2733
عنوان

رلم برا عیدی برام ساعت ۴ تومنی گرفتع😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1316 بازدید | 88 پست
خب تا اون موقع پول جمع کن گلم پس اندازت زیاد میشه بهتره که پول بیشتری میتونی جمع کنی

اما دلم میخواست همین یکی دو ماهه یه چیزی بگیرم دلم میخواست داخل خونه کار داشتم 

کل دیوار رو زیرو رو کردم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اما دلم میخواست همین یکی دو ماهه یه چیزی بگیرم دلم میخواست داخل خونه کار داشتم  کل دیوار رو زی ...

اشکالی نداره گلم میدونم تو هم دلت میخواد براش یه هدیه خوب بخری که جلوش کم نیاری ولی شرایط اینه فعلا پس انداز کن 

حتما که نمیخواد چیز میلیونی بخری گلم در حد ۴۰۰ یا ۵۰۰ مثل ادکلن اینا واسش بخر

خو یه پیشنهاد میدی مثلا چی ؟ ادکلناش همه گرونن بعد فقط همونا رو میزنه لباس اینا هم ک نمیتونم با این قیمت بگیرم یکم کمکم کنین چی بگیرم

اینطوری گفتی قلبم اکلیلی شد خواهر 🥺

بخدا زیاد غصه نخور 

جمعه که بشه لازانیا میخورم :)                                                                             من هر ساله بی صبرانه منتظر پاییزم زردا و نارنجیا رو با پام هم بزنم ، لباس قشنگارو از تو گنجه دربیارم ، نم بارون بزنه رو صورتم موقع برگشتن از دانشگاه ، هدفون بزارم تو گوشم قدم بزنم پیادرو با خاطراتش بگم گور بابای دنیا و نامردیاش من پاییز را میپرستم 🧡
اشکالی نداره گلم میدونم تو هم دلت میخواد براش یه هدیه خوب بخری که جلوش کم نیاری ولی شرایط اینه فعلا ...

دارم تلاش میکنم 😁😂 

البته خودم روی ماگ جادویی نظرمع 

چون میدونم ماگ دوس داره و نداره 

نظرته؟ یا خزه؟ اینجا ۲۰۰ تا ۳۰۰ هس

ادکلناش همه گرونن همونا رو فقط میزنع نمیتونم ☹️

کادوعه دیگه به قول یکی از کاربرا که گفت دوست داره

وقتی دوستت داشته باشه یه شاخه گل هم بگیری کلی خوشحال میشه 

صرفا برای ارزش قائل شدن برای طرف کادو میگیری نه هیچ چیز دیگه ای

پس به قیمت و این حواشی افکارت دقت نکن ❤️✨

دارم تلاش میکنم 😁😂  البته خودم روی ماگ جادویی نظرمع  چون میدونم ماگ دوس داره و نداره&n ...

ماگ هم گزینه خوبیه ولی قمقمه یا یه همچین چیزی که خیلی شیک و خوشگل هم باشه گزینه خوبی می‌تونه باشه 😍

2706