2733
عنوان

خانومای با تجربه کمکم کنید....

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 34 پست

شما تو پست اول گفتین داره میره راه های قصایی رو تا طلاق بگیره نه اینکه گرفته 

هنوزم سوال اول پابرجاست 

شما اطمینان دارین کوچکترین نقشی تو این طلاق نداشتین؟

اگه وجدانتون راحته حرف مردم مهم نیست

حال متکلم از کلامش پیداست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اصلن ازدواج با يه مرد مطلقه به هيچ دردى نميخوره اگه قبلن ازدواج نكردى با يكى مثل خودت ازدواج كن بعدها ميبينى كه اون آقا همه ى اين هيجانات و تجربه كرده منظورم مراسماى نامزدى و عروسى و ... و افسوس ميخورى من از نزديك شاهد چنين تصميمى بودم دوستم زندگيش نابود شد

من نه عروسی میخوام نه هیچ چیز دیگه

شما تو پست اول گفتین داره میره راه های قصایی رو تا طلاق بگیره نه اینکه گرفته هنوزم سوال اول پابرجاست شما اطمینان دارین کوچکترین نقشی تو این طلاق نداشتین؟اگه وجدانتون راحته حرف مردم مهم نیست

بخدا هیچ نقشی نداشتم...ایشون اصلا شهر ما زندگی نمیکنن.همشم خارج از کشور ماموریت داشتن...ما 5 سال بود همدیگرو ندیده بودیم

پس دیگه هیچ حرفی اهمیت نداره دوست من 

مردم بالاخره یه چیزی برای گفتن پشت سر دیگران پیدا میکنن 

انشالله که هر سه نفرتون هم اون خانم هم شما دونفر خوشبخت میشین و همه ی حرف و داستان هام فراموش میشه

حال متکلم از کلامش پیداست
بخدا هیچ نقشی نداشتم...ایشون اصلا شهر ما زندگی نمیکنن.همشم خارج از کشور ماموریت داشتن...ما 5 سال بود همدیگرو ندیده بودیم

اگه اينطوره نگران نباش،اولا مهم خودتي كه ميدوني تو طلاقش موثر نبودي بعدم اينكه بي خيال حرف مردم باش،فقط خودت بايد بدوني كه مشكلي با اين نداري كه همسر يه مردي كه قبلا ازدواج كردي بشي ،بعدها پشيمون نشي

من آزی هستم✋🏻😁

من نه عروسی میخوام نه هیچ چیز دیگه

اشتباه ميكنى الان خانومايى كه دو بار ازدواج ميكنن هم عروسى ميگيرن

فاميل هم كه هستى حرف خيلى زياده 

خودتو درگير اينهمه ماجرا نكن طلاق و مهريه و حرفاى مردم...

آدم نبايد با هر كى كه دوست داره ازدواج كنه يكم هم بايد منطق داشت

آرزو میکنم که به آرزوت برسی 🥰
اشتباه ميكنى الان خانومايى كه دو بار ازدواج ميكنن هم عروسى ميگيرنفاميل هم كه هستى حرف خيلى زياده خودتو درگير اينهمه ماجرا نكن طلاق و مهريه و حرفاى مردم...آدم نبايد با هر كى كه دوست داره ازدواج كنه يكم هم بايد منطق داشت

الان منظورتون رو نفهمیدم

ببخشید اگه شما هیچ‌نقشی نداشتی ،چطور تونستین هنوز آقا جدا نشده برنامه ازدواج باهاشون بریزی،واقعا چه آدمایی پیدا میشن،امیدوارم همه آدما هرچی میکارن مثل همونو واقعا برداشت کنن

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

خود مراسم عروسی دهن مردمو میبنده تا اینکه جمع و جور و بیصدا برید.مُهرتو میکوبی درواقع با مجلس مفصل و رسمی.

معلومه خیلی بهش علاقه داری چرا از اول تو رو ندید و رفت اونو گرفت:/

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
ببخشید اگه شما هیچ‌نقشی نداشتی ،چطور تونستین هنوز آقا جدا نشده برنامه ازدواج باهاشون بریزی،واقعا چه آدمایی پیدا میشن،امیدوارم همه آدما هرچی میکارن مثل همونو واقعا برداشت کنن

جدا شدن...منظورم از راه های قضایی بحث مهر و این چیزا بود

خود مراسم عروسی دهن مردمو میبنده تا اینکه جمع و جور و بیصدا برید.مُهرتو میکوبی درواقع با مجلس مفصل و رسمی.معلومه خیلی بهش علاقه داری چرا از اول تو رو ندید و رفت اونو گرفت:/

هیچکدوممون تو شرایطی نیستیم که بتونیم عروسی بگیریم ایشون واسشون مشکلی پیش اومده و روی ویلچر هستن منم درسو این چیزا هس...گفتیم عقد کنیم بعدا دو سال دیگه عروسی بگیریم

2706