2733
عنوان

سلام میشه بتا مو ببینن خوبه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1052 بازدید | 147 پست
ان شاءالله سایه شون کم نشه خداروشکر مادرتون هست کمک حالت باشه ، من فکر میکردم خدانکرده فوت شدن

نه بابا مامانم اگه بود چرا من این همه سختی میکشیدم مامان بابام  هست مادر بزرگم با اینکه سنش زیاد   دستسش درد نکنه میاد منم زیاد پیشش موندم بهش دیگه مامان میگم 

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا یا چه طوری برم بچمو سقط کنم اگه سالم نبود چرا دادی😭😭😭🥀
توروخدا ناراحت نشی اینو گفتم ،ببخشید ،چون اصلا اسمشونو نبردی برای همین این فکرو کردم

عزیزم متوجه منظورت نشدم 

از چی ناراحت بشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا مامانم اگه بود چرا من این همه سختی میکشیدم مامان بابام هست مادر بزرگم با اینکه سنش زیاد د ...

ان شاءالله همیشه سلامت باشن مادربزرگتون واقعا دستش دردنکنه

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
از اینکه گفتم مادرتون فوت شده

نه بابا برام مهم نیست خیلی وقت بود برام مرده بود  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا برام مهم نیست خیلی وقت بود برام مرده بود

تنها بودن خیلی سخته ،منم خواهر و برادر ندارم ، خداروشکر بابام خیلی اخلاقش خوبه ، ولی مامانم تا کوچکترین اتفاقی میوفته همش سرکوفت میزنه بیشتر حالموبد میکنه.

امروز یه دل سیر برای خودم و خودت گریه کردم کاش خدا کمکمون کنه

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
تنها بودن خیلی سخته ،منم خواهر و برادر ندارم ، خداروشکر بابام خیلی اخلاقش خوبه ، ولی مامانم تا کوچکت ...

ای کاش پس چقدر سخته برای شما هم منم خواهر م که فوت شد دوتا بردار ناتنی هم دارم که کپچک ان و مامان بزرگم هم  داهاش درد میکنه  تو بیمارستان همه بهم میگن چرا اوردش خوب منم کسی ندارم که حالا این سری شاید عمه ام بیاد  بچه های اونم کوچیکه باید یکی نگه داره اگه شد مامانی نگه داره ما بریم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای کاش پس چقدر سخته برای شما هم منم خواهر م که فوت شد دوتا بردار ناتنی هم دارم که کپچک ان و مامان بز ...

عزیزم خدا پشت و پناهت باشه 

عزیزم خدا پشت و پناهت باشه

سلام عزیزم بلخره بستری کردن دیروز و  ساعت هشت شب  سقط شد به من دارو قرص زیر زبونی داد  فقط 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم بلخره بستری کردن دیروز و ساعت هشت شب سقط شد به من دارو قرص زیر زبونی داد فقط

سلام عزیزم ،  غم آخرت باشه ان شاءالله خدا زود جاشو پرکنه برات ، منم اولین سقطم با قرص زیر زبونی بود ، بعدش ازت سونو گرفتن برای بقایا ؟ مواظب باش حتما همه ی بقایا دفع بشه اگه بمونه باعث عفونت میشه

سلام عزیزم ، غم آخرت باشه ان شاءالله خدا زود جاشو پرکنه برات ، منم اولین سقطم با قرص زیر زبونی بود ...

سنو نگقت انجام بدم گفت کامل دفع شد  من الان سینه هام خیلی سفت شده  چیکار کنم خشک بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سنو نگقت انجام بدم گفت کامل دفع شد من الان سینه هام خیلی سفت شده چیکار کنم خشک بشه

وای یاد درد سینه هام افتادم ،خدایا که چقد وحشتناک بود،

من بعد سقطام تا یه هفته هرروز میرفتم بیمارستان با شیردوش برقی تخلیه ش میکردم ، مامان بزرگمم میگفت سینه هامو با آب سرد بشورم و با یادو نام خدا ازش بخوام  شیرم خشک بشه ، این کارو کردم خشک شد ،

میگن دارو برای  خشک شدن شیر خیلی عوارض داره