2733
حالاا همه بیان وسط آآآآ قرش بدید💃

بابا کاری نداره ک رقص میخوااای یادتتت بدمم من؟؟؟پیچ و تابت بدممم من؟💃💃💃

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلا خنثی هستم

جگرگوشه مو ۱۵هفتگی از دست دادم ولی معتقدم باوردارم خدایی که توی قرآن خودش گفته من قادرم مرده هارو زنده کنم پس قطعا میتونه پسرمنم بهم برگردونه🙂یه روزی چرخ این دنیا برای ماهم میچرخه کلیک میکنه روی ما ومیگه اینبارنوبت خوشبختی شماهاست!😊بارالها!غلام درخونه تم چرااینهمه منو عذاب میدی؟یه بارمنومیکشتی بهتربود!خدایا منوببخش! غلط کردم فقط منو ببخش وپسرم رو بهم برگردون!😭تیکربارداریم نیست برای اینه که اِنءشااَلله خُردادماهِ اِمسال حامِله باشَم وبِمونه بَرام ودیگه هیچ مشکلی ازهیچ جهتی پیش نیاد برای خانواده مون !❤
ویروس جدید رو گرفتم فقط ابریزش بینی وحشتناک و سوژش گوش دارم سع بار رفتم دکتر هر بار بدتر شده نمیدونم ...

منم ویروس گرفتم همش تب و لرزه دیگه واقعا بریدم نصف شدم تا دورش طی نشه کاریش نمیشه کرد

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤
هوهوهولولوهولوهولو💃🏼💃🏼💃🏼

حالا بگو محض رضای دخترون خودمو تو گل میپلکونوم💃💃💃😂

یارو چ هَوَلی بوده خوانندهه هااا چ اهنگیه اخه😂😂😂💔

خوشبحال اوناکه شرت نمیپوشن 🤭

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
منم ویروس گرفتم همش تب و لرزه دیگه واقعا بریدم نصف شدم تا دورش طی نشه کاریش نمیشه کرد

دورش چند روزه ؟؟ من ی هفتس درگیرم فقطم گلوو گوشم میسوزه و سه روز متوالی ابریزش دارم ، شماهم ابریزش داشتی؟

چقده چجوریاس؟کلا ده تومن شارژ دارم تا الان کردمش شیش تومن فک کنم 😭😂

خب دستت درد نکنهه 😂😂

از ساعت یک تا یازده نا محدوده یه ماهس خیلیی خوبه برای فیلم دیدن و دانلود کردن و چرخ زدن تو اینستا 😂😂

بعد هم پولیه هم شارژی 

بخری شبا راحتی 😂

وقتی قهوه میخوری، از تلخیش لذت میبری.. اما وقتی بادوم بخوری و تلخ باشه میندازیش دور... چون از بادوم انتظار تلخی نداری! بحث بحثه انتظاره🌚✨
نگو پشمام بگو چه جالبببببب

نگو بتوچه بگوووو خیلی ممنون خودم حلش میکنممم😙😂

شخصیت شمارو خیلی دوس دارم و دنبال میکنم تاپیکا و نظراتتونو💅

به شخصه هیچ چیز را به قطعیت نمیدانم اما با دیدن ستاره ها به خیال پردازی می افتم.                                                    -ون‌گوگ
2706