2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولین سالیه ک دیدم 

خیلی رفتم تو خودم مدام میگفتم نکنه یه جا با یکی بد حرف زدم دلشو شکوندم حق یکی به گردنم باشه 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش 
فیلم ترسناک ترکی بر اساس واقعیت  

عزیزم اینم بر اساس واقعیته 

نکنه ارواح ایرانی در حد و اندازه خارجیا نیستن ؟ 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش 
من ک هرگز حتی یک قسمتشم ندیدم نمیدونم چرا اینقدر تو سایت حرفش وسطه اطرافیان ندیدم اصلا کسی اسم این ب ...

برنامه خوبیه تو خونه ما هم همه میبینن شاید اطرافیانتون فقط ماهواره نگاه میکنن و اهل صداسیما نیستن

والا آمدم ببینم دیدم یک یارو دهن کج منگول مهمان برنامه ست که کفش سفید پاشه!!!!!!  همیشه همی ...

ایشون تصادف کرده بودن بخاطر همین تصادفه اینطور شده بود دهنش 

شمام همیشه مردمو مسخره میکنی؟ 

بعصی از حقایتو میزنه توصورت ادم و بیشتر ترس ادم از خودشه افسوس میخورم چرا تمام قسمتاشو ندیدم بیشتر  حرفشون هم اینکه بفکر خودمون باشیم و انسانی رفتار کنیم نه حیوانی 

وقتی جواب میدم به اسم کاربری توجه نمیکنم پس اسمت یادم نمیمونه اگه جایی باهم بحث کردیم و جای دیگه دیدی باز منو فکر نکن تورو یادمه 😘😘
2801