2777
2789
عنوان

بسم الله بیاین دعواااااااااااااااااااااااااااااااااااا👊🏻🍻

| مشاهده متن کامل بحث + 3760 بازدید | 292 پست
موهای من بلندع بقیه دوستان هستن بروووو سمت اوناااااا😂

😂

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))             برای تغییر مغزها که پوسیدن....                                      #مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲                                                  بعضیا به جای تعقل و تفکر "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، تفکر کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
 چرا جواب برگردوندی   دختره چش سفید فان#   اگه معنی بد داره ببخش فقط شنیدمشون

ن باوا راحت باش جنبه بالاس عزیزم فکر کنم دعوا شدش ب راستی

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

تورو سننه قوبونت بلم

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2802
تورو سننه قوبونت بلم

دهن منو نگیرررررررر 🤬😂😂

🌱💙

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
ای بابا 😆  اگه خواستی بقفل

باشه بدبختی داریماااا🤦🏾‍♀️😂

با منی؟نمیدونم تازه اومدم تاپیکت

فکر کنم دعوا شدش راستکیع برم بخونم ببینم چی ب چیه ب فنا نرم🤦🏾‍♀️😑😂😂

تو خط قرمز منی لنتی😭😭😭😂😂😂

قوربان سنااااااا جانیم💙😂😂

قوربان سنااااااا جانیم💙😂😂

عزیزی🧡🧡🧡 فقط اقایی قمه برداشتی خط خطیشون نکن سلاخیشون کن خودم میام زندون ملاقاتت برات اب مجتبی میارم🥲🥲🥲

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
دهن منو نگیرررررررر 🤬😂😂 🌱💙

بیا کوچه پشتیخاکشیرت کنم 

طهماسب نفهمه

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
اوکیه حتماا، حال میده وسط دعوا آهنگ شادمهر😂 فقط یه سوال از کجا فهمیدی ویولن میزنم😁

پروفت😐😂😂😂

بیا کوچه پشتیخاکشیرت کنم  طهماسب نفهمه

عع عع نگفتممممممم حرف زشت نزن بچهههههههه

عزیزی🧡🧡🧡 فقط اقایی قمه برداشتی خط خطیشون نکن سلاخیشون کن خودم میام زندون ملاقاتت برات اب مجتبی می ...

چش چاکرع مرامتم بامرام🤧🤧🤧🤧😂

چش چاکرع مرامتم بامرام🤧🤧🤧🤧😂

😁

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
2801