2733
از اول محرم نیست

محرمه 

من نامادری دارم برادر هم دارم اتفاقا برادرم خیلی مذهبی هست همیشه تو خونه موذب بود بخاطر همین خیلی پرس و جو کرد 

همه می گفتن وقتی پدر ازدواج کنه بعد از اولین رابطه نامادری به پسر محرم میشه 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برای اونایی ک میگن محرم نیست همسر این خانوم ک پسر داشته اگ این خانوم هم از همسرش باردار بشه به اون پسر محرم میشه ولی اگ از اون اقا بچه ای نداشته باشه محرم نمیشه و اگ محرم باشن محرمیت با فوت اقا هم بازم هم هست

منبعتون لطف میکنید ببخشید 

احکام ربیب رو بخونید نمیتونم لینک بذارم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

مسأله 77. زن (زوجه) از میان خویشاوندان زوج، با افراد ذیل محرم می‌شود:

پدر شوهر (نسبی یا رضاعی)؛

پدربزرگ شوهر (پدرِ پدر شوهر و پدر مادر شوهر) هر چه بالا رود؛ چه اینکه نسبی باشند یا رضاعی؛[1]

پسرهای شوهر که از همسر دیگرش دارد و نوه­های او هرچه پایین روند، مانند پسرِ پسر شوهر و پسرِ دختر شوهر (نسبی یا رضاعی) و حکم مذکور شامل پسرانی که بعد از عقد ازدواج از همسر دیگر به دنیا می‌آیند نیز می­شود.[2]

به عبارت دیگر عروس انسان،[3] عروس فرزند انسان، همسر پدر انسان[4]- با توضیحی که بیان شد - با وی محرم می­باشند

https://harfeto.timefriend.net/17180307082617
نه...حتما باید رابطه برقرار بشه...بعد

ممنونم 💚🌸

میشه منبعتون لطف کنید ببخشید

تا سال شهید دکتر رئیسی و شهدای همراهانش اگر زنده ماندم پروفایلم💔سیدم💚خوشا صیدی که صیادش حسین است 

عزیزم طبق سوره مبارکه نور آیه ۲۴  که دقیقا اسم پسران شوهر در لیست محارم اومده . نگفته پسر گفته پسران این در تفسیر گفتن  نشون دهنده نسل هست یعنی پسر نوه نتیجه . پس در چنین فرضی محرمیت باقی میمونه . 

ولی من توی سرچ نتونستم دقیقشو پیدا کنم زنگ بزن حرم امام رضا بپرس 

۰۵۱۳۲۰۲۰

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
اگر خطبه عقد دائم خونده بشه رابطه جنسی نباشه چطور؟

مورد خاصه ازآگاهش از دفاترمراجع بپرسیدتا مطمعن شید.

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
بچه همسر که محرم نمیشه

بچه همسر محرم هست

ولی در مورد فرزند ذکور و اناث یه فرق ریز در نحوه محرمیت هست

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2706