2777
2789

چرا اینجوره دیروز اینجور نبود ۴ روز اینا میشه . نمیدارم روش گوشت اصافه بیاد با گاز استریل اروم بدون اینکه خون بیاد پوست سفید ایجاد شده روش میشورم که بره جا زخم نمونه بعد روش پمار میزنم 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پمادر سیلور سولفادیازین بگیر

فکر کنم اماده ابسه ست

سریع بگیر بزنننن معجزه میکنههه

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 #این غدیر با امام زمان 🥺🌱🌱🌱کاربری دست دوتا رفیق مذهبیه!
پماد میزدم روش با مسما میبستم دورش چسب میزدم فک کنم از اونه عفونت کرده 

اگه ترشح زرد سبز داره اطرافش قرمز و ملتهب و گرمه بعنی عفونت کرده در غیر اون صورت این مایع میان بافتی ک داره خارج میشه.

خب کار خوبی نمیکنی دست کاریش نکن بذار تشکیل بشه بافت جدید.الفا بزن ب بافت سفید تشکیل شده هم دست نزن ...

اخه دوستم تجربه داره خودش گفته روش بکش بشور جاش نمونه حالا نمیدونم هی روش بکشم بس کی ترمیم میشه 

اگه ترشح زرد سبز داره اطرافش قرمز و ملتهب و گرمه بعنی عفونت کرده در غیر اون صورت این مایع میان بافتی ...

والا نمیدونم چه رنگ سفید گمونم روش پماد زدم زخیم زخیم مونده روش 

اشتباه میکنی هیچی روش نبند هوا نخوره که خشک نمیشه

الان بازه منتها فقط پماد زخیم مالیدم روش مونده ولی از صبح که مشما باز کردم میبینم هی اب میاد از لا به لا پمادا بیرون میریزه

اخه دوستم تجربه داره خودش گفته روش بکش بشور جاش نمونه حالا نمیدونم هی روش بکشم بس کی ترمیم میشه  ...

ن دست نزن اول باید بافت جدید تشکیل بشه بعدا حالا اگه اسکار یا تغییر رنگی ایجاد شد دنبال درمانش باشید

این مرحله فعلا از الفا و سیلور و پماد موپیروسین استفاده کنید 

بافت ک بسته شد میتونید ترمیم کننده بزنید

نهایتا اسکار اگه کلوئید بود و گوشت اضافه داخلش تزریق انجام میدن صاف میشه......

ن دست نزن اول باید بافت جدید تشکیل بشه بعدا حالا اگه اسکار یا تغییر رنگی ایجاد شد دنبال درمانش باشید ...

هی از اینکارا نمیتونم بکنم اخه برم دکتر تزریق اینا کنن و اینا لابد مواد کرتونی ؟ 

یعنی الان که زخم باز نباید بهش ترمیم کننده بزنم ؟ ببین اینا تو خونه دارم ،پماد مینو زینک اکساید ۲۵ درصد پماد الفا یه کرم ترمیم کننده 

هی از اینکارا نمیتونم بکنم اخه برم دکتر تزریق اینا کنن و اینا لابد مواد کرتونی ؟  یعنی الان که ...

الفا و زینک خوبه تو این مرحله

پماد بزن اگه فکر میکنی موقع کار کردن الوده میشه خیس میشه چرب میشه روشو پانسمان کن ولی ی ساعتهایی از روز باز بذارش هپا بخوره.

روزی یکبار با سرم شستسو بشور و باز گاز استریل خشک کن پماد بزن.ظرف یک هفته بهتر میشه.جای سوختگی میمونه عزیزم.اگه سطحی باشه قهوه ای میمونه و اگه عمیق باشه سفید میشه.

فعلا مراقب باش زخمت ببنده و صاف بشع بعدا برای جاش ی فکری میکنی.هر چی مراقبت بهتری بکنی جای کمتری میمونه

2801