2733
عنوان

بنظرتون چيكار كنم؟ازدواج كنم يا ب كارم ادامه بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 45 پست

خیر ردش کن ، کسی که داره کنترلت میکنه ، و این کنترل گری فقط شامل کار که حق طبیعی و انسانی تو هست  نمیشه تو همه مسائل زندگیت ریشه داره ، دیدار با خانوادت ، خانوادش و افراد دیگر ،خرج کردن ، همه و همه چیز 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شغلم حسابداريه ٣ ساله تو ي شركت كار ميكنم حقوقم بد نيست صاحب كارم دوست همين اقاست خيلي منو قبول داره مدير تامين و بازرگاني معرفي شدم براي امسال

اين اقا مهندس معماره درامدش بد نيست ميگه زن اگه كار كنه به كار خونه نميرسه و پشت سرشم كلي حرف درمياد 

چرا گریه؟

عزیزم واقعا دلم جریحه دار شد که اختیارات انسانیتون رو واگذار میکنید ، خب عاشق باشید دانشگاه هم برید و کار هم بکنید ، اون بی بته ای که شرط ترک دانشگاه و کار واسه زنش میذاره یک دشمن و یک بیمار خودشیفته است 

عزیزم واقعا دلم جریحه دار شد که اختیارات انسانیتون رو واگذار میکنید ، خب عاشق باشید دانشگاه هم برید ...

با احترام، مخالفم و از کاری که کردم پشیمون نشدم هرگز....

لطفا ادامه ندید، سپاس

یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست.... زنگ بعد حساب داریم

حسابداری دورکاری بردار از تو خونه انجام بده و هفته ای یبار سر بزن حضوری

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 

[QUOTE=334425748]شغلم حسابداريه ٣ ساله تو ي شركت كار ميكنم حقوقم بد نيست صاحب كارم دوست همين اقاست خيلي منو قبول داره ...[/QUOTE

به پدرت بگو اگر دخترم نره سرکار پس یک خونه به نامش زده بشه ، و مهریه ات رو سکه بالا بگیر و حق طلاق و حضانت فرزند رو هم بگیر ، 

قبلا قبول نميكرد ميگفت شرايطش رو ندارم فعلا و بايد بيشتر همو بشناسيم 

خب شما بالاخره باید یکی رو انتخاب کنین یا خواستگاری یا کار🙂🙂🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
[QUOTE=334425748]شغلم حسابداريه ٣ ساله تو ي شركت كار ميكنم حقوقم بد نيست صاحب كارم دوست همين اقاست خ ...

اين اقا ازدواج دومش هست و از ازدواج اولش ترسيده يكبار صحبت شد گفت مهريه بالا قبول نميكنم كسي ك بخواد زندگي كنه به مهريه فك نميكنه زن اولشم معلم بوده فكر ميكنم برا همينم نميخواد من كار كنم 

2706