2733
عنوان

بیاین عکس از سفره های مهمونیاتون بزارین😍🥘🥗🍗

| مشاهده متن کامل بحث + 387986 بازدید | 1295 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام شقایق جان هروقت سفره سفره شمارومیبینم یا مادرم میفتم اونم عاشق آشپزی وریخت وپاش وبزن وبکوب و مناسبت های مختلف رومحال بودجشن نگیره.میشه دعاکنین دلش نرم بشه وبعدازدوازده سال بهم زنگ بزنه؟

سلام شقایق جان هروقت سفره سفره شمارومیبینم یا مادرم میفتم اونم عاشق آشپزی وریخت وپاش وبزن وبکوب و من ...

سلام خوشگلم 

اره قشنگم حتما دعا میکنم عزیزم🤲😍🌷🌷♥️♥️♥️♥️🫂🫂🫂🫂ایشالله ک زنگ میزنه فداتشم 😍

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
سلام عزیزم این برنجارو باچی انقد خوشگل رنگ کردی ؟ماشاالله 😍سیاها خورشتن ؟چین ؟

سلام قشنگم

با قالب درست کردم عزیزم 

سیاه کدومش عزیزم عکسش بفرست بهت بگم 

خورشت ها متفاوت هستن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
سلام خوشگلم  اره قشنگم حتما دعا میکنم عزیزم🤲😍🌷🌷♥️♥️♥️♥️🫂🫂🫂🫂ایشالله ک زنگ میزنه فداتشم ...

مرسی قشنگم من عاشق عکس غذاهاتم همیشه تنتون سالم باشه و همیشه لبتون خندون باشه هیچکس چشم نزنه خوانواده صمیمی وعزیزتون روالهی آمین.ازطرف من دست مادرتون روببوسین چون بدجوردلتنگ مادرمم بگوبرام دعاکنین .ازدعای خودتم ممنونم 🌹عیدتون پرازحس آرامش 

ابجی من چیکار کنم که هروقت تاپیک غذا گذاشتی بتونم ببینمش؟دکمه ای مکمه ای چیزی نیست بهم خبر بده تاپیک ...

اول برو تو تاپیک من اونی ک قرمز خط کشیدم بزن سبز ک شد ذخیره میشه 👇

بعد سیو میشه خواستی ببینی اینجا برو👇سیو شده میتونی هرروز ببینی

ممنونم شوهرم همین رب رو دوست نداره میگه بیرونیا رب نمیزنن قرمزش نکن بعد ببخشید من کلا گوشت رو توی ...

خب جانم رب نزن رفتی قصابی بگو ماهيچه استخونی برات بده زعفرون بزن بجاش بعدش نمک اولش به گوشتت نزن عزیزم ک نرم بشه

ماشالله هیچیم فراموش نمیکنی همه جشن ها مناسبتها باید برگزارشه معلومه اصلا هم زورت نمیاد یه اسپند دود ...

اره چون خیلی خوش میگذره دورهمی ها

چشم عزیزم😍😍

2706