2733
عنوان

مشاورم گفت.....

166 بازدید | 10 پست

گفت بمون پشت کاری نمیشه کرد دیگه ، امسال نهاییتو تا میتونی با برنامم بیار جلو خفن بدی برا سال بعدت ی پایه خفن داشته باشی ک صد در صد قبول شی !

میترسم از پشت کنکوری شدن ، ۱ سال دیگم یعنی الکی هدر رفت ؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نخوندی واقعا یا مشاورت ادم منفی نگریه؟

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                          (دوستان تابستون سه ماهه😂 و احتمالا اخرای مرداد میگم شایدم تقدیر جوری رقم خورد که همون تیر گفتم)

من موندم ولی نخوندم چیزی

میخوام دانشگاه آزاد برم 

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

سلام 

اومدم بگم منم همین حس رو دارم اما برای عید که پانسیون رفته بودم درس بخونم که البته هیچی نخوندم با بقیه که صحبت کردم نظرم عوض شد کسی رو دیدم ۳ سال پشت مونده سال اول رتبه اش ۳۰۰۰ سال دوم ۲۱۰۰ و سال سوم که بشه پارسال ۱۰۰۰ پزشکی آمل دولتی اورده بود اما نرفته بود چون دندون میخواد رتبه دندون هم ۳ رقمیه و امسال هم مونده تا اردیبهشت کنکور بده منم حس بدی داشتم برای اینکه نکنه یه وقت پشت بمونم اما وقتی اینا رو دیدم کاملا نظرم عوض شد 

یکیشون بود ۲۲ سالش بود  با خواهرش اومده بود تا باهم کنکور بدن اون ۴و۵ سال پشت بود اصلا ام موردی نداشت پس ناامید نشو و نهایی ها رو خوب بده

این کاربری واگذار شده است....