2733
2739

۳ روزه عقب انداختم یعنی باید ۲۹ میشدم علائمی هم ندارم فقط تپش قلب شدید میگیرم و استرس و بعد آروم میشم دو روزه اینجورم

یبوست هم دارم درد دور ناف گاهی همین

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تاحالا عقب انداخته بودی

از وقتی اقدام کردم یبار دوهفته عقب انداختم بعد پری شدم اینم بار دومه 

قبل اقدام منظم بودم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
بزار فردا صبح  تست بارداری بزن ببین مثبت میشه من 4 روز عقب انداختم بی بی زدم معلوم شد

پریود‌شدم الان😔😔

پریود‌شدم الان😔😔

عیب ندارع عزیزم درکت میکنم منم خیلی اینجوری بودم . 2سال نیم هرباری پری میشدم گریه...

این عقب افتادن ها میگن داره بدن آماده میشه واسه بارداری نشونه خوبیه . .انشالله ماه بعد به امید خدا میشه تروخدا استرس نداشته باش بخدا مهم ترین همین استرسه.

مگه چند وقته اقدامی.

2740
عیب ندارع عزیزم درکت میکنم منم خیلی اینجوری بودم . 2سال نیم هرباری پری میشدم گریه... این عقب افتادن ...

مآه چهارمه خیلی بهم میریزه اعصابم وقتی میشم