2777
2789
عنوان

بسم الله بیاین دعواااااااااااااااااااااااااااااااااااا👊🏻🍻

| مشاهده متن کامل بحث + 3760 بازدید | 292 پست
بهبود باد تورو بیوفته بهبود 😂😂😂

🤣🤣🤣.

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه.حامی شدید زبان پارسی🇮🇷

هرکی دعوا کنه ک*خله😂

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ خدای حس شیشماااااا👻 درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
آقا یه صلوات بفرستید،کظم غیظ کنید  ستاد_مبارزه_با_دعوا#  

تو بیا ویولن بزن ک حال میده وسط دعواااا😁

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
قشنگممممم اینا بی ادبن با من نه😕😕😕😂

تو خط قرمز منی لنتی😭😭😭😂😂😂

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
فکر کردی همه مث تو ان؟ متاسفم برا شعورت

😕😕😕من بی شعورم یعنی داشتیممممم

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
کسی بامن حررررف نزنه من اعصاب مصاب ندارم

قشنگ تصورت کردم با کف دست میزنی به پیشونیت میگی من عصاب مصاب ندارممم

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))             برای تغییر مغزها که پوسیدن....                                      #مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲                                                  بعضیا به جای تعقل و تفکر "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، تفکر کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
2801