2733
2734
عنوان

کاش بری از خاطرم(:

155 بازدید | 13 پست

واقعا نمیدونم چرا ۲ماه برای اولین بار با کراش بچگیام تو رابطه بودم ک بخاطر مخالفت خانواده کات شد و... مفصله

ولی هنوز ی حس خیلی عمیق و پاک بهش دارم(:

بعد جالب اینجاس منم کراش اون تو بچگیاش بودم

و هیشکیو حتی نمیتونم بدون اون نگا کنم چ برسه ب...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
خدا به دلامون صبر بده(:

دیگه دیره

اون چیزی که نباید میدیدمو دیدم

شبی که فهمیدم عقد کرده و مث دیوونه ها تووخونه راه میرفتم و هیچی نمیگفتم فقط تند تند اشکام بی اراده میریخت

روزی که با زنش دست تو دست دیدمشون

خیلی دیر شد

بگذریم😂🤝

آدمی با همین درد و رنج های عشقه که قد میکشه و رشد میکنه🌱... حالم بهم میخوره دیگه از واژه گذر زمان.‌ ...

حتی غمشم شیرینه(:

و من هنوز اونو تصور میکنم هنوز تو رویا باهاش حرف میزنم و بیخیال تمام دنیا میشم(:

وقتی فهمیدم خواستگار دارم و با اینکه رد کردم ولی بعدش ی بغضی نشست تو گلوم چون یادش افتادم و...

دیگه دیره اون چیزی که نباید میدیدمو دیدم شبی که فهمیدم عقد کرده و مث دیوونه ها تووخونه راه میرفتم ...

عاشق بشی و درد جدایی بکشی اونم از بخت بد اگه تنهای تنها باشی و هیچ غم خواری جز خدا نداشته باشی..💔🖤. 

قدر خانواده هاتونو بدونید من تک فرزندم ۱۵ ساله بخاطره اشتباهاتم خانوادم ازم روشونو گردوندن دیگه سراغی ازم نمیگیرن بچه طلاقم و فقط از دار دنیا فقط یه مادر عصبی برام مونده که اونم مهر و محبتش فقط تو پول و منفعتشه... خدایا... این بود سهم من از زندگی بی کسی و تنهایی💔 

عاشق بشی و درد جدایی بکشی اونم از بخت بد اگه تنهای تنها باشی و هیچ غم خواری جز خدا نداشته باشی..💔🖤 ...

خیلی ناراحت شدم واسه مشکلاتت

کاش وضع و اوضاع زندگیت بهتر شه عزیزم

من خودم کردم که لعنت بر خودم باد

روزی صدهزاربار لعنت میکنم خودمو

هربار با زنش میبینمش حس میکنم استخونام میشکنه

چقد سر همین مادرمو زجر دادم تو همین مدت موهاش کلی سفید شده

خدا منو بکشه من نباشم الهی