعم ملس داره شیرینی و ترشی باهم 

عه خواب تهران و اینجا چقدر شبیه همه یهو اینجا هم بارانی و طوفانی شد الانم خنکه باز 

چقدر خوبه دوست پیدا کردی من حسودی دوستاتو میکنم که دوستی مثل تو رو دارن 

پاییزجون لازم نیست همه علائم رو داشته باشه . برای شناسایی اضطراب کودک می تونیم یه تست ازش بگیریم .رو ...

سلام سحرجون نقاشی رو کشید. پرسیدم: زنه یا مرد؟ گفت پسر هست،گفتم چندسالشه؟گفت من چندسالمه ؟گفتم نزدیک۷ بعد رو صفحه۷انگلیسی خودش نوشت.

آدمک چیزی کم نداره؟گفت نه.

فکرمیکنی راضیه؟گفت راضی؟شاد؟ آره راضیه.

فکر میکنی کار بدی کرده؟گفت نه.

فکر میکنی دوسش دارن؟لبخند زد گفت آره.

فکر میکنی عصبانیه؟ گفت نه‌.

فکر میکنی میترسه؟ گفت نه شجاع هست.

اصلا پاک نکرد.بعد گفتم یه عکس بگیرم گفت اااا صبر کن دیدم اسم خودش رو نوشته گفت این آدمک من هستم اون عددی که بین ا ن قرار گرفته سنش هست.اول عدد رو نوشت بعدبعد اسمش رو که عددبین ا ن قرار گرفت.

چندبار هم ازم پرسید برای چی گفتی آدمک بکشه چرا نگفتی این بطری نوشابه رو بکش.🤣🤣🤣🤣🤣

سلام عزیزم‌من بازم اون عکسا رو‌وقتی آنلاین بودی میخوام ما تا دو روز کوتاه سفر داشته باشیم میریم سمت ...

به به 

من سرعین رفتم عالیه 

خاطره خوبی دارم ازش

چیز خاصی نبود 

عکس فرش و پرده و سگمون

باشه هروقت شد حتما

بخدا با لبخند خوندم مخصوصا اون قسمت آخر رو🤣🤣🤣🤣 مهدی میره جلو آیینه میگه جنس تورت چی بود؟ بعدا جا ...

همیشه بخندی عزیزممم

همسرم من اصلا نمیگه اتفاقا گاهی من بهش میگم😁

مرسی عزیزم

همچنین شماهم

دعایی قشنگیه واقعا

حسودا به خودشون ظلم میکنن 😉😉

کم دورم نیست از این جور آدما 

تنها خوشحالیم اینه همسایه هام حسود نیستن همه شرایط اوکی

خونه بابام اینا که بودیم باید چیزی مبخریدیم نصفه شب میاوردیمش

اینجا انگار همه چشمو دل سیرن

همیشه بخندی عزیزمممهمسرم من اصلا نمیگه اتفاقا گاهی من بهش میگم😁مرسی عزیزمهمچنین شماهمدعایی قشنگیه و ...

دقیقا امان از حسادت وآدم حسود

سلام سحرجون نقاشی رو کشید. پرسیدم: زنه یا مرد؟ گفت پسر هست،گفتم چندسالشه؟گفت من چندسالمه ؟گفتم نزدیک ...

سلام عزیزم .

نقاشی کیان جون رو دیدم ،این هم تفسیرش :

موضع آدمک : وسط و بالای صفحه   :نشانه  تخیل قوی 

رنگ آمیزی :غلبه رنگ سبز و قهوه ای :رنگ سبز با نیاز به جلب توجه و محبوبیت  و مورد احترام قرار گرفتن ،مرتبط است .

خطوط پررنگ و زاویه دار :نشانه هیجان و کمی اضطراب

حالت آدمک :شاد و خندان با سن و جنس مشخص۲

سر  نسبتا بزرگ ،ترسیم گوش ها و رنگ آمیزی صورت آدمک  به صورت غیر واقعی :نشان دهنده غلبه جنبه عاطفی 

دست های باز آدمک :نشانه حسن نیت کودک 

قرینه سازی افراطی ندارد :نشانه نداشتن وسواس 

(کودکان دچار بازداری و ترس ،پاها و دست ها را به صورت چسبیده به هم ترسیم می کنند .

کشیدن دست ها در جیب هم نشانه احساس گناهکاری است. )

🌈در من چه میگذرد آن زمان که جهان در گذر است 🌈

تنها نکته ای که می خواستم بهت بگم اینه که اضطراب از ما ،به بچه ها منتقل میشه .

مخصوصا وقتی که اون ها بیمار میشن ،باید خیلی عادی برخورد کنیم تا فکر نکنند که یک اتفاق بزرگ افتاده  و بترسند .

اضطراب سیستم ایمنی بدن رو هم ضعیف می کنه و درنتیجه بچه ها  زود به زود مریض میشن .

سلام سحرجون نقاشی رو کشید. پرسیدم: زنه یا مرد؟ گفت پسر هست،گفتم چندسالشه؟گفت من چندسالمه ؟گفتم نزدیک ...

یاد خودم افتادم😁

ببین همچین چیزی ولی بدون رنگ با مداد ساده 

در ابعاد بزرگتر 

و وسط صفحه کشیدم به زور دامادمون وقتی شش ساله بودم 

نقاشیم خوب نبود و میگفتم بلد نیستم 

اونم دانشجو بود از هم خوابگاهیش پرسید‌

البته که هدفش تحریب من بود چون چندباری گزارشش رو داده بودم به یابام اونم چون بابام از زیر زبونم میکشید از روی ندونستن

خلاصه که رفت و اومد گفت به مامانم اینا که من مشکل ذهنی دارم و گفته خنگم🤣🤣🤣🤣جالب اینجاست وقتی مدرسه نمونه دولتی و تیز هوشان قبول شدم به بچه هاش میگفت مثل خاله باشید😁😁

یاد خودم افتادم😁ببین همچین چیزی ولی بدون رنگ با مداد ساده در ابعاد بزرگتر و وسط صفحه کشیدم به زور د ...

😂😂😂😂😂 چه خاطره بانمکی 😂😂

😂😂😂😂😂 چه خاطره بانمکی 😂😂

والا 

یکی نکوبیدن تو دهنش 🤣

فقط استعدداد نداشتم یا شایدم اعتماد به نفس

باورت میشه سحر جون

من همیشه خجالت میکشیدم و اعتماد به نفس نداشتم چون موهام خیلی فر بود!!!

مامانم چون حوصله نداشت و وقت نداشت همش کوتاه میکرد موهامو فکر کن شبیه کلم میشدم😁😁😁

یکم بزرگتر شدم دیگه موهامو بلند کردم و میدادم بابا و مامانم ببافن برام

دانشگاه قبول شدم مامانم برام اتو مو گرفت

یکی دوساله تازه موهامو دوست دارم🤦🏻‍♀️

سلام عزیزم .نقاشی کیان جون رو دیدم ،این هم تفسیرش :موضع آدمک : وسط و بالای صفحه :نشانه تخیل قوی ر ...

چطور بود در مجموع؟ 

ولی بشدت دقیق بود تست...کیان خیلی دوس داره جلب توجه کنه...سرتر باشه....خیلی هم هیجانی هست. حالا جالب میدونی چیه من فکر نمیکردم از رنگ قهوه ای استفاده کنه چون همیشه از زرد استفاده میکنه😁عاشق رنگ زرد هست ولی چند روز پیش داشت جوجه کوکی انتخاب میکرد بین رنگای زرد وآبی وصورتی وسبز رنگ آبیشو برداشت میگفت قبلا زردشو داشتم آبیش قشنگتره.  حسن نیت رو متوجه نشدم یعنی چی؟

2706