2777
2789
عنوان

زن داداش جدید 🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 3391 بازدید | 107 پست

استارتر میگه مامانم خودش انتخاب میکنه نمی‌خوام مثل بردار بزرگم بشه میخواد داداشش انتخاب خودش باشه از روی دوست داشتن باشه چرا همه تون گارد گرفتین؟؟حسادت چی؟؟؟داره از مادر خودش گله می‌کنه 

خودت رو به خودت ثابت کن نه به دیگرانᰔᩚ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه برادرت دختر که بگی به اجبار میخوا زنش بدن نترس اگه خودش دلش نباشه نمیگیرش از الان خواهرشوهربازی ...

متاسفانه برادر اولیم از رو اجبار در سن 16 سالگی ازدواج کرد الانم از بس متنفره از زندگی‌ش معتاد شده دلم ب حالش میسوزه 

شغل من در حال حاضر خانه دار بعدش که میخوام کنکور بدم و به آرزوم پزشکی برسم شوهرم کارشناس رادیولوژی، برای پز دادن ننوشتم ولی چون شغل شوهرم آرزوی خودمه نوشتمش دعا کنید منم برسم اگه ام کنکور پزشکی قبول نشدم فدای سر بچم ترجیح میدم اول مادر خوبی برای بچم و همسر خوبی باشم، شغل شوهرم میره سرکار کافیه ♥️ درسته کارشناس رادیولوژی مثل دکتر نیست اما همه ی شغل ها قابل احترام اند.
استارتر میگه مامانم خودش انتخاب میکنه نمی‌خوام مثل بردار بزرگم بشه میخواد داداشش انتخاب خودش باشه از ...

همینو بگو

شغل من در حال حاضر خانه دار بعدش که میخوام کنکور بدم و به آرزوم پزشکی برسم شوهرم کارشناس رادیولوژی، برای پز دادن ننوشتم ولی چون شغل شوهرم آرزوی خودمه نوشتمش دعا کنید منم برسم اگه ام کنکور پزشکی قبول نشدم فدای سر بچم ترجیح میدم اول مادر خوبی برای بچم و همسر خوبی باشم، شغل شوهرم میره سرکار کافیه ♥️ درسته کارشناس رادیولوژی مثل دکتر نیست اما همه ی شغل ها قابل احترام اند.
خب عاخه خب ایشون هنوز اصلا ندیدش داره واکنش نشون میده ببینش خانواذشو ببینه دیکه حرفی بزنه اصلا ربطی ...

خب حرفشون منطقیه الانـمگ زمونه ای هست ک مادر برا پسر دختر بگیره؟پس مشورت چیه؟

ایشون مسئلشون مادرشون بود طبق کامنت اولشون عزیزم

گفتن مادرم ب هرکی رسید دختر داد و پسر داد پس کاری ب اون دختر خانوم نداشتن❤

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
کاملا مشخصه عزیزم دیگ چندین ساله سایتم قانونش رو بلدم😂👎 الان کسی ب حرف اصلی استارتر توجه کرد یا ب ...

میدونی چرا

دقیقااا مثل استاتر ظاهر بینی کردیم

چطور ظاهر دخترا براشون مهمه اینو میفرسته:🤢

ما هم از ظاهر قضاوت کردیم و مشکل اصلیو نه

اخه دختره رو ندیده ک از خداش باشه کسی دختر به بچه ۲۱ ساله بده

متاسفانه برادر اولیم از رو اجبار در سن 16 سالگی ازدواج کرد الانم از بس متنفره از زندگی‌ش معتاد شده د ...

خداکمکش کنه.16سالگی🙆بخدا مردا پیرم ک باشن باز بچه ان

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
نمی‌فهمم چرا همه گارد میگیرن واقعا 😂 من‌ اصلا دختره رو ندیدم فقط سلیقه مادرم رو قبول ندارم بخاطر ه ...

این نشون میده چقدر مردم ما یا حداقل اونایی که اینجا نظر دادن سطحی هستن و کاری با فکر و تامل ندارن

و فقط سریع گارد گرفتن رو بلدن

همینو بگو

اینجا اصلا پیام با دقت نمیخونن تا آخر فقط یه کلمه ببینن کافیه الان هم بخاطر استیکر که کنار اسم عروس جدید فرستادی بخاطر اون میگن حسودی و خواهر شوهر بازی در نیار و....

استارتر میگه مامانم خودش انتخاب میکنه نمی‌خوام مثل بردار بزرگم بشه میخواد داداشش انتخاب خودش باشه از ...

خب غیر منطقیه شاید اینیکی وتقعا قشنک باشه بعدشم خب داداشت بزرکترشم دیکه خودش انتخاب کرده دیکه احبار نبوده دیکه شاید داداشاشم مثل نامانش سلیقه خوبی نداره به هرحال انتخاب شدن توسط برادر پس حرص خوردن ندارن اینم اکه بخاد انتحاب میکنه نخاد نمیکنه

نکه خیلی خانواده نرمال و عادی ای داری که از دخترای مردمم ایراد میگیری دیگه عروستون وقتی اکس پدرت بو ...

چطور میتونید اینجور توهین کنید.. مادر عروسشون نامزد قبلی پدرش بوده.. چه ربطی داره.. مراقب چرخش زمان و اینده خودتون هم باشید. 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست. آنقدر سیر بخند که ندانی غم چیست👌🏻
چطور میتونید اینجور توهین کنید.. مادر عروسشون نامزد قبلی پدرش بوده.. چه ربطی داره.. مراقب چرخش زمان ...

ایشون چطوری میتونن به دختر ندیده نشناخته توهین کنن زمانه برای اینا نمیچرخه؟؟؟

بعدشم فرقی تو قضیه نمیکنه چه خودش باشه چه دخترش!!!

نی نی سایت کجاست ؟ جاییکه داده ها و آمار های علمی ، منطق و عقلانیت حرف آخر رو میزنه :) در واقع اصلا حرف نمیزنه :) لذا کامنتام به مذاق بعضی ها خوش نمیاد :)
خب غیر منطقیه شاید اینیکی وتقعا قشنک باشه بعدشم خب داداشت بزرکترشم دیکه خودش انتخاب کرده دیکه احبار ...

میگه مادرم خودش انتخاب کرده برای بزار بزرگ‌ترش حق انتخاب به بردار هاش نمیده بعدش مگه همه چی قشنگی و قیافه اس شاید کسی واقعا قشنگ باشه بدون هیچ نقصی ولی به دل طرف مقابل نشینه

من احساس میکنم مادرت هر وقت دلش عروسی میخواد بچشو زن میده . واگرنه اصلا نباید پسر ۱۶ سالگی ازدواج کنه . و ۲۱ که بچست . با برادرت حرف بزن ک به مادرت بگو یکی رو بدبخت کردین بسته . دیگه همهتونو  بدبخت نکنه ‌ اون دنیا باید جواب بده . . دلش اگه عروسی میخواد تو تالار براتون تولد بگیره و قر بده . ینی چی با آینده بقیه بازی میکنه! حتما با برادرت حرف بزن . بگو عجله نکنه و با عقل بره جلو نه قیافه

میشه یه صلوات برام بفرستید که منم دامنم سبز شه به فرزند سالم وصالح وعالم؟🥲 
2801