2733
عنوان

چرا شوهرم باید با زن متاهل خیانت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 10702 بازدید | 193 پست
یعنی زن بهش چراغ سبز داده  اخه من زن رو که نفرین میکنم شوعرم میگه نکن من مقصر بودم

چه عجیب شوهرت زنده کنارته بعد تواون زنو نفرین میکنی اصلا برفرض اون زن چراغ سبز نشون داده شوهرت چرا باید میرفته عزیزم خودتو گول نزن مقصر اصلی همسرخودته وکسی که سزاوار لعن ونفرینه همسرخودته اختیار تونبون خودشو نداره گوه خورده زن گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من جنذماه زندگیم جهنم هست به خاطره بچم بهش فرضت دادم 

نمیدونم چی بگم حتما دل خیلی بزرگی داری

من باشم محاله قبولش کنم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
آخ گفتی یه عمره دارم اینو میگم و باز میگن....😑😑

چون دوسدارن خودشونو توجیه کنن که مثلا همسر خودمون تقصیری نداره کسی دیگه از راه به درش کرده.اینکه بپذیرن همسر خودشون هرزست خیلی براشون سخته

همه اینا ب کنار من واقعا موندم چجور الان با ارامش داری تاپیک میزنی و صحبت میکنی

الان آرامش رو از کجا حس کردی دقیقا؟؟

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
عزیزم‌اینجور چیزا کاملا دو طرف ه است ،هیچ وقت یه طرف به تنهایی نمیتونه طرف مقابل و از راه به در کنه& ...

اخه شوهرم میکه من ولش نکردم من نمیدونم چرا میخواد اون زن رو بی گناه جلوه بده

2706