2733
عنوان

چرا شوهرم باید با زن متاهل خیانت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 10681 بازدید | 193 پست
تو فکر میکنی رابطه هم داشتن ؟

اگه زمان و شرایطشو داشتن حتما داشتن

فک کنم بار اولته خیانت میبینی ک انقد خوش خیالی و شوهرتو انقد خوب میبینی ک گولش زدن اغفالش کردن و بانفرین کارو جم میکنی

دفعه های بعد ک قطعاهم پیش میاد خودت دستت میاد باید چیکارکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممکنه شوهرت حرفه ای باشه یعنی اینقدر کیس مختلف دیده و داشته یا تجربه کرده متاهل بهتره و کم دردسرتر یا شانسی این متاهل دراومده

ممکنه هم برنامه قبلی نداشته و حالا این سرراهش سبز شده

بالاخره چیزی که مهمه اینه که تو خود مردا هم کسی که با متاهل میپره رو بی ناموس ترین میدونن

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون دوسدارن خودشونو توجیه کنن که مثلا همسر خودمون تقصیری نداره کسی دیگه از راه به درش کرده.اینکه بپذ ...

دقیقاً....آخه من چرا باید از زنای غریبه انتطار داشته باشم مواظب زندگی من باشن که همسرم خیانت نکنه....پس تعهد همسرم چی!!وفاداری واقعی پس چی....والا برای ما وفاداری رو این جور تعریف کردن که تو شرایط بد باید خوب بمونی نه تو شرایط خوب خوب باشی اینو همه بلدن.

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤چشمانِ تو شرط من است،مشروطه خواه تو شدم،من عاشقِ چشم تو و خواب نگاه تو شدم❤                                 ///////////////از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،و به حق شما بیش تر!نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره‼      

منم چند روز پیش تو ماشین شوهرم لیوان رژ لبی دیدم.روز قبلش گفت ساعت ۳ شب با دوستم میخوایم بریم یه شهر دیگه که به شهر خودمون دوساعت راهه.الان از اون روز فکرم درگیره میگه بعد از اینکه از اون شهر برگشتیم ماشین و دادم دست دوستم.سابقه خیانت هم داره ولی دوساله جیزی ازش ندیدم😔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشخص نیس؟؟

نمیدونم والا چیزی که من حس کردم اینه که این بنده خدا تو شوکه دنبال اما واگر و دلیل میگرده 

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
اسی درحال حاضر رابطتتون چطوره حرف میزنید باعم؟  یا دنبال طلاقی ازش؟

عزیزم دوروز خوبیم دوروز دعوا داریم چون من همش میرنم تو سرش به هر بهونه دعوا میندازم اون قبلا خیلی دوستم داشت الان نمیدونم دوستم داره یا نه

عزیزم دوروز خوبیم دوروز دعوا داریم چون من همش میرنم تو سرش به هر بهونه دعوا میندازم اون قبلا خیلی دو ...

خودتو گول نزن عزیزم ببخشیداینو میگم ولی اگه دوست داشت که خیانت نمیکرد

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
😂😂😂😂 عزیزم باید ی کاری کنی شوهرت نفعمه ا. کدوم ور فرار کنه نشستی اون زنه رو نفرین میکنی مگه زنه ...

من مهرمو‌گذاشتم اجرا به شوهره زن گفتم بعدشوهر خودم جندروز از ترس شوهزه زن فراری بوذ هنوزم میگه از سایه خودم میترسم 

2706