2777
2789
عنوان

زندگی کردن تو روستا واقعا سخته

3253 بازدید | 105 پست

واقعا خسته شدم ازین زندگی تکراری و خسته کننده افسرده شدم هیجا نداره اینجا برم

کسیم ندارم باهاش برم بیرون خستم واقعا

واسه یه چیز کوچیک که بخام بخرم باید صبر کنم ببینم شوهرم کی وقت داره منو ببره شهر بخرم. واقعا دلم به حال بچم میسوزه ک بخاد تو روستا بزرگ بشنه مثه من یه عالمه حسرت تو دلش باشه😔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

اره سخته همیشه به شوهرت وابسته ی شوه ت قصد تغییر مکان نداره

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده.. و اون زن که دشمن خواهر و شوهرشه دست از دعا و طلسم گرفتن براشون  برداره و  پدر شوهرش و اطرافیانش دست از کارهاشون که بهش ضرر میزنن بردارن ..خدایا به به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده ...صلوات
گواهینامه دارم ولی بچه کوچیک دارم سخته خودمم میترسم. فعلا هوا برفیه

تو کدوم استان هستین؟

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
هر چی میخوای آنلاین سفارش بده چند وقت یه بار برو طبیعت یا یه آنلاین شاپ بزن کار هنری یاد بگیر

هرچی میخام آنلاین سفارش میدم ولی بری مغازه ها و بازارو بگردی یچیز دیگس آدم دلش باز میشه چنتا رفیق پیدا میکنه 😢

هر چی میخوای آنلاین سفارش بده چند وقت یه بار برو طبیعت یا یه آنلاین شاپ بزن کار هنری یاد بگیر

نمیارن تو روستا .میبرن شهر باید بری بگیری

سلام دوستای خوبم .شما ک داری امضای بنده رو میخونی میشه ازت خواهش کنم‌😥برای خوشبختیم برام صلوات بفرستی انشالله ک صد برابرش ب زندگی خودتت برگرده ....خدایاااا تنها امیدم تویی میدونم ک نا امید از درگاهت برنمیگردم ب وقتش جوابو خواهی داد 😊....من اینو تجربه کردم ب چشم دیدم  کسی ک خونه پدرش خوشبخته خونه همسرشم خوشبخت میشه کسی ک با با هزاران بدبختی تو خونه پدرش دست پنجه نرم میکنه خونه همسرشم صد برابر بدتر میشه ...خدا زورش ب کسی برسه دیگ تمومه 💔💔💔💔💔خدایااااا مصلحتوووو شکرررر
2801