2733
عنوان

سلام میشه بتا مو ببینن خوبه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 162 پست
اون بیچاره که منو میبینه گریه میکنم میره بیرون خودشم بغض گرفته

ان شاءالله خدا بهتون صبربده  

فقط گذشت زمان حالتون روخوب میکنه ، هیچ وقت فراموش نمیشه  اما کم کم آدم باهاش کنار میاد 

بچه تون پسر هست؟

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
خیلی سخته میدونم اما بازم خوبه اینبار زود فهمیدید اگه به دنیا میومد و جلوی چشمات زجر میکشید اونموقع ...

ننمیدونم چرا همش طرف بده رو نگاه کنیم دکتر میگفت از چها تا بچه یکی میشه من تا کی بیام بچه بیارم سالم بشه  تازه بعد پسرم حالم خوب شده بود  بازم  باید تنها بمونم 

به شما روش پی جی دی رو نگفت انجام بدین؟ 

منتظر معجزه هستم  برام دعا کنید 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان شاءالله خدا بهتون صبربده فقط گذشت زمان حالتون روخوب میکنه ، هیچ وقت فراموش نمیشه اما کم کم آدم ...

اره   

خدا کنه حالم بهتر بشه اصلا نمیتونم کنار بیام برم خودم سقط کنم بچمو

ننمیدونم چرا همش طرف بده رو نگاه کنیم دکتر میگفت از چها تا بچه یکی میشه من تا کی بیام بچه بیارم سالم ...

دکتر گفت چهار تا بچه بیاری یکیش سالم میشه؟

خداجونم ممنونم که به آسانی و زیبایی و عزتمندانه بهم فرزند سالم و صالح و نابغه و مهربان عطا کردی، خدایا سپاس گذارم 
ننمیدونم چرا همش طرف بده رو نگاه کنیم دکتر میگفت از چها تا بچه یکی میشه من تا کی بیام بچه بیارم سالم ...

چرا به ما هم گفتن روش پی جی دی میتونیم انجام بدیم ، 

اما باید برم تهران ، اونجا خونه کسی روندارم بمونم باید رفت و آمد زیاد بکنم و راهمم خیلی دوره ،هزینه زیادی هم داره ، 

جدا از همه اینا از مراحل کارشم خیلی میترسم کلی دارو و آمپول باید مصرف کرد تا تخمک گیری کنن بعد تازه اگه بعد انتقال ، بگیره و بارداری شروع بشه باید نه ماه استراحت مطلق کرد

خدا کمکمون کنه کنه فقط من که از دنیا سیر شدم

ان شاءالله خدا به زودی براتون جبران کنه 

خدا کمکمون کنه کنه فقط من که از دنیا سیر شدم

عزیزم اصلا از سقط نترس ، ماماهای بیمارستان با مادرهای دلشکسته خیلی مهربونن ، ان شاءالله خدا کمکت کنه بتونی به راحتی از پسش بربیای، رفتی بیمارستان با خودت یه فلاسک چای زعفران ببر 

عزیزم اصلا از سقط نترس ، ماماهای بیمارستان با مادرهای دلشکسته خیلی مهربونن ، ان شاءالله خدا کمکت کنه ...

مرسی عزیزم که به فکرمی اگه پزشک قانونی زود مجوز بده میرم  

حالا مامانم هم از شهرستان نیومده 

مرسی عزیزم که به فکرمی اگه پزشک قانونی زود مجوز بده میرم حالا مامانم هم از شهرستان نیومده

ان شاءالله سایه شون کم نشه خداروشکر مادرتون هست کمک حالت باشه ، من فکر میکردم خدانکرده فوت شدن

مرسی عزیزم که به فکرمی اگه پزشک قانونی زود مجوز بده میرم حالا مامانم هم از شهرستان نیومده

توروخدا ناراحت نشی اینو گفتم ،ببخشید ،چون اصلا اسمشونو نبردی برای همین این فکرو کردم

2706