2777
2789

چیزی که خودمون هم نمیدونیم رو شما چجوری میدونین😅😅

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

وقتی که هورموناشون بالا پایین میشه دیگه براشون فرقی نمیکنه دختره سفیده یا سیاه یا چاق یا لاغر ، زشت یا زیبا .... فقط دختر باشه 😂😂

اگر به خانه من آمدی برای من ای مهربان چراغ بیاور              و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه ی خوشبخت بنگرم
2802

والا چیز زیادی نمیدونم فقط اینکه برای یه پسر مثل فحش میمونه تو ماشینش بری عقب بشینی

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))             برای تغییر مغزها که پوسیدن....                                      #مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲                                                  بعضیا به جای تعقل و تفکر "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، تفکر کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
😂😂😂حس ششمی داریم😂

ای داد سخت شد که نمیتونیم چیزی رو قایم کنیم😅😅😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
گاون😂😐 نمی‌فهمن چرا باهاشون قهری یا میفهمن خودشون میزنن ب اون در

🥲

گاون😂😐 نمی‌فهمن چرا باهاشون قهری یا میفهمن خودشون میزنن ب اون در

نه داداش خودشونو میزنن به اون راه از ما هم بیشتر میفهمن 😂

(البته همینجوری گفتم درستشو نمیدونم و اینکه هرکسی با کس دیگه ای فرق میکنه) 

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))             برای تغییر مغزها که پوسیدن....                                      #مدافع حقوق کودکان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان، میانسالان، مسن ها، خانم ها،آقایون 🥲                                                  بعضیا به جای تعقل و تفکر "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، تفکر کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
وقتی که هورموناشون بالا پایین میشه دیگه براشون فرقی نمیکنه دختره سفیده یا سیاه یا چاق یا لاغر ، زشت ...

کی گفته تکذیب میکنم😅😅

لازم نیست بگن می دونیم

ای داد بد شد که لو رفتیم باید تغییر استراتژی بدیم😅😂😂

2801