2733
عنوان

خانومای با تجربه کمکم کنید....

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 34 پست

عزیزم ازدواج کلا ریسکه آدم با کسی این ریسکو میپذیره که ارزش داشته باشه.حالا خودت معیارهاتو بسنج اگه بیارزه واقعا باید روی تصمیمت بایستی و حرف مردم سهله هیچ چیزه دیگه ایی سستت نکنه

پر نقش تر از فرش دلم بافته ایی نیست از بس که گره زد به گره حوصله ها را
هیچکدوممون تو شرایطی نیستیم که بتونیم عروسی بگیریم ایشون واسشون مشکلی پیش اومده و روی ویلچر هستن منم درسو این چیزا هس...گفتیم عقد کنیم بعدا دو سال دیگه عروسی بگیریم

اگه تا عروسی میخواید صبر کنید خب تا عقدم صبر کنید. عروسی دو سال دیگه ست عقدم یه سال دیگه بگیرید

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جدا شدن...منظورم از راه های قضایی بحث مهر و این چیزا بود

بنظرم وقتی دوست نداری دربارت حرفی باشه خودتم نباید راجب رفتار خانومش حرفی بزنی،کلا از رابطه هایی که کاملا تموم نشده و کسی دیگه سر و کلش پیداست و منتظره هرچه زودتر رابطه تموم شه بدم میاد

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

ما تا زمانی که می‌کوشیم خود را خالصانه و عادلانه قضاوت کنیم، از قضاوت دیگران نخواهیم ترسید و نخواهیم رنجید.

نادر ابراهيمي

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!