2777
2789
عنوان

زندگی کردن تو روستا واقعا سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 3253 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روستا فقط واسه تفریحی خوبه ما خونه داریم تو روستا فقط عیدا و تعطیلات میریم تازه روستا ما چندساله شهر ...

واقعا روستا زندگی کردن سخته یه مغازه نداره ادم بره چیز میز برا خودش بخره دلش شاد شه

2802
روستاتون از شهر دوره؟ با تاکسی نمیشه بری شهر؟

نه دور نیس یه رب راهه. ادم خونش باید تو شهر باشه هروقت دلش گرفت بره بیرون یه چیز کوچیک هم برا خودش بخره دلش شاد میشه. هرروز که نمیتونم تاکسی بگیرم برم 😢

منم مث توعم اما خب دارم از شرایط لذت میبرم چون جای خوبی زندگی میکنم 

روستا زندگی میکنی؟ من روستا بدنیا اومدم همینجام ازدواج کردم و همینجا موندگار شدم متاسفانه 😞 اینجا هرکی ازدواج میکنه میره شهر برا زندگی

از شهر خیلی دوری؟  خودت با اسنپ نمیتونی بری؟

یه رب راهه. عزیزم بچه کوچیک دارم نمیتونم هی با تاکسی برم هوام برفیه. ولی شهر که باشم واسه پنج دقیقه هم که باشه میرم واسه خودم یه مانتو میخرم دلم شاد شه. اینجوری همیشه باید منتظر باشم شوهرم کی وقت میکنه منو ببره 😑 با تاکسی هم که شوهرم اجازه نمیده میگه خودم میبرمت هی

ادم گدای شهر باشه پادشاه روستا نباشه ..منم۲۰ سال تهران بودم الان ب زور اوردنم روستا واقعا جهنمه برام 💔💔💔💔

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊....من اینو تجربه کردم ب چشم دیدم  کسی ک خونه پدرش خوشبخته خونه همسرشم خوشبخت میشه کسی ک با با هزاران بدبختی تو خونه پدرش دست پنجه نرم میکنه خونه همسرشم صد برابر بدتر میشه ...خدا زورش ب کسی برسه دیگ تمومه 💔💔💔💔💔خدایااااا مصلحتوووو شکرررر
2801